Кой каква музика харесва?

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Ей Рачо хубаво ме подсети да си пусна любимата ми от едно време песен :cheers:


А пък вчера си припомних ето това ...........че и малко балистика има в клипа :D:D

 

old shatterhand

Потребител
Малко да сменим жанра...
3361.jpg
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
;)Вкарали в един супермощен компютър всичката музика досега чувана и му задали програма за многокритериален анализ - да пресметне и избере най-добрата... След тригодишни изчисления компютъра изплюл първите 12 акорда от това:
 
Последна промяна:

svetlix

Потребител
Песента е уникална, няма спор, но да не забравяме, че музиката като такава се развива. Китарата е инструмент който дава страхотни възможности за хора които разбират и могат. Има уникални китаристи които могат да изсвирят много по страхотни неща. Нищо против. Всеки има право да харесва, но прогреса си е прогрес. Наслаждавайте се на любимите си неща!
 

Niki

Редовен Потребител
;)Вкарали в един супермощен компютър всичката музика досега чувана и му задали програма за многокритериален анализ - да пресметне и избере най-добрата... След тригодишни изчисления компютъра изплюл първите 12 акорда от това:
[Поздравления за великото парче!Спомням си времето 1974-75г как обикалям тия подвижните фургони дето се стреляше с въздушни пушки по капачки и си купувахме черно-бели снимки на тая голяма група,от снимките почти нищо не се виждаше,ама бяхме щастливи!Лятото искахме да пуснем дълги коси ,ама все не успявахме,бързо идваше 15.09.!
 

lynx

Редовен Потребител
....А някои поп хитове колко добре звучат в хеви рок аранжимент! :lol:
 
Последна промяна:

kaloyan_takev

Редовен Потребител
Като стана дума за поп....то не е много хеви но радва, поне мен :
и да не забравяме "Краля"
Покрай мен има хора с всякакви музикални вкусове, но най-добра музика слушат комшийте,
дори и да не искат!
 
Нагоре