Обяви от мрежата

tvt1968

Редовен Потребител
Демек да изчакам... а аз си мислих, че това е Коледното намаление, викам си гооолям късмет извадих, Коледната звезда ме огря...
 

Gadnqra

Редовен Потребител
Последно повикване - другата седмица ще е 499 лв.
 

Gadnqra

Редовен Потребител
Милене, смееш се, ама не знаеш какъв тунинг има пушката. Реално, цената на това бижу, е около 840 лв. А с оптиката е прецизна, като швейцарски хирург.
 

milen milkov

Редовен Потребител
Милене, смееш се, ама не знаеш какъв тунинг има пушката. Реално, цената на това бижу, е около 840 лв. А с оптиката е прецизна, като швейцарски хирург.
Ники , сериозно ли? Не вярвам аз ... :lol:
 

Gadnqra

Редовен Потребител
Ок. Само ще кажа за тунинга, за да не му се присмиват повече на човека:
Къстъм приклад, с много рядка дърворезба, от неизвестен майстор. Цевта е ФХ-слъг лайнер - 647 мм - всеядна е. Спусъкът също е поръчков - ръчна изработка от неизвестен майстор на спусъци. Мерните прибори са от Вайраух - мод.99. Сега най-важното: Газово бутало - Himars, специално проектирано в Щатите, от руско - украински екип от специалисти. Благодарение на него, пушката стреля с 4,8 гр слъг с 299 м/с. Също така е възможна и смяна на калибрите, с 6,35 и 7,62. За 9 мм трябва да се закупи допълнителен кит тунинг от Хума. Групите на 100метра са 6 мм.
 
Последна промяна:

Lighthammer

Редовен Потребител
Добре де, някой няма ли да обясни на нас, простосмъртните, какъв е случаят с тази обява, освен че явно човекът постоянно вдига цената?
 

lynx

Редовен Потребител
Пушката е китайски евтиняк от най-смотаните еднодневки. Някои хора си ги харесват, имат сантиментална стойност за тях. Даже и насипни части се продават за тях в базар-а и ОЛХ.
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Ок. Само ще кажа за тунинга, за да не му се присмиват повече на човека:
Къстъм приклад, с много рядка дърворезба, от неизвестен майстор. Цевта е ФХ-слъг лайнер - 647 мм - всеядна е. Спусъкът също е поръчков - ръчна изработка от неизвестен майстор на спусъци. Мерните прибори са от Вайраух - мод.99. Сега най-важното: Газово бутало - Himars, специално проектирано в Щатите, от руско - украински екип от специалисти. Благодарение на него, пушката стреля с 4,8 гр слъг с 299 м/с. Също така е възможна и смяна на калибрите, с 6,35 и 7,62. За 9 мм трябва да се закупи допълнителен кит тунинг от Хума. Групите на 100метра са 6 мм.
Пропусна да споменеш, че и бединг има с интегрирана противооткатна система
 

pachoddp

Потребител
То, ако става въпрос, пак в ОЛХ има една обява за един пищак CP1 Artemis ли или под друга марка.... Човекът тръгна от 350лв. . Сега е на 320 мисля, ха хаааа..... А нов е 170лв. в магазина....
От обявата, обаче, се разбира, че "пистолетът е закупен за подарък преди дни" и че е "производство на френската фирма DM Diffusion"..... Ти да видиш.... Пък аз отидох и се набутах за това китайско CP2 пълен комплект за 200лв. чисто ново от магазина..... Ха хаааа....
По-лошото е, че няколко пъти съм пускал сигнали за некоректни обяви до администраторите на ОЛХ и реакция няма никаква....
 
Последна промяна:

Lighthammer

Редовен Потребител
Ножове Morakniv с 20% надолу в Ай Ес Ди, включително новия "плаващ".
Между другото, искам да си взема. Някой би ли ми препоръчал нещо? Общо взето за домакинска дейност, но с опция и за малко по-тежка, но не говорим за извращения като бушкрафт и цепене на дърва. Чудя се между "плаващия" и Companion.
 

Attachments

  • 1.png
    1.png
    205.2 KB · Прегледи: 53
Последна промяна:

musha

Новодошъл
Ножове Morakniv с 20% надолу в Ай Ес Ди, включително новия "плаващ".
Между другото, искам да си взема. Някой би ли ми препоръчал нещо? Общо взето за домакинска дейност, но с опция и за малко по-тежка, но не говорим за извращения като бушкрафт и цепене на дърва. Чудя се между "плаващия" и Companion.
На Companion понякога се прецаква гуменото покритие от химикали, а като острие са идентични с корковия сигурно. Имам няколко ножа Мора (5,6) но в работилницата и двора ползвам Hultafors, много са ми удобни с къси остриета.
 

llcoolj

Редовен Потребител
Ножове Morakniv с 20% надолу в Ай Ес Ди, включително новия "плаващ".
Между другото, искам да си взема. Някой би ли ми препоръчал нещо? Общо взето за домакинска дейност, но с опция и за малко по-тежка, но не говорим за извращения като бушкрафт и цепене на дърва. Чудя се между "плаващия" и Companion.
Аз си закупих този нож преди 5-6 месеца: https://www.isd-bg.com/universalen-noj-mora-2000
Бръсне на сухо :) Към този момент съм доволен. Ползвам го предимно за дране.
 

Евгений Б.

Редовен Потребител
Имам мора 2000 от над 10 години, а на Бащата му бях взел 1000, струваха по спомен 20лв и 10лв. Ако и сега струваха толкова си заслужават, но 50лв за 2000-то не бих дал. Иначе лесно се точат до бръснач и сравнително дълго държат ряза.
 

llcoolj

Редовен Потребител
Имам мора 2000 от над 10 години, а на Бащата му бях взел 1000, струваха по спомен 20лв и 10лв. Ако и сега струваха толкова си заслужават, но 50лв за 2000-то не бих дал. Иначе лесно се точат до бръснач и сравнително дълго държат ряза.
Няма как ножовете да струват колкото са стрували преди 10 години, защото и цената на хляба не е същата от преди 10 години ;)
 

Евгений Б.

Редовен Потребител
Няма как ножовете да струват колкото са стрували преди 10 години, защото и цената на хляба не е същата от преди 10 години ;)
Да кажем, че е така и не е така :) преди 10 години бира кенче струваше левче и сега е почти толкова. Преди 10 години маркови маратонки струваха по 100лв и сега са толкова и тн. Предполагам до преди 2 години и мората не е била повече от 30лв или може би са вдигнали цената по някое време защото е имало голям интерес към марката и качеството й за тази цена (старата).
Иначе сега проверих ножка от преди 7-8 години, която съм купувал за 70+лева, сега е 85, а не 140 :) ( https://arms-bg.com/nojove/sgavaemi-nojove/nozh-kershaw-chill-8cr13mov/ )
За още една ножка имам спомен, че струваше 20лв на времето и един колега взе последната бройка преди мен, сега е 25лв ( https://arms-bg.com/nojove/sgavaemi-nojove/nozh-cold-steel-kudu-knife-cold-steel-kudu/ )
 

Djack

Редовен Потребител
Моята мора 2000 е сигурно над 15 годишна! Нямаше ги още тук и с едни приятели си ги внесохме от финландския сайт Бриса. Още тогава не бяха върха на сладоледа. Да, лесно се точи, ама и със същата скорост губи заточка. Ако спазиш ъгъла дава вид на много остра, заради самия скос, лесно се полира на кече. След години полимера на дръжката започва да лепне гадно. Абе,.... не бих си в купил пак! Вярно, че в този ценови диапазон избора не е голям, ама то си е като при пушките: - за толкоз пари - толкова стреля...! :)
 
Нагоре