Декември 11.12 - БР FT SF50 Коледен турнир 11:00 ч.

dinkata

Редовен Потребител
ангел иванов написа:
Фримен много са ти хубави грамотите,спор няма,ама на снимката махни от Евата таското и му премести паралаксното колело отляво. ;)

Ангеле, това е леуполд бъркаш се ;) ;) ;)
 

lynx

Редовен Потребител
Браво за отличната стрелба :bravo: и големи благодарности на Божидар а за положения труд при постване на резултатите! :bravo: :bravo:
Така се прави! Дано организаторите на мероприятия от другите градове вземат пример за това, как се отразяват резултати и да ги поднасят в подобен вид.

Забелязва се завишен интерес на хората към "БР FT SF50", жалко че има само едно такова състезание в годината, а на практика организирането е по-лесно заради това, че не се монтират падащите мишени и другия необходим за ФТ инвентар.
 

FreeMan

Редовен Потребител
ангел иванов написа:
махни от Евата таското и му премести паралаксното колело отляво. ;)

Прав си че паралаксното колело е от другата срана... бях го забелязал преди време като правих тези за Пловдив, но вече го бях сглобил... ще го махна направо за следващи грамоти, че да е като щаера, иначе за оптиката мисля че е леуполд. :cheers:
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
lynx написа:
Забелязва се завишен интерес на хората към "БР FT SF50", жалко че има само едно такова състезание в годината, а на практика организирането е по-лесно заради това, че не се монтират падащите мишени и другия необходим за ФТ инвентар.

Имаме две такива състезания през годината!
Наистина е по-лесно за организиране, но това не пречи да се идва на време! Пак имаше закъснели за сбирката.
Вече имаме и прекрасни мишени за целта, благодарение на TeXHo :bravo: :bravo: :bravo: и няма да е проблем да си го правим дори импровизирано, стига да се събираме повече хора.
 
Нагоре