ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

Валката

Потребител
Първи впечатления от моя компресор:

Работил съм с по тихо Канго

Счупи ми се тоя мъфлер предполагам от там влиза въздуха ако някой има идея от къде да намеря

Да сепаратора го счупи

Тръбите на сепаратора са врели изгорих се
 

Attachments

  • 20230617_131304.JPG
    20230617_131304.JPG
    418.3 KB · Прегледи: 54
  • 20230617_131320.JPG
    20230617_131320.JPG
    252.3 KB · Прегледи: 54

Kameno Karp

Редовен Потребител
Няма как да вземеш най-евтиния компресор и да очакваш да жужи като пчеличка! Докато си намериш филтър,ако въобще го намериш,може да сложиш едно паченце тензух на неговото място.
 

Mutata

Потребител
Да, това е филтъра на входа на компресора, от там диша гадината. За съжаление нямам идея откъде могат да се поръчат. Трябва да се говори с хората дето ги внасят, може да имат идея. Резбата на филтъра е някаква цолова на конус, мисля че "газаджийска" я водят. На моя компресор там ще слагам щуцер и ще бачка с външен въздушен филтър, тоя с пресованите метални гранулки нещо не ме кефи. Чакам само стругаря да се обади като го направи щуцера.
Ама тия китайци верно са много зле, може ли да зашиеш сепаратора на тия дълги тръби и да не го подпреш, предвид вибрациите които има!!! На моя ще му правя сепаратор другата седмица, ама ще го сложа на здрава планка, няма да виси на тръбите.
 

roskokn

Потребител
Сепаратора се захваща за шасито.На сепаратора има дупки с резба,на шасито се дупчат.
 

Валката

Потребител
Да, това е филтъра на входа на компресора, от там диша гадината. За съжаление нямам идея откъде могат да се поръчат. Трябва да се говори с хората дето ги внасят, може да имат идея. Резбата на филтъра е някаква цолова на конус, мисля че "газаджийска" я водят. На моя компресор там ще слагам щуцер и ще бачка с външен въздушен филтър, тоя с пресованите метални гранулки нещо не ме кефи. Чакам само стругаря да се обади като го направи щуцера.
Ама тия китайци верно са много зле, може ли да зашиеш сепаратора на тия дълги тръби и да не го подпреш, предвид вибрациите които има!!! На моя ще му правя сепаратор другата седмица, ама ще го сложа на здрава планка, няма да виси на тръбите.
То аз съм си виновен
 

Mutata

Потребител
То аз съм си виновен
Колега, да те предупредя само. Мисля че има вероятност при счупването на филтъра, компресора да се е нагълтал с металните гранулки от които е направен тоя филтър. Най-добре го разглоби и го почисти. Ако не разбираш, помоли някой колега да го отвори.
 

koki_84

Потребител
Колеги, дайте акъл сега кой по го бива и дали си заслужава по-голям и скъп компресор.
Just found this amazing item on AliExpress. Check it out! BGN332.57 28%OFF | YONG HENG 220V 300BAR 30MPA 4500PSI Pneumatic Airgun Scuba Rifle PCP Inflator Electrical Air Compressor High Pressure Air Pump
Just found this amazing item on AliExpress. Check it out! BGN455.49 32%OFF | TUXING TXES022 4500Psi 300Bar PCP Air Compressor Auto Stop High Pressure Pump Inflator Pneumatic Scuba Tank

Just found this amazing item on AliExpress. Check it out! BGN617.02 18%OFF | TUXING TXEDM041 4500Psi 300Bar PCP Air Compressor Mini High Pressure Compressor Pcp Air Pump for Air Rifle Inflator Diving Tank
 

koki_84

Потребител
Някой ако има опит с Aliexpress да сподели? Как стоят нещата с поръчка на компресор от там.
 

Валката

Потребител
Китайците са гадове имаше писано назад че тези който поръчваме от Чехия Германия
СА ДРУГО КАЧЕСТВО
А тези от Китай са тото и чакаш
 

Gadnqra

Редовен Потребител
Постъпиха изключително некоректно, с колегата Laferrari63 и му създадоха много проблеми и неудобства. Не казвам, че всички са такива, но има и некоректни.
 

lynx

Редовен Потребител
Коки_84, ако има възможност купувай от Европа. От Китай може да имаш приключения + доплащане на митницата + загуба на време и скъсани нерви.
 

apapazov

Редовен Потребител
Моя го купих от тук:
Даже беше по скъп с 50-60лв
Праща с DHL от Германия и идва за седмица
 

shaman

Редовен Потребител
Преди 2 години и нещо купих това:


Работи си все още и то добре :)
Това, което ми хареса и което другите го нямат са сепараторите, auto stop-a и предпазния клапан (При туксинг е едно малко медно дискче, което се пробива при по-голямо налягане и трябва да се сменя).
Щях да забравя - и гумените крачета с вендузи (побеснявам като Туксинга ми започне да се разхожда насам натам)
 

apapazov

Редовен Потребител
Преди 2 години и нещо купих това:


Работи си все още и то добре :)
Това, което ми хареса и което другите го нямат са сепараторите, auto stop-a и предпазния клапан (При туксинг е едно малко медно дискче, което се пробива при по-голямо налягане и трябва да се сменя).
Щях да забравя - и гумените крачета с вендузи (побеснявам като Туксинга ми започне да се разхожда насам натам)
Тиксунга за който съм пуснал линк е със сепаратор и с гумени крачета тип вендуза, които може за плочки да са ок, но на друга настилка не помегат и компресора наистина се разхожда и трябва да се придържа.
 

Валката

Потребител
Щях да забравя - и гумените крачета с вендузи (побеснявам като Туксинга ми започне да се разхожда насам натам)
[/QUOTE]

Вържи го на синджир
 
Нагоре