Въздушна пушка

Дискусия в 'Начинаещи, избор на въздушна пушка или пистолет' започната от Петър0203, 25 Май 2021.

1. Петър0203

Петър0203 Новодошъл

Публикации:
    3
    Здравейте.
    Бих желал да се допитам до вас и да дадете професионално и опитно мнение, каква въздушна пушка/голям калибър бихте ми препоръчали като марка, става дума М/У 45 и 50 калибър.
    Благодаря ви предварително, хубав и позитивен ден.
    Поздрави!

2. Gadnqra

Gadnqra Редовен Потребител

Публикации:
    2,168
    от:
    Русе 0897860296
    В 45 и 50 калибър се сещам за Hatsan Piledriver. Имат доста неща да им се пипнат за да заработят, както трябва. Определено не е пушка за развлекателна стрелба.

Петър0203 and rivan like this.
  3. Петър0203

Петър0203 Новодошъл

Публикации:
    3
    Да така е, не са добро качество.
    Umarex hammer са добри, но правят проблем с пълнителя/(магазина)
    Gamo 45 калибър е много добро качество, но не съм на ясно как стои въпроса ако реша да я закупя от чужбина, каква е процедурата.

4. Gadnqra

Публикации:
    2,168
    от:
    Русе 0897860296
    Нито една от пушките, които си писал не са добри без да се бутнат. Така са абсолютно всички, за съжаление.

Venco and lynx like this.
  5. Петър0203

Петър0203 Новодошъл

Публикации:
    3
    Един приятел има Гамо 45 и е много доволен от нея. Кажи някоя според теб която е ОК, цената няма значение, защото на мен Гамо ми я хвалят доста, незнам...

6. staz

staz Редовен Потребител

Публикации:
    434
    Един приятел има хацан и е много доволен, а аз не съм доволен от приятеля ми...

7. Gadnqra

Публикации:
    2,168
    от:
    Русе 0897860296
    В калибрите, за които питаш, от кутията никоя не е ок, за съжаление. Добрата новина е, че всяка може да се направи.

F.Pehlivanov, venciru, rivan and 6 others like this.

Сподели Тази Страница

Софтуер за Интернет Доставчици и Кабелни Оператори | Мартеници Галена