Разяснения за моделите на FX

rashko

Редовен Потребител
Неръждавейка е. Вариант 1 тънък поялник с който ще нагрееш стопорния болт.
Вариант 2 рикуваш един шестограм, нагрявай го с грелката и дръж до като разтопи фиксатора.

Вилян

Потребител
Шведско съвършенство , спокойно, на мен ми отне един месец да развъртя всички имбуси. Но след това се върти всичко като слънце... В интерес на истината за най-малките пробвай със винтоверт прав, не с Г-образни шестограми. Може да сложиш на някакъв ел. винтоверт и леко да засилваш въртящия момент, почвайки от най-слабото ниво .. но трябва да си сигурен, че бита влиза хубаво...

Son of a Gun

Новодошъл
Шведско съвършенство , спокойно, на мен ми отне един месец да развъртя всички имбуси. Но след това се върти всичко като слънце... В интерес на истината за най-малките пробвай със винтоверт прав, не с Г-образни шестограми. Може да сложиш на някакъв ел. винтоверт и леко да засилваш въртящия момент, почвайки от най-слабото ниво .. но трябва да си сигурен, че бита влиза хубаво...

Son of a Gun

Новодошъл
Само кажи с какво повече да започна ??

Attachments

• IMG_1061.jpeg
    IMG_1061.jpeg
    165.5 KB · Прегледи: 45

Son of a Gun

Новодошъл
Миии… намерих начин , Но… къде мога да намеря резервен ПИН ако някой има идея

Attachments

• IMG_1062.jpeg
    IMG_1062.jpeg
    492.3 KB · Прегледи: 40

hristoss

Редовен Потребител
ФТКС
Миии… намерих начин , Но… къде мога да намеря резервен ПИН ако някой има идея
Търсил съм дни нещо подобно из нета и магазините и няма никъде.
Накрая си поръчах от Сотис,но чаках 2 месеца,като докато дойдат,ползвах старото което завивах със по голям накрайник тип звезда.
Това е номера на часта
B38 19643 Grub screw, Feeding pin, M4

Son of a Gun

Новодошъл
Търсил съм дни нещо подобно из нета и магазините и няма никъде.
Накрая си поръчах от Сотис,но чаках 2 месеца,като докато дойдат,ползвах старото което завивах със по голям накрайник тип звезда.
Това е номера на часта
B38 19643 Grub screw, Feeding pin, M4
Благодаря!

Нагоре