ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

dberov

Редовен Потребител
Притеснява ме че не пише колко вата му е капацитета, ако само амперите са от значение намерих в Германия и 30 ампера но и там не пише колко вата е капацитета а на тоя от щатие си пише 3500 вата. Все още чета по форуми но главата ми стана боза.

2017-03-07_141057.jpg
 

joro_ihr

Редовен Потребител
Волтажа умножен по ампеража дава ватовете. Дано не бъркам все пак, че отдавна не съм се занимавал.
 

big_dragon

Редовен Потребител
Ако на всеки предпазител в таблото си сложиш
по нещо такова , проблема ти ще се реши тотално....


Мълниезащитата или гръмозащитата има функция да предпази електрически вериги с товар от внезапни пренапрежения. Характеризира се с изключително кратко време за реакция, високо ниво на кратковременно натоварване и надеждност на токовите характеристики. При възникване на рязко повишаване на напрежението от атмосферен характер или авария гръмозащитата задейства и предпазва системата от аварии
 
Последна промяна:

bateelmo

Потребител
Те хората ти казват ама ти маи си го решил вече и чакаш някои да потвърди. Купи си една и като я счупиш всичко ще ти се изясни.
 

Nikola

Потребител
Колега нищо не съм си наумил. Просто до сто лева с тези размери и увеличение е само Гамото. Най-вероятно ще го взема, па каквото стане.
 

barbaron

Редовен Потребител
на това гамо зад кръста може да се "скрие" бетонова диречка ако я гледаш над 30 метра.
 

joro_ihr

Редовен Потребител
Никола, срелял съм точно с такова гамо и пцп пищов. 50 метра си е голяма дистанция за точна стрелба без подпора. Моето мнение е че, един бързомер ще ти достави доста повече удоволствие при стрелба по кенчета па макар и до 50 меетра.
 

Sen

Редовен Потребител
Колега нищо не съм си наумил. Просто до сто лева с тези размери и увеличение е само Гамото. Най-вероятно ще го взема, па каквото стане.
Никола, дадох ти по-добър вариант от Гамо-то за 110 лв. По-горе казваш до 150 лв., струва ми се. Размерът е същия. А идеята на joro за бързомер вероярно е най-подходяща за пистолет.
 

Nikola

Потребител
Ще взема значи един бързомер бушнел, пък може и да ми хареса.
 
  • Харесвам
Reactions: Sen

sts1969

Редовен Потребител
Колеги, извинявам се, че ви занимавам с малоумните си въпроси. Тази http://www.pushka.eu/product/Оптика_LEAPERS-3--9x32-MOD.-SCP3--M392AOLWQ мога да я взема за 100 лева. Какво мислите?
Кажи как смяташ да я вземеш на 40% от цената, че аз съм си харесал един Шмит и Бендер и искам да го взема за 200лв... :D:D:D
Сега шегата на страна, оптиката е хубава...за 100лв. е подарък. :cheers:
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Кажи как смяташ да я вземеш на 40% от цената, че аз съм си харесал един Шмит и Бендер и искам да го взема за 200лв... :D:D:D
Сега шегата на страна, оптиката е хубава...за 100лв. е подарък. :cheers:
Има я в купува продава за 100 кинта.
 

Sen

Редовен Потребител
Колеги, извинявам се, че ви занимавам с малоумните си въпроси. Тази http://www.pushka.eu/product/Оптика_LEAPERS-3--9x32-MOD.-SCP3--M392AOLWQ мога да я взема за 100 лева. Какво мислите?
За 100 лева си е далавера, както каза Светльо, но ако е читава. Това си е малко чувствително оборудване, а и всяка покупка на употребяван продукт носи риск.
 

joro_ihr

Редовен Потребител
Здравейте колеги, реших да сменя оптиката. Бях се спрял на няколко оптики от нашия пазар, но след обсъждане с колеги реших да е дискавъри. Поръчах я на 27.02 и днес пристигна. Изключително бързо, това са 9 работни дни. Изключително бърза доставка на китайците от алито. Много съм доволен.:cheers:
 

dreamdreamt

Потребител
Здравейте колеги, реших да сменя оптиката. Бях се спрял на няколко оптики от нашия пазар, но след обсъждане с колеги реших да е дискавъри. Поръчах я на 27.02 и днес пристигна. Изключително бързо, това са 9 работни дни. Изключително бърза доставка на китайците от алито. Много съм доволен.:cheers:
Кажи отзив за качеството на оптиката, как ти се струва?
 

joro_ihr

Редовен Потребител
Ами гледа прилично, много финна скала, тумблерите са стегнати, паралакса работи, на макс увеличение (х20) е бистра. Мога да кажа повече след като я изкарам навън. На първо четене става.
 

Attachments

  • IMG_20170311_070326.jpg
    IMG_20170311_070326.jpg
    386.6 KB · Прегледи: 102
  • IMG_20170311_070342.jpg
    IMG_20170311_070342.jpg
    289.8 KB · Прегледи: 100
  • IMG_20170311_070355.jpg
    IMG_20170311_070355.jpg
    251.1 KB · Прегледи: 94
  • IMG_20170311_070659.jpg
    IMG_20170311_070659.jpg
    234 KB · Прегледи: 105
  • IMG_20170311_071020.jpg
    IMG_20170311_071020.jpg
    200.8 KB · Прегледи: 95
Нагоре