ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

barbaron

Редовен Потребител
И аз да се похваля. Благодарение на колегата @dberov , се сдобих с този китайски гешенк. Наложи се само да взема малко по-стоманени монтажи, за да дойдат нещата на място... Пак от китай... И пак за 10 дена...импакт1.jpg
 

staz

Редовен Потребител
Всичко окей, НО имам чувството, че дизайнерът на оптиката е далтонист; няма никаква връзка между сините флип капачки, червените спици на тумблерите и цвета на либелата. Бие ми на илиенски тунинг...

Без да се засягате!
 

Zorobg

Новодошъл
Здравейте,знае ли някой,как се фиксират врътките на оптика Център Пойнт 3-9х40.така,че да не се въртят.
 

sts1969

Редовен Потребител
Здравейте,знае ли някой,как се фиксират врътките на оптика Център Пойнт 3-9х40.така,че да не се въртят.
Сигурен ли си че има заключване на тумблерите? Може да пробваш самият тублер да го натиснеш на долу, виждал съм такъв тъп заключване...издърпваш врътката на горе-въртиш, натискаш я на долу-заключва се.
 

Sen

Редовен Потребител
Здравейте,знае ли някой,как се фиксират врътките на оптика Център Пойнт 3-9х40.така,че да не се въртят.
Няколко модела на Crossman има с това увеличение и диаметър на леща.
Виж точното име на модела на кутията или изписано на самият тубус.
Доста от тях са с капачки на тумблерите; ако имат капачки, то няма да имат допълнителен механизъм за блокиране; предполагам няма нужда да ти го споменавам, но все пак ;)
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Боли ма зъб, ама кажете да ходя ли на зъболекар или да го питам по телефона???
Колега, свали маската, качи снимки.
Що ли си мисля, че търсиш нещо, дето го няма.....
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Колеги на някой да му се намира файл за разпечатване на мишени този който е с многото деления и скали и има 3 кръгчета 40-25-15 мм.Ако файла е .PDF или .CDR за мен ще е най добре.:cheers:
Благодаря ви предварително.

ПП. Паната го е правил преди време.
 

xpresident

Редовен Потребител
Колеги на някой да му се намира файл за разпечатване на мишени този който е с многото деления и скали и има 3 кръгчета 40-25-15 мм.Ако файла е .PDF или .CDR за мен ще е най добре.:cheers:
Благодаря ви предварително.

ПП. Паната го е правил преди време.
https://drive.google.com/file/d/0B5pbMQMOeoevM2dvMVhYTVluNE0/view?usp=sharing
 

Gadnqra

Редовен Потребител
Здрасти колеги. Вчера гледах една оптика в оръжеен магазин. Leupold mark 4. 4-16x50. Цената и е 400 лв. Скалата е милдот. Тубусът е 30 мм. Вижда се добре. Кажете добра ли е и заслужава ли си. Едва ли има нещо общо с Leupold. Предполагам е китайско менте.
 
Нагоре