Кой каква музика харесва?

didarai

Редовен Потребител
lady-gaga-born-this-way-4.png

От както отслабна и в случаите когато не се прави на травестит,човек дори би я взел за готина.Въпреки,че никак не ме кефеше до последните и' 2-3 песни и за пореден път пунтира Мадона(която също не ми е любима)...и се справя много добре и оригинално с това,не мога да не призная ,че това е страхотна песен.Текста също и като че ли е писна(може и нарочно не съм се интересувал) точно за нея.
:clap: :clap: :clap: :clap:
Клипа
Lady GaGa - Born This Way
:banana: :banana: :banana: :banana:
Текста:
http://www.metrolyrics.com/born-this-wa ... -gaga.html
---------------------------------------------
И нещо нямащо абсолютно нищо общо с горното ;), но го гледах сега и ме изкефи.
Rock and Roll Dance
Boogie Woogie Baby Rocky
Fast Swing Dancing
 

petkof

Редовен Потребител
Въпреки, че никога не съм харесвал Мадона, бих я определил като много по-оригинална и новаторска за времето си, а Гагата е по-скоро тип Бритни Спиърс и др. подобни, като при Гага кича е изобилен. :)
 

didarai

Редовен Потребител
petkof написа:
... Мадона, бих я определил като много по-оригинална и новаторска за времето си, а ... при Гага кича е изобилен. :)
Ама е по-младичка :p
За Мадона тогава се говореше същото като за тази сега ;)
 

petkof

Редовен Потребител
didarai написа:
petkof написа:
... Мадона, бих я определил като много по-оригинална и новаторска за времето си, а ... при Гага кича е изобилен. :)
Ама е по-младичка :p
За Мадона тогава се говореше същото като за тази сега ;)
Прав си , но за Мадоната се говори от 25 години, дали и за тази ще се говори толкова? ;)
 

didarai

Редовен Потребител
Сега печелят повече и за по-кратко .Не им се налага да работят до дълбоки старини ;)
 

TeXHo

Потребител
Два специални поздрава за всички вас, колеги:
DubFX feat. Mr.Woodnote - Flow Отличен бийтбокс и вокал. Една от малкото песни които с кеф съм купил.
Goo Goo Dolls - Iris Не е нужен коментар.

Пънк-рок, завинаги в сърцето и душата ми:
Social Distortion - Story Of My LifeОбожавам текста. И вокала.
Green Day - American IdiotDo you wanna be an american idiot? Не, мерси. ;)
Green Day - Boulevard Of Broken DreamsОтново Грийн Дей. Доста често се чувствам като лирическия герой от песента. Това не я прави по-малко страхотна.

Няколко денс парчета, които харесвам:
Armin van Buuren ft Sharon den Adel - In and Out of Love Много, много, много любимо. Уникален вокал. Трудничко се танцува.
Sandy Rivera ft Rae - Persuasion Поредния фаворит. Грабващ вокал.
Far East Movement - Like A G6 ft. The Cataracs, DEV Много комерсиално, но набие ли се веднъж в главата, не прощава.

Има още десетина стила, които с огромен кеф слушам и стотици песни които бих нарекъл любими. Без музика не мога!
 
Нагоре