Варненска група - SEA WOLVES

andi

Редовен Потребител
последното питане по темата е март месец на IWA 2016 , директно към представителите на Еваникс на изложението . Отговора им е че няма такъв вариант в 6,35 - има само 4,5 и 5,5 , и по поръчка може и 5мм .
Може нещата от март до сега да са се променили.
 

rashko

Редовен Потребител
Стига с тез мишени, целите то се вижда.
Верно ли е това???????

В класацията са участвали над 3000 града от цял свят

Известно бразилско списание излезе със статия "в кои 10 града жените правят най-много секс". След 3 месеца проучване, журналиста Клод Вестар и репортерката Блиц Андреас, са изкарали 10 града в, които жените правят най-много секс.
10 - Тайпинг (Малайзия)
9 - Кадиз (Испания)
8 - Какинада (Индия)
7 - Каракас (Венецуела)
6 - Сочи (Русия)
5 - Йевле (Норвегия)
4 - Париж (Франция)
3 - Варна (България)
2 - Кейптаун (ЮАР)
1 - Рио де Жанейро (Бразилия)
А??? :)
 

petkof

Редовен Потребител
Карай ги да ти сменят мишените! Даже и да ги чукнеш, няма да е грешка, заради броните!:lol::cheers:
 

mitaka

Потребител
Как ходиш там бе човек ? Преди две седмици влязох там и за 15 мин. бях до коленете в кърлежи :eek:
 

xpresident

Редовен Потребител
Много странно. Аз от два месеца ходя почти всяка събота и неделя, изкарвам там по 3-4 часа и до сега не съм хванал кърлеж. За едно и също място ли говорим?
 

mitaka

Потребител
Площадката до полуразрушеното хале, с картата за смазване на ракетата
 

xpresident

Редовен Потребител
Да там. То по площадката почти няма трева, аз с колата направо на нея паркирам, може за това да не съм станал жертва на кърлеж.
Но съм газил и в тревата, не веднъж.
 

traika65

Потребител
Колеги привет. Миналата година си купих едно китайче ,метеорБ3 5,5 и го искормих, направих му настругар бутало в буталото и се помпи отвън с винтил за гуми, направих си помпа за псп самоделка и сега е напомпана на 230 бара,едвам я зареждам, стана много мощна .Че мисълта ми беше, има ли някой хроно от наща мера да я замерим.Аз съм от Старо Оряхово,тел 0887 326 593. Ако излезе нещо обадете се,че вече ми е едно салатено,едно ракиено айде наздраве.
 

lynx

Редовен Потребител
230 бара и вентил за гуми? Предполагам, че не се шегуваш?
Аз бих стоял далече от такава пушка.
Дай пушката на някой който разбира да я огледа и ако не е опасна за околните ще премери и скороста.

Нещо не разбрах.
Направил си газова пружина, натряскана на 230 бара ли?
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
230 бара и вентил за гуми? Предполагам, че не се шегуваш?
Аз бих стоял далече от такава пушка.
Дай пушката на някой който разбира да я огледа и ако не е опасна за околните ще премери и скороста.

Нещо не разбрах.
Направил си газова пружина, натряскана на 230 бара ли?
И аз дано не съм разбрал и човека да се е объркал :eek:
Мале не мога да повярвам, човек това е много опасно което си направил ще се утрепеш и ти го казвам без майтап !
 

traika65

Потребител
Привет колеги, мисля че нещо не съм обяснил правилно, газовото бутало е от амортисор на багажник -ф-18 мм- събира няколко кубически сантиметра въздух. А за налягането нямам проблем ,от миналата година е напомпана и още държи, и изобщо не е опасна ,само не знам с колко метра в секунда стреля.Понеже имам много свободно време да човъркам в гаража и съм направил половин ПСП от събери чарк, остава да намеря цев-5.5 мм и да направя зареждащия механизъм.Но за сега остава проект докато намеря цев.За сега нямам снимки понеже смених компютъра но по нататък може да пусна някоя,ако се сетя де.

Днес се сетих , и направих малко снимки на китайчето.
 

Attachments

  • 005.jpg
    005.jpg
    342.8 KB · Прегледи: 64
  • 007.jpg
    007.jpg
    358 KB · Прегледи: 61
  • 008.jpg
    008.jpg
    193.3 KB · Прегледи: 63
  • 009.jpg
    009.jpg
    543.8 KB · Прегледи: 63
  • 010.jpg
    010.jpg
    361.2 KB · Прегледи: 63
  • 011.jpg
    011.jpg
    352 KB · Прегледи: 61
  • 012.jpg
    012.jpg
    368.2 KB · Прегледи: 61
  • 013.jpg
    013.jpg
    291.5 KB · Прегледи: 63
Последна промяна от модератор:

Sen

Редовен Потребител
Здравейте, всички. Какво ще кажете за двата булпап модела на Хатсан? Хвана ми окото тоя Bull Boss; мислех си за Gladius, ама реших, че нямам нужда от различни настройки на мощността, а допълнителни барабани мога да си взема и отделно... Ще съм благодарен, ако споделите мнения, или ако някой има впечатления...

Интересува ме по-точно .25 версията, но ми се струва, че има някакъв компромис с тва оръжие, съдейки по показателите на производителя... Свързах се с представител на фирмата вносител и той доста показателно се изрази: entry-level булпап...
 
Последна промяна от модератор:
Нагоре