Регионална група Ловеч & Троян

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
st_beer написа:
Илиян е открил правилната насока на стрелба. Снимката на чекмеджето ясно говори за това. Как да вярвате останалите като вашите мускетарски кутии пълни само с тенекета и номерца ;) ;) ;) ;) ;) ;)

Абе вярваме му, ама идеята на нашия форум е точно тенекета и мишени - с това се хвалим тук.
Просто снимките на пълни фризери е тема за други форуми.
 

st_beer

Редовен Потребител
shstanchev написа:
Абе вярваме му, ама идеята на нашия форум е точно тенекета и мишени - с това се хвалим тук.
Просто снимките на пълни фризери е тема за други форуми.
Така е не го отричам това за идеята на форума. За спорта има и едно много важно друго нещо което обаче забравяш. Както за казали старите хора:
Храната прави борбата. Няма ли храна няма 'power' ;) ;) ;) ;) ;)
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
За събота го дават хубаво време.
Давайте да измислим нещо.
Предлагайте не се срамувайте.
;) :cheers: ;)
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
Аме аме... не сме се настреляли.
Аз утре(О то вече станало днес ;)) ще погърмя малко.
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Аз нямам с какво.. Пратих Валтера да му кроят нови дрехи че е много грозен в този черен костюм. :pardon:
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
Да похваля Веселка. Направи ни страхотна манджа с глиганско.
Но не е от там причината да ми е свинско сега, май от винското стана така.
Илиан кви пусии ще прави днес не знам ама на мен ми се ще да си хвърля главата от терасата :crazy:
 

ilian

Потребител
Искам съвсем официално да обява Станчев за най-големия фен на асаните(АТ44),пак си е поръчал един,ВЕЧЕ ИМ ЗАГУБИХ БРОЙКАТА :crazy: :crazy: :crazy: ;) ;) ;)
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
ЧЕСТИТОООО !!!! Добре дошъл /по-скоро добре завърнал се/ в отбора... Остава и аз да направя същия ход... Той Слави вече ми е неудобно да го питам дали няма да черпи, че цяла година само черпи и черпи и черпи.... ;)
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
Ще почерпя, ама за сега само съм го поръчал. Другата седмица към края ще ми го достави Гънмен.
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
Ами така е... аз всъщност не съм се отказвал никога от ФАК пушките.
просто исках многозарядна и реших за последно да дам шанс на бай Асан (за четвърти):lol:
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
pavloff написа:
Честита коледа на групата.
Живи и здрави и много късмет.
:cheers:

Живи и здрави цялата банда ! Дано догодина да сме все така сплотени. И дано станем повече.... Весели празници !
 

bateelmo

Потребител
Илиане знаеш ли каква е дебелината на стените на алуминиевия ти резервоар? Ако не си го отварял поне външния диаметър и дължината на тръбата пак ще ми свършат работа. Мерси предварително.
 

ilian

Потребител
bateelmo написа:
Илиане знаеш ли каква е дебелината на стените на алуминиевия ти резервоар? Ако не си го отварял поне външния диаметър и дължината на тръбата пак ще ми свършат работа. Мерси предварително.
Дължина на тръбата само 48см,външно Ф35мм,вътрешно Ф26.8мм :cheers:
 
Нагоре