Обяви от мрежата

boko4545

Потребител
Boko к'ви са тия обяви бре ? Тази тема е за съвсем друго нещо...
.....:)..цитат> ... Пускам тази тема, защото много пъти съм се чудил къде да сложа линк към обява от мрежата, която е на изгодна цена, и може да бъде полезна на някой от колегите по хоби. Ако вече има такава тема, нека тази да бъде изтрита..... просто попаднах на сайт който предлага комлексно оборудване за колеги които искат да се развиват:).....цените са друга тема;):cheers:
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Там ясно пише: "Обява" "ниска цена". Електронните магазини с високи цени, особено пък чужди, си ги знаем.. Има и отделна тема "Магазини за ВО", както и такава за поръчки от чужбина.

Sent from my A850S using Tapatalk
 

ECTOMORPH

Потребител
http://olx.bg/ad/prodavam-opticheski-pritsel-barska-4h32-ID5f3Jm.html#c6ce6c70c6
С най-добри чувства към колегата, който е качил обявата и тук, но като напишеш в ОЛХ "Закупена от колега от форума"
800 000 жени започват да се чудят къде в БГМама се продават тия неща!:wall::wall::wall:

Ми те жените иначе само за глупости почват да си мислят, нека си уплътняват времето в чудене ::D
 

ECTOMORPH

Потребител
Тези, които са за CO2 и алуминиевите не стават.
Тази синята си е за кислород - водолазна. Той ме попита по телефона за какво ще я ползвам и му казах сгъстен въздух до 200 бара. Каза, че няма проблем. Между другото как по щампите да разбера коя година е произведена? С изтекла водна проба е... ще се прави нова такава.
 

lynx

Редовен Потребител
Кислородните бутилки не са водолазни.
Тази синята ми изглежда малка за зареждане на ПЦП, колко литра е?
200 бара за зареждане на ПЦП с въздух е доста дървен вариант.
Гледам че бутилката няма и кран, стандартен такъв ще е поне стотина лева ако въобще намерих подходящ.
Водната проба с транспорта/куриера ще струва повече от бутилката.
Щом си решил я взимай, не искам да те разубеждавам.
 

ECTOMORPH

Потребител
Синята е 2 литра... и ако за кран трябва да дам още 100 и за пробата още... кой знае колко. Успя да ме разубедиш. Имаш Л.С между другото.
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Може вместо кран преходник, но пак ще е поне 20 лв. Хидротест още 20. Куриер поне 15. И после с тоя обем след 2-3 пълнения ще си за зареждане..

П.п. Сега видях че синята наистина е без кран... Тоя е луд. Нов манометър Вика е около 30 лв.

Sent from my A850S using Tapatalk
 
Нагоре