Национална среща Русе-car HFT 26-27 апприл 2014

petkof

Редовен Потребител
оги-пз написа:
petkof написа:
оги-пз написа:
Аз сигурно няма да дойда , но дрозда нема да прости и на балона и на самолета ,ако има награда ще е за дрозда 1200 изтрела в минута се едно бопче ще уцели.
Тоз Дрозд не е ли 150-160 м/с в 4,5 мм? :D Десетина джаула я се съберат, я не!

Дрозда беше толкова с оригиналната цев.
Руснаците го докарват до 240мс. на въздух а аз стрелям на метан.
Не съм го надувал толкова сега е на около 200мс.
Със зоракито на 7джанки съм вършил чудеса а тука говорим за топчена стоманени и е друга работата.
Всъщност си прав що се отнася до балона, но ми стана смешно като знам, че Хлапето ще изкара картечнича със сумарна мощност за 2-3 сек, колкото 12-ти калибър с бренеке! ;)
 

hlapeto

Потребител
Ааааа, 3 секунди ? Много са.
Според току що проведените тестове и две са много...
:eek: ???
 

djboby

Потребител
Пожелавам приятно изкараване на всички. Мероприятието ще се проведе без мен. Днес получих билета и на 9 април по обед отлитам от терминал 2. Да направите много снимки иклипове да има да ме хваща яд като ги гледам. Направил съм молитви за хубаво време, така че динка носи си банския и плажното масло ще ти трябва. ;) :cheers:
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Здравейте,
понеже съм отскоро в форума и не съм идвал досега на такива срещи имам няколко въпроса относно мероприятиеро. :)
Първо ако някой ми каже къде точно е това място за да знам къде да търся място за спане(хотел,хижа или нещо подобно).И второ ако някой все пак има информация къде може да се отседне нека да сподели мисля че би била полезна не само на мен.Иначе с нетърпение чакам да се видим и да се позабавляваме на тази среща. :cheers:
 

st_beer

Редовен Потребител
Срещите в Русе се карат на палатка. Ако идеш на хотел ще изпуснеш най-хубавата част. Товари една палатка и повечко завивки.Ето го клипа от срещата през пролет 2013г. Ако имаш възможност присъствай и ще останеш много доволен. Аз за съжаление :'( тая среща ще я пропусна.
http://youtu.be/zmOP4DhS78E
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Аз така или иначе ще остана по докъсно и за вечерната част от забавата но все пак нещо не ми се спи на палатка,но пък до тогава има време може и друго да реша.Иначе браво за клипа които публикува още повече ме надъха.Все пак ако имате информация за мястото и хотели наблизо ще се радвам да споделите. :cheers:
 

praetorian

Редовен Потребител
милко, не се кахъри.Ще носим достатъчно "горючее", че да ти е все тая, в хотел, или на гола поляна ;) ;) ;) ;)
 

Propar

Потребител
Милко написа:
Здравейте,
понеже съм отскоро в форума и не съм идвал досега на такива срещи имам няколко въпроса относно мероприятиеро. :)
Първо ако някой ми каже къде точно е това място за да знам къде да търся място за спане(хотел,хижа или нещо подобно).И второ ако някой все пак има информация къде може да се отседне нека да сподели мисля че би била полезна не само на мен.Иначе с нетърпение чакам да се видим и да се позабавляваме на тази среща. :cheers:




Това са номерата на х. Приста 0896 688 550
0893 590 890
за резервации има и стационарен 082 82 02 72 .

П.П. Погледни в '' Под-раздели: Архив Минали Мероприятия ' там ще намериш всичко каквото ти трябва / карта , тел. на хотели и пр. / :cheers:
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Ок,мерси много.До срещата в Русе тогава ;)

Sent from my HTC One using Tapatalk
 

batzoro

Потребител
Здравейте на всички.Казвам се Георги Тодоров и съм нов във форума.Разбрах , че в края на месец април ще организирате състезание в Русе и понеже и аз като вас си падам по стрелбата (ловец съм и по времена сезона стрелям със гладкоцевно и нарезно оръжие) ,ще ми бъде приятно да присъствам на мероприятието. Та в този ред на мисли бихте ли споделили къде точно ще се проведе мероприятието. Поздрави
ПС : Засега стрелям с хатсан 125 .
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Ето.
При наличие на инсталиран Google Earth, чукнете на прикачения KMZ файл.
 

Attachments

  • Орехите.kmz
    782 bytes · Прегледи: 32
  • Място на срещата.jpg
    Място на срещата.jpg
    391.5 KB · Прегледи: 77

batzoro

Потребител
Благодаря. Ориентирах се къде е мястото. Този уикенд ще се събирате ли на мястото да стреляте?
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Някой ще се "разписва" ли още от петък на местото?
Аз смятам, живот и здраве още след обеда да съм в града, та питам за петък вечер - ще има ли бивак и други "подранили" мераклии?
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
peko написа:
Някой ще се "разписва" ли още от петък на местото?
Аз смятам, живот и здраве още след обеда да съм в града, та питам за петък вечер - ще има ли бивак и други "подранили" мераклии?

Ще има, ще има, поне 5-6 калпака от Варна. ;) :D ;) ;)
 

petkof

Редовен Потребител
MAD MAX написа:
peko написа:
Някой ще се "разписва" ли още от петък на местото?
Аз смятам, живот и здраве още след обеда да съм в града, та питам за петък вечер - ще има ли бивак и други "подранили" мераклии?

Ще има, ще има, поне 5-6 калпака от Варна. ;) :D ;) ;)
Да-а-а-а, така е! :) :cheers:
 

hlapeto

Потребител
Национална среща Русе-car HFT 26-27 апприл 2014

Умишлено ли е?
Или съм пропуснал нещо?
???
 
Нагоре