Въздушни Пистолети

evelinster

Новодошъл
В четвъртък купих от колега от форума един cp99 и съм страшно доволен.
6535319d.jpg
 

potrebitel 13

Потребител
Пружинен пистолет Hatsan mod. 25 cal.177 (6.5 J.)
За цената си около 100 лв. получавате мощен и здрав пищак с ужасен спусък.
 

Attachments

  • DSC_0095.jpg
    DSC_0095.jpg
    372.5 KB · Прегледи: 168
  • DSC_0096.jpg
    DSC_0096.jpg
    344.8 KB · Прегледи: 141

Карлсон

Потребител
Колеги, някой да е попадал на взрив схема на ето това пищовче - http://www.pyramydair.com/s/m/Daisy_Powerline_008/688 Един приятел ровил дето не му е работа и преди час ми го донесе в една торбичка пръснат на съставните му части.. :wall: Мъча се да го сглобя, ама нещо не мога да напасна всички чаркове... :cheers:
 

Bladebuster

Потребител
Здравейте, някой има ли впечатления от Глетчер или Умарекс макаров или ТТ, Стечкин нещо от тоя сорт?Струва ли си парите ???
 

Yasho

Потребител
има ли навити да си спретнем едно надстрелване по мишени с пищов в софия,че при него зоната за безопасност е по малка
 

Bladebuster

Потребител
Върти пми се една идея дали на глетчер макаров или стечкин може да се сложи нарезна цев със цел да се стреля със оловни съчми че с тая гладкоцевна нещо не ме кефи ???
 

boceto84

Потребител
Да попитам по запознатите.Става въпрос за ето това оръжие : http://www.pardini.it/weapon/air_pistols_k12_junior.asp .Изпадна ми една (поне аз така мисля) много добра оферта за въпросното пищовче.Може ли да ми кажете нещо за него понеже не намерих кой знае какво инфо на български в нета.Само да кажа,че този който ми предлагат имал някаква счупена пружинка на спусъка.Дали подлежи на въобще ремонт или не,понеже е от един стрелкови клуб.
 

bgbul

Редовен Потребител
boceto84 написа:
Да попитам по запознатите.Става въпрос за ето това оръжие : http://www.pardini.it/weapon/air_pistols_k12_junior.asp .Изпадна ми една (поне аз така мисля) много добра оферта за въпросното пищовче.Може ли да ми кажете нещо за него понеже не намерих кой знае какво инфо на български в нета.Само да кажа,че този който ми предлагат имал някаква счупена пружинка на спусъка.Дали подлежи на въобще ремонт или не,понеже е от един стрелкови клуб.
Сигурен ли си ?
Ако не е тайна - на каква цена ти е изпаднало?
По-добър пистолет от този няма да намериш, освен ако не си някой олимпийски шампион.
Все пак си мисля, че цената ще те възпре.
Ако все пак цента не те възпре и можеш да си го позволиш- не се чуди.
Това заедно с Бенели е най-точното въздушно оръжие.
 

boceto84

Потребител
За сега няма да споменавам точна цена,докато не го взема(евентуално).само ще вметна че е под 500лв.
 

lynx

Редовен Потребител
Спусъковият механизъм няма кой знае колко много пружини.
Не вярвам да е трудно отстраняването на проблема, ако въобще това е истинската причина за продажба на такава цена.

SP_HP_mechanical_trigger.jpg
 

bgbul

Редовен Потребител
Взимай го!
Ако не си стрелец (спортен) с този пистолет ще станеш.
На колко години си?
Не знаеш, за какво става въпрос.
Ако не го вземеш ти - свиркай. Има желаещи.
Ех .... какво може този пистолет в правилните ръце.....
Все пак да ти кажа - това е пистолет за високо спортно майсторство.
С него се стреля на дистамция 10 м. Не че по-далече не може, но е друга тема.
Ако го вземеш и нещо не ти е ясно - свиркай.
Аз повече от 10 години съм стрелял с предшественикa на този модел - пружинен Feinwerkbau.
(http://www.airgungallery.com/details.php?image_id=160)
Единствено радост изпитва човек при допир до подобни оръжия.
Не става за често носене, освен специално при тренировки. Голям е.
Преди всяко състезание се проверяват оръжията. И т.н.
 

boceto84

Потребител
В този клуб има още 4 такива пистолета.С тях се обучават младите петобойци.Споменаха само за този проблем понеже не можел да се зарежда.Не съм сигурен,но нямат кой да им поддържа оръжието и дори да е проблем с пружина,няма кои да я замени с нова.Пистолета така си стои захвърлен от 1-2 години и не се ползва.Ако мога ще го взема пък дори и да се окаже,че съм се оженил за него
 

bgbul

Редовен Потребител
Има хора във форума които могат да помогнат.
АКО няма такива - обади се. Няма проблеми да се погледне и ремонтира.
Има си такива специалисти, които поддържат спортното оръжие. Ще го отремонтират. Спокойно!
 

Yasho

Потребител
ммм да не му мисли,особено за парите които казваш....
ако се откажеш казваи и аз съм навит.
 

st_beer

Редовен Потребител
boceto84 написа:
.........................................Ако мога ще го взема пък дори и да се окаже,че съм се оженил за него.........................
Ще го оправим бе Боце бъти му и пищака. Като простреля ще те разведем с него и ще си вземеш един каяк да щъкаме по реката. Знам че те влече гребането. Даже имам една снимка как го правиш с една ръка ;) ;) ;)
 

aspirin

Потребител
Не знаеш, за какво става въпрос.
Ако не го вземеш ти - свиркай. Има желаещи.
Ех .... какво може този пистолет в правилните ръце.........

[/quote]


....................наверно каквото и друг пистолет в правилните ръце ....... :)
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Взимайййй, ако не го искаш - само кажи - ще му наскочат от нас. ;)
Стрелял съм с FPM (подобен но .22LR). Малеее... Аз дето не съм добър стрелец, почти нямах пропуск по замразен грах, нареден на 10 м на една дъска. А щом професионалистите твърдят, че и въздушния е в "кралския" клас - какво има да му мислиш. Нема нещо, направено от човешка ръка, дето да не може да се поправи/направи отново.
ПП. Това е и една нова "идейка" за мишени(грахчета), отправена към вашата група. Народа като гледа как "разстрелвате" бирите, му се свива сърцето.
 
Нагоре