Разяснения за моделите на FX

rashko

Редовен Потребител
Неръждавейка е. Вариант 1 тънък поялник с който ще нагрееш стопорния болт.
Вариант 2 рикуваш един шестограм, нагрявай го с грелката и дръж до като разтопи фиксатора.
 

Вилян

Редовен Потребител
Шведско съвършенство , спокойно, на мен ми отне един месец да развъртя всички имбуси. Но след това се върти всичко като слънце... В интерес на истината за най-малките пробвай със винтоверт прав, не с Г-образни шестограми. Може да сложиш на някакъв ел. винтоверт и леко да засилваш въртящия момент, почвайки от най-слабото ниво .. но трябва да си сигурен, че бита влиза хубаво...
 

Son of a Gun

Новодошъл
Шведско съвършенство , спокойно, на мен ми отне един месец да развъртя всички имбуси. Но след това се върти всичко като слънце... В интерес на истината за най-малките пробвай със винтоверт прав, не с Г-образни шестограми. Може да сложиш на някакъв ел. винтоверт и леко да засилваш въртящия момент, почвайки от най-слабото ниво .. но трябва да си сигурен, че бита влиза хубаво...
 

Son of a Gun

Новодошъл
Само кажи с какво повече да започна ??
 

Attachments

  • IMG_1061.jpeg
    IMG_1061.jpeg
    165.5 KB · Прегледи: 60

Son of a Gun

Новодошъл
Миии… намерих начин , Но… къде мога да намеря резервен ПИН ако някой има идея
 

Attachments

  • IMG_1062.jpeg
    IMG_1062.jpeg
    492.3 KB · Прегледи: 50

hristoss

Редовен Потребител
ФТКС
Миии… намерих начин , Но… къде мога да намеря резервен ПИН ако някой има идея
Търсил съм дни нещо подобно из нета и магазините и няма никъде.
Накрая си поръчах от Сотис,но чаках 2 месеца,като докато дойдат,ползвах старото което завивах със по голям накрайник тип звезда.
Това е номера на часта
B38 19643 Grub screw, Feeding pin, M4
 

Son of a Gun

Новодошъл
Търсил съм дни нещо подобно из нета и магазините и няма никъде.
Накрая си поръчах от Сотис,но чаках 2 месеца,като докато дойдат,ползвах старото което завивах със по голям накрайник тип звезда.
Това е номера на часта
B38 19643 Grub screw, Feeding pin, M4
Благодаря!
 

Son of a Gun

Новодошъл
Здравейте банда ! Някой имал ли е проблем с пълнителя на FX Impact M3?? Проблема е , че дотиквача не минава през отвора на барабана и не доставя слъга в цевта Няма как да махнеш барабана защото слъга остава между цевта и отвора на същия !! Ако е пълен зарежда по 3 слъга и става мазало. Къде може да е проблема или на някой ако му се е случвало да сподели , зареждането един по един си е бая кушия БЛАГОДАРЯ !!
 

mitko7775

Потребител
Имах същия проблем с XF Dreamline,оказа се че болтчето по средата на пълнителя се е развило и не притиска капачето плътно.Затегнах го и оттогава няма ядове.
 

emci74

Редовен Потребител
Става дума за Импакт М3, а пълнителите там са други!
Проблемът ми се струва, че го търсиш на грешното място.
Провери си болтовете на дотиквача дали не са се разхлабили. Обикновено там е заровено кучето.
 

Son of a Gun

Новодошъл
Прогоних всичко което ми казахте и работата тръгна Сега идва проблем с настройките ! Някой има ли опит с 600 мм цев( STX Superior Liner Heavy 6.35) за ориентировъчни настройки на регулаторите за стрелба със слъгове ?? Нямам хронограф за сега но и да имам няма как да знам какви скорости да гоня В тази връзка ще бъда благодарен ако някой поне ме насочи на какви барове да настроя като за начало тази нестандартна цев! Няма проблем комуникацията да я водим и по телефон ако има нагласа и не сте по плажовете Не искам да наводнявам темата с може би излишни въпроси затова телефон или лично ще е подарък за мен ! Бъдете здрави
 

emci74

Редовен Потребител
С какви слъгове си запланувал да стреляш?
Има много полезна таблица от Мад Макс постната в темата на Фх. Описано е в нея, коя цев какви проектили харесва. На базата на неговия опит може да започнеш и да надграждаш вече.
Налягането на регулатора зависи от тежестта на слъговете, за това и с това започнах. 120-130 бара мисля ,че ще са достатъчни за начало, освен ако не стреляш с 3гр и нагоре слъгове.
 

Son of a Gun

Новодошъл
120-130 бара на втория регулатор ли? Ако е на него колко да е на първия ???
 

Attachments

  • IMG_1159.jpeg
    IMG_1159.jpeg
    195.7 KB · Прегледи: 9
Нагоре