Варненска група - SEA WOLVES

dinkata

Редовен Потребител
st_beer написа:
dinkata написа:
............................................... като не съм аз човека, който заплашвам колеги с бой на лично ! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :cheers:
Ти ме бъркаш с френския Хитър Петър. Нямам спомен да съм заплашил някой на ЛС с бой. Ако има такъв човек в тоя форум нека го напише.

С никой не бъркам !
Човека не пише вече тук, а и едва ли си пази личните с обясненията за прозвището "Ръката" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :cheers:
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Отиваме днеска в Белослав - и що да видим - няколко хиляди тумбести стъклени бракувани 100 ml. шишенца ни намигат! Ииииии - стана голям купон! :D ;) ;) ;) ;) Направо като на панаирджийско стрелбище. :D :D
Изведнъж Революшъна много ми залипсва! :sorry:
 

DoDo

Потребител
Сега живея под новия хлебозавод на ул.Мир и се чудя има ли някое местенце в околията дето става за пуцане и е безопастно(и не е нужна винетка :)) ). Има горичка над хлебозавода, но пътя до нея е само за джипки или off-road ентусиасти.

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk 2
 

DoDo

Потребител
Днес като по чудо имах малко свободно време и намерих полянка за стреляне извън населено място и далече от минувачи, над телевизионната кула(от едната страна ниви, а от другата на 100тина метра гора). Наредих мишенките в основата на едно хълмче, че да избегна всяка случайност някой да пострада. Тъкмо пуснах 10-тина чашки от новите JSB-та и "момче" и момиче излязоха далече зад мен и бааааавно разхождайки се след 10-минути минаха покрай мен, погледнаха ме и сякаш нарочно продължиха напред, стигнаха до мишените, разгледаха ги любопотно и не щеш ли се пльоснаха на земята точно между тях !!??!? Прибрах пушките и изпафках няколко фаса, белкем се светнат да се преместят. Е да, ама не ... вече час и половина лежат в мишените и гледат небето ! ? :eek:
Отивам и питам, не е ли по добре да отидат зад мен, хем пече слънце, а и няма треволяци, а те казват че им е удобно там! ? ... No comment ...
И до сега обикалях да търся нова полянка, но вече се стъмва и ще прибирам чукалата. :'(



Sent from my HTC HD2 using Tapatalk 2
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Додо, щяхда ида при тях и извинявайки се за безпокойството щях учтиво да ги питам кого искат да застрелям първо ;) ;) Майтапа си е майтап, но в такива случаи винаги отивам и си търся правото на първонастанл се....
 

darakchiev_77

Новодошъл
DoDo написа:
Днес като по чудо имах малко свободно време и намерих полянка за стреляне извън населено място и далече от минувачи, над телевизионната кула(от едната страна ниви, а от другата на 100тина метра гора). Наредих мишенките в основата на едно хълмче, че да избегна всяка случайност някой да пострада. Тъкмо пуснах 10-тина чашки от новите JSB-та и "момче" и момиче излязоха далече зад мен и бааааавно разхождайки се след 10-минути минаха покрай мен, погледнаха ме и сякаш нарочно продължиха напред, стигнаха до мишените, разгледаха ги любопотно и не щеш ли се пльоснаха на земята точно между тях !!??!? Прибрах пушките и изпафках няколко фаса, белкем се светнат да се преместят. Е да, ама не ... вече час и половина лежат в мишените и гледат небето ! ? :eek:
Отивам и питам, не е ли по добре да отидат зад мен, хем пече слънце, а и няма треволяци, а те казват че им е удобно там! ? ... No comment ...
И до сега обикалях да търся нова полянка, но вече се стъмва и ще прибирам чукалата. :'(



Sent from my HTC HD2 using Tapatalk 2


Колега я дай по-точно описание, че и аз си търся някво местенце подобно.
 

DoDo

Потребител
Ако са си търсили място за шибинг, явно са ексхибиционисти щом се изтъпаниха точно там :))

СаМуРаu мислех си да ги им кажа, че аз видимо съм преди тях там, но се отказах че ще вземат да ми направят проблеми.

darakchiev_77 като се прибера ще пусна точните координати. Лошото на това място е че около километър и нещо от пътя е пръст с неравности + коловози и при един дъжд няма да е много приятно. Все още се чудя дали това място е подходящо за пуцане. Ще вземе да се окаже пренаселено, щото на тръгване по пътя имаше групичка колоездачи бродещи из горичката :D

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk 2
 

valenti

Потребител
DoDo написа:
Ако са си търсили място за шибинг, явно са ексхибиционисти щом се изтъпаниха точно там :))

СаМуРаu мислех си да ги им кажа, че аз видимо съм преди тях там, но се отказах че ще вземат да ми направят проблеми.

darakchiev_77 като се прибера ще пусна точните координати. Лошото на това място е че около километър и нещо от пътя е пръст с неравности + коловози и при един дъжд няма да е много приятно. Все още се чудя дали това място е подходящо за пуцане. Ще вземе да се окаже пренаселено, щото на тръгване по пътя имаше групичка колоездачи бродещи из горичката :D

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk 2


От Терапията нагоре към ТВ кулата, има няколко маркирани веломаршрута, включително и в гористата местност! Почти всеки ден караме там! ;) Внимавай,да не ни вземеш за ,,движещи се мишени"! :D
 

DoDo

Потребител
Valenti ще внимавам както винаги ... ще изчакам да спрете и тогава ще ви взема на прицел :D
Майтап, майтап но май е неудчно това място.
Някъде в тази част е http://goo.gl/maps/Jk4MU
Сега видях че от другата страна на нивата има ПВО комплекс :D Абе с две думи егати мястото дето съм отишъл.

anibis добре звучи тая поляна дето казваш, някой ден може да се съберем :)


Sent from my HTC HD2 using Tapatalk 2
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
От днес в стрелбището ще има залепена Заповед от собственика, със забрана да се стреля навън! Моля да я спазваме, че да не останем на улицата(поляната)! :)
 

veso94vn

Потребител
Колеги бих искал да ви попитам как може да се прецени според 3те или 2те двойки групи числа на оптиката за какво разстояние е.
 

sts1969

Редовен Потребител
Здравей! :rolleyes: Формулирай по друга начин въпроса...че нищо не схванах :rolleyes: Дай някакъв пример за сравнение :)
 
Нагоре