Регионална група Ловеч & Троян

tzocho

Потребител
Илиянски, ти си станал "ловеца-снаперист" бе батка и хайваните нямат вече никакъв шанс! ;)
Браво, само така и да ти е сладко!
 

st_beer

Редовен Потребител
Сега вегетарианците ще те грабнат що си публикувал заготовките за луканки и паржоли ;) ;) ;) ;)
:bravo: :bravo: :bravo: :bravo:
При толкова много опит с въздухарките на далечни дистанции явно има ефект
 

ilian

Потребител
Какви далечни дистанции,аз ги стрелях от 30-40м обаче бягаха поне с 200кмч ;)
А опита с въздухарките ми е безценен,след толкова тренировки бях напълно подготвен за гудитата :rambo:
 

sig_556

Потребител
За много години на всички.Сега се връщам от поляната на завод Балкан и имам сериозен проблем,който се случва за втори път.
Буталото задира и не иска да зареди.Проблема се решава като се смаже буталото леко,но не мога да я разглобя,защото нямам стенд.Ако я занеса в магазина пак ще сложат масло в цилиндъра и ще се оправи ,но маншета заминава.
Знам че сте с хуабви пуцалки и не се занимавате с пружинки ,ама се надявам някой да се отзове и някоя събота или неделя или петък да оправим Нориката.
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Колега гледам, че си с ГП на Митака, говори с него първо.
Мисля, че имам стенд останал от Метеора 1000ар магнум.
Намира се в Троян, но трябва да проверя дали го пазя.
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
sig_556 или се научи сам да я разглабяш или си намери кадърен оръжейник да ти я ремонтира.
Аз лично не се наемам да ти я отварям. Не съм запознат с това дали ГП е под напрежение когато ти е разредена пушката.
Това крие опасност ако се разглабя без стенд пушкалото. Не ти препоръчвам да го правиш сам без контрол от възрастен, поне не и първия път.
Това че ти задира буталото е лошо! Може лоста за зареждане нещо да се е кривнал и да води неправилно буталото в цилиндъра.
УСПЕХ!
:cheers:
 

sig_556

Потребител
Байкала без да гледам мога да го разглобя на всяка една съставна част без стенд,ама Нориката е трудна.Утре я пращам на майстора дето ми прави ГП-то и ще видим откъде е проблема.
Поздрави! :cheers:
 

sig_556

Потребител
Оказа се ,че влязъл боклук в цилиндъра и почнал да задира,но ще се полира със шкурка и проблема ще се реши.
По Балкан ходите ли да стреляте още?Вярно,че има жито там вместо поляна,но там в началото където е футболното игрище има 50-60 метра дистанция.
Към Март като се постопли и като си взема моноблока на оптиката от село може да направим ПЦП-та VS. пружинка. :D
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
Откакто изораха не ходя там. Намерил съм си нови места по стария софийски път. Там пуцам. И вече съм сам.
Ловешкия клуб към момента има само един представител за съжаление.
 

ilian

Потребител
shstanchev написа:
Ловешкия клуб към момента има само един представител за съжаление.
Да така е,другия потъна в дълбока нелегалност ;)
Иначе си стрелям почти всеки ден,ама само в района дето ми е бележката за хищник :rambo: :rambo: :rambo:
 

Attachments

  • Изображение0246.jpg
    Изображение0246.jpg
    154.6 KB · Прегледи: 101

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
Днес мисля да хвърля някоя и друга сачма с ТОПа.
Приемам покана за съвместна :rambo:
с легални и нелегални съграждани :cheers:
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Аз съм на бачкане, Слави.. Тествай Полимага и кажи как е..
 

sig_556

Потребител
shstanchev написа:
с легални и нелегални съграждани :cheers:
;)
Аз си чакам пружинката от майстора,но чак към средата на Март ще си ходя до село ,че там ми остана монноблока и като настроя оптиката ще се видим някой ден.
Поздрави! :cheers:
 

ilian

Потребител
Днес най-накрая със Слави се събрахме да постреляме,че май бая време мина от последните стрелби.За наш лош късмет имаше направо ураганен вятър :eek:,направихме малко тестови стрелби на 90м за група при ненормални условия ;).Ето и резултата и изводите от теста,до 50м бт-то не отстъпва на флоберката но на големи дистанции и при този силен вятър просто няма шанс :p
снимките са от 90м ,на 50м не са интересни(само една дупка ;))
 

Attachments

  • Изображение0253.jpg
    Изображение0253.jpg
    179.1 KB · Прегледи: 127
  • Изображение0254.jpg
    Изображение0254.jpg
    210.7 KB · Прегледи: 84

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
Да допълня поста на Илиан. И на 50м. флоберката си е флоберка и пак ще ме бие...
НО аз доволен на 90м. просто не изтървах гонга при този зверски вятър.
Първия гонг е моя на БТ-то 6,35 а втория е на флоберката :cheers:
 

Attachments

  • Снимка0020.jpg
    Снимка0020.jpg
    722.8 KB · Прегледи: 81
  • Снимка0021.jpg
    Снимка0021.jpg
    693.7 KB · Прегледи: 76
  • Снимка0022.jpg
    Снимка0022.jpg
    703.9 KB · Прегледи: 74
  • Снимка0023.jpg
    Снимка0023.jpg
    721.7 KB · Прегледи: 77
  • Снимка0024.jpg
    Снимка0024.jpg
    433.2 KB · Прегледи: 72
  • Снимка0025.jpg
    Снимка0025.jpg
    500.4 KB · Прегледи: 78

ilian

Потребител
Гледам снимките на пръстите ти и на тая дето ти е палеца се чудя за кво си ми снимал цилиндъра на пушката ???,и по едно време зацепвам че тая пушка няма цилиндър а тава е цевта :eek: ;) ;) ;) ;) ;)
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
:cheers:

Предлагам Троянската банда днес да ми направи подарък за рожденния ден едно БР ФТ 50, като съответно аз да съм победител ;)
Ще черпя ;)
 
Нагоре