ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

edinmilion

Потребител
Здравейте, някой би ли споделил инфо как му се струва разхода на СО2 пистолет според тези замервания с хроно?

Цитирам от друг форум:

Dorobiłem do CP1 końcówkę do tankowania na szybkozłączkę,można teraz podawać CO2 z butli lub powietrze.Jako że nie miałem CO2 pod ręką pompowałem pompką do 125Bar.
CP1 kal.5,5mm śrut HN logo płaski 0,91g.Najwięcej miałem 157m/s czyli 11,1J.Zaciekawiony wynikiem cały kartusz przepuściłem przez chrono.Co mi wyszło:
1-140m/s 8,9J
2-138
3-132
4-134
5-138
6-145 9,5J
7-145
8-145
9-145
10-149 10J
11-148
12-153 10,7J
13-147
14-151
15-151
16-149
17-148
18-148
19-143
20-139
21-137
22-132
23-130
24-126 7,1J

edit: не успях да намеря директно сравнение, но се оказа че китайчето (spa CP1) е доста разточително на СО2. Около ~45 изстрела, но поне пляка доволно по клиповете.
 
Последна промяна:

kodi

Потребител
Здравейте ,някой ще може ли да ми сподели тук готов договор за покупко-продажба на въдушно оръжие в .doc файл или .pdf(за принтиране в една или две страници).
И линк към догвор ще ми свърши работа.Навремето излизаха доста линкове но напоследък Гуглето мълчи.
БЛАГОДАРЯ на ВсичкИ
 
Последна промяна:

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
В темата има поне 2. Аз винаги от там си вадя.. Пробвай с търсачката на форума.
 

dberov

Редовен Потребител
Аз винаги съм използвал без проблемно тия които прикачам.
 

Attachments

  • Договор за покупко продажба на Въздушна Пушка.doc
    22.5 KB · Прегледи: 32
  • Договор за покупка-продажба на пистолет.doc
    22.5 KB · Прегледи: 17

bateelmo

Потребител
На мен пък никога не са ми искали договор в кос дори когато им представих не му обърнаха внимание. Искаха ми само копие от уведомлението на предишния собственик. А като продавах пушка ми искаха копие от личната карта на новия собственик и оригинала на моето уведомление за да ми я отпишат, а за него извадих копие. Така че наи добре да питаш в кос какво искат да им представиш. Та да си подготвиш каквото искат.
 

praetorian

Редовен Потребител
Някой да има идея, откъде мога да си купя/намеря/сярна киселина.Става и електролит за акумулатори.Количеството, което ми трябва е около 150 грама.
 

hristoss

Редовен Потребител
ФТКС
Електролит може да си вземеш от всеки магазин за акумулатори,но мисля че най малката разфасовка е литър.
 

sts1969

Редовен Потребител
В пунктовете за изкупуване на цветни метали дали няма някой върнат акумулатор с електролит в него.
 

praetorian

Редовен Потребител
Трябва ми сярната киселина,ама май не се продава такава вече.Затова търся електролит.Трябва ми за обработка на една кожа.Преди имаше под път и над път,сега за цяр няма.
 

methaa

Редовен Потребител
Ако не ти е спешно, мога да видя след няколко дена.
Само че не знам колко процента е...
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Ами продава си се такава киселина, ама я търсете в специализирани магазини и складове.
Имам почти пълна пет литрова туба концентрирана, че и при нас не продават по на дребно и бих ти отлял, колко ти е необходимо, ама с куриери не става. Ако дойдеш на русенската среща може да измислим нещо.
 

klegein

Потребител
Господа, ако някой може да помогне. Пушката е HATSAN 65 RB ако не се лъжа. След изстрелването на последната чашка, болта остана запецнал в предно положение. Абсолютно нищо не отбирам от въздушно оръжие. Имам нужда от съвет или някой във Варна да погледне за какво става въпрос. След съответна почерпка разбира се.
 

praetorian

Редовен Потребител
Намерих сярна киселина, по - скоро електролит за акумулатори.Благодаря на отзовалите се :cheers::cheers:
 

klegein

Потребител
Благодаря колеги за отзивчивостта. За мен ще бъде удоволствие да се запознаем на живо.
 

methaa

Редовен Потребител
Колеги, от къде мога да си купя кордура, трябва ми парче 20х30см.
 
Нагоре