Варненска група - SEA WOLVES

A

Anonymous

Гост
Ето снимки и от стрелбище Белослав

отвътре :
 

Attachments

  • DSC_0565.JPG
    DSC_0565.JPG
    79.9 KB · Прегледи: 174
  • DSC_0566.JPG
    DSC_0566.JPG
    63 KB · Прегледи: 149
  • DSC_0575.JPG
    DSC_0575.JPG
    78.1 KB · Прегледи: 167
  • DSC_0577.JPG
    DSC_0577.JPG
    95.4 KB · Прегледи: 159
  • DSC_0581.JPG
    DSC_0581.JPG
    69.8 KB · Прегледи: 135
  • DSC_0587.JPG
    DSC_0587.JPG
    67.2 KB · Прегледи: 149
  • DSC_0589.JPG
    DSC_0589.JPG
    102.7 KB · Прегледи: 159
  • DSC_0590.JPG
    DSC_0590.JPG
    64.8 KB · Прегледи: 151
  • DSC_0363.JPG
    DSC_0363.JPG
    100.4 KB · Прегледи: 165
A

Anonymous

Гост
и

отвън :
 

Attachments

  • DSC_0398.JPG
    DSC_0398.JPG
    57.8 KB · Прегледи: 146
  • DSC_0556.JPG
    DSC_0556.JPG
    153.4 KB · Прегледи: 117
  • DSC_0533.JPG
    DSC_0533.JPG
    124.4 KB · Прегледи: 136
  • DSC_0525.JPG
    DSC_0525.JPG
    155.1 KB · Прегледи: 110
  • DSC_0504.JPG
    DSC_0504.JPG
    93.9 KB · Прегледи: 137
  • DSC_0472.JPG
    DSC_0472.JPG
    152.9 KB · Прегледи: 118
  • DSC_0410.JPG
    DSC_0410.JPG
    151.3 KB · Прегледи: 120
  • DSC_0439.JPG
    DSC_0439.JPG
    93.7 KB · Прегледи: 128
A

Anonymous

Гост
;) аз се чудех кви са тия 4ували скрити в храстите ??? :yes: сега мие ясно от снимките кои за какво ги ползва.....
 

C/E

Потребител
ЧЕСТИТ СВ.ТРИФОН ЗАРЕЗАН НА ВСИЧКИ!
ЗДРАВЕ, БЕРЕКЕТ И ТОЧНИ ПОПАДЕНИЯ ПРЕЗ ЦЯЛАТА ГОДИНА!
:cheers:
:rambo:
 

Attachments

  • 399.jpg
    399.jpg
    60 KB · Прегледи: 395

valenti

Потребител
Много хубави снимки! Гледах ги с голямо удоволствие няколко пъти! :bravo:
И закритото стрелбище много професионално е станало! Единственото което не ми харесва е че голямата Варненска ,,глутница" се е разцепила на две! :no: Ако дойдат нашественици отвън , няма ли да Ни превземат по лесно? ;) ;) ;)
 

venciru

Редовен Потребител
Няма такова нещо! Когато времето позволява предпочитам да съм навън, когато е лошо - в стрелбището. Тази неделя имах и малко работа в посока Камъните. Закритото според мен е разкошно. Малко тесничко, но сърце да е широко. Не ти пука за валежи и ветрове. Най- хубавото нещо е когато човек има възможност за избор ;).
 

vanko

Редовен Потребител
venciru написа:
Закритото според мен е разкошно. Малко тесничко, но сърце да е широко. Не ти пука за валежи и ветрове. Най- хубавото нещо е когато човек има възможност за избор ;).

Блазе ви!Направо да ви завиди човек :) Чудесна работа е това стрелбище :yes: Вятър,дъжд,сняг...кой му пука :-\ Осветено ли е,и има ли 40м поне ???
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
vanko написа:
venciru написа:
Закритото според мен е разкошно. Малко тесничко, но сърце да е широко. Не ти пука за валежи и ветрове. Най- хубавото нещо е когато човек има възможност за избор ;).

Блазе ви!Направо да ви завиди човек :) Чудесна работа е това стрелбище :yes: Вятър,дъжд,сняг...кой му пука :-\ Осветено ли е,и има ли 40м поне ???
Осветено е цялото и е 50 метра дълго.
 

darakchiev_77

Новодошъл
Колеги искам да попитам дали някой от вас може да ме насочи къде във Варна мога да си поръчам газ. пружина. В смисъл
някой да ми я направи естествено срещу заплащане. Пушката ми е CFX 5.5. Благодаря ви предварително.
 
A

Anonymous

Гост
darakchiev_77 написа:
Колеги искам да попитам дали някой от вас може да ме насочи къде във Варна мога да си поръчам газ. пружина. В смисъл
някой да ми я направи естествено срещу заплащане. Пушката ми е CFX 5.5. Благодаря ви предварително.
Колега пиши на venciru той е с газова пружина на ЦФХ си ,може да ти помогне.
 

venciru

Редовен Потребител
darakchiev_77 написа:
Колеги искам да попитам дали някой от вас може да ме насочи къде във Варна мога да си поръчам газ. пружина. В смисъл
някой да ми я направи естествено срещу заплащане. Пушката ми е CFX 5.5. Благодаря ви предварително.
Моята ГП е от "mitaka101" и съм много доволен. Пращаш му пушката и си я получаваш по куриер. На моята е сменена и тапата за да не се реже старата и да може при желание да се върне в заводски вид. Можеш да му пишеш и да се разберете. Успех!
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Аз мисля след малко да отида до Белослав, да си пробвам новата маса за стрелба, която ми направи Ники от Бургас. :-\
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Промяна в плана - може би ще отида към 13.00. :'(

Ники ПРИЗНАХ ТЕ с тая маса! :yes: :yahoo: :yahoo: :yahoo:
 

st_beer

Редовен Потребител
@MAD MAX
Пусни малко снимки да видим и ние за какво иде реч. Кажи малко повечко подробности за масата.
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Нямам снимки засега, но днес пострелях геройски от нея! Утре - пак! :D
 

big_dragon

Редовен Потребител
Според метео прогнозата утре на Белослав ще е навалица. :wrain: :windy:
И аз ще дойда.......
 
A

Anonymous

Гост
:-[ кои колега ще помогне да наместим оптиката из идните стрелкови дни при ремонта на пружината на борето явно се е поразместила .. ?
 
A

Anonymous

Гост
При теб може да стане само на открито прострелката. Като гледам, не се очертава в скоро време да има слънчева събота или неделя.
 
Нагоре