КУПА „БАЛКАНТРЕЙД” – 25-26.06.2016 г.

lynx

Редовен Потребител
Не е фатално за корекциите. Мишените са на близки разстояния. Ще се справите.:lol::p:):cheers:
Павка, ако аз организирам състезание задължително ще има поне 5-6 мишени на 7,5 метра дистанция и убойни зони като дупка от цигара! :D
Естествено, ще се стрелят от позиция Прав или От коляно! :p
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Рачо незнаеш колко си близко до истината. Трасетата в Троян са истинско предизвикателство благодарение на Оги. На него му е в кръвта да реди предизвикателни ФТ трасета
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Момчета аз се прибрах по живо по здраво.Извинявам се на всички просто последно време ми е доста изнервено и реших, че не мога и на място където съм отишъл да се забавлявам да се изнервям и натоварвам излишно.Хайде весело от мен
 

apapazov

Редовен Потребител
Върнахме се благополучно!
Съжалявам че тръгнах толкова набързо след края на състезанието и не можах да си взема довиждане с много от участниците.
Разбрах че мишени се слагат и на други места освен наравно по поляната
Явно има много да тренирам още за да се доближа поне малко до средното ниво на другите състезатели.
Благодарности на организаторите за организацията и нечовешкият труд който са положили при подредбата на трасето .
До нови срещи
 

lynx

Редовен Потребител
Леле! :eek: Все едно гледам трасето от Световното в Германия.
Половината мишени са в посока луната, а при останалите може да си застреляш пръстите на краката!
Това май е най-гърбещото трасе към момента :D
Бравос на организаторите за труда и "творческия подход"! :bravo::winner:
 

Djubey

Редовен Потребител
ФТКС
И аз се прибрах благодаря на организаторите за всичко. И специални благодарности на Калата и Божо за съветите.
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Колеги това е класирането на купа "Балкантрейд" издание 2016 г.
Благодаря на всички които ни уважиха с присъствието си.
Едно мероприятие става когато има посещение и това е благодарение на всички вас.
Радвам се, че ви познавам всички.
Честито на победителите, с ръка на сърце казвам, че си го заслужиха с много труд.
№ Име Фамилия ник клас 1 кръг 2 кръг общо
1 Божидар Чудомиров fatalen WFTF 39 32 71
2 Калоян Дулев kid WFTF 30 30 60
3 Павел Великов dominus WFTF 29 28 57
4 Алексис Бампалис mamawaits WFTF 28 25 53
5 Огнян Иванов CaMyPau WFTF 26 26 52
6 Валетин Божанов valens1968 до 45 J 27 23 50
Симеон Георгиев BAD TORO WFTF 26 24 50
7 Петко Дишкелов peko до 45 J 21 24 45
8 Иван Янков ivofox WFTF 22 22 44
9 Христо Петров oblaka WFTF 20 23 43
10 Васил Василев vas2308 WFTF 23 19 42
Радослав Кюрчев Rashko WFTF 18 24 42
11 Веселин Ангелов jost70 WFTF 21 20 41
12 Станислав Станчев shstanchev до 45 J 20 20 40
13 Любомил Здравчев soundmax WFTF 20 19 39
14 Павлин Павлов pavloff WFTF 16 22 38
15 Наско Нинов naskotninov до 45 J 15 16 31
16 Димитър Димитров mitko WFTF 16 11 27
17 Галин Овнаров Galin ovnarov до 45 J 12 14 26
18 Цочо Василешки tzocho до 45 J 15 10 25
19 Антон Папазов apapazov WFTF 13 10 23
20 Васил Попов exprezident WFTF 8 14 22
21 Деян Марков djybei WFTF 9 12 21
22 Детелин Иванов WFTF 8 11 19
23 Огнян Каяджиев оги-пз WFTF 14 0 14
24 Румен Гергушки skandalo WFTF 13 0 13
25 Владимир Нинов Alucard до 45 J 2 7 9
 
Последна промяна:

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
Пловдивската и асеновградската група се прибрахме благополучно. Благодарим на организаторите за огромния труд които са положили за организацията на това мероприятие и подреждането на трасето. Никога не съм предполагал че може да се направи толкова трудно ФТ трасе. Успяхте да ни приземите на земята:).
 

Dominus

Редовен Потребител
Надявам се след това мероприятие да не откажем и малкото нови колеги престрашили се да стрелят ФТ. Стрелбата по мищени може да е мното приятна и едно трасе е редно да носи удоволствие. Това трасе определено не беше такова. Въпреки това не мога да не изкажа благодарност към организаторите за невероятния труд по изграждане на трасето. Вярвам че са си взели поука и в бъдеще ще вложат толкова мисъл, колкото и фантазия.
За мен купа балкантрейд винаги е била с най-висока стойност и не случайно е най-посещаваното мероприятие. Дано посещаемоста не спада занапред.
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
И аз пиша от таблета в къщи. Прибрах се "разпределен" в една, после в две коли, за което Благодаря на Колегите. Специални Благодарности също и на Наско и Оги за оказаната помощ вчера.
Сагата с баба Мара ще продължи сигурно още ден-два.
А относно Състезанието, амиии не ме изненадаха много, очаквах го. То просто мястото си го иска.
Ама нямам здрав кръст за тия гимнастики и малко късно открих моята свободна поза - "полегнал". За разлика от кръста на оптиката, който положен върху убойните зони си вършеше колкото може работата, стига да се виждаха.
До догодина, мога да си направя накрая и аз едно голямо колело, че да взема да меря не само на "окомер".
Както винаги, Троянската група заслужава само адмирации за старанието и желанието да ни осигурят едно трудно трасе. Лесни и ние можем да редим...
 

BAD TORO

Модератор
ФТКС
Честито на победителите.
Отново съм впечатлен от организацията на състезанието. Липсваха само маршали по трасето. Има какво да научим от Павката и Оги. Няма как да не кажеш благодаря Ви от все сърце момчета. Мисля че най голямата награда за тях е нашето присъствие. Купа "Балкантрейд" вече е най популярното състезание. На нея наистина се сравняват "мерниците". Ако имат сили и занапред да ни събират мисля, че посещаемостта ще нараства.
Относно трасето нямам забележки. Терена е повече от тежък. Той е убийствено тежък. Аз с мъка стигнах до една далечна на този наклон и то само да я сваля. Така, че от двама човека толкова. Ще трябва да се преправи поне част от инвентара за да може да се монтира на такива наклони и тогава няма да има проблеми с "луни" и самовдигащи се мишени.
Искам и аз да благодаря на всички които присъстваха, потиха се, стреляха ядосваха се, но после се усмихваха.
А, и надявам се някой от факовете да стане 16J.
 

оги-пз

Редовен Потребител
Чак днес се съвзех.
Благодарско на организаторите.
Трасето и за мен и за приклада ми се оказа тежко, но пък имаше много положителни емоций.
Изкарахме си екстра.
Дано все така се събираме и си правим кефа.
 
Нагоре