Варненска група - SEA WOLVES

димитър

Потребител
ЗДР.
Китка 29.09.23 :cheers: :cheers:
Малко снимки.
 

Attachments

  • Китка 29.09.23 (12) (Copy).JPG
    Китка 29.09.23 (12) (Copy).JPG
    123.5 KB · Прегледи: 82
  • Китка 29.09.23 (3) (Copy).JPG
    Китка 29.09.23 (3) (Copy).JPG
    140.8 KB · Прегледи: 88
  • Китка 29.09.23 (10) (Copy).JPG
    Китка 29.09.23 (10) (Copy).JPG
    117.1 KB · Прегледи: 111
  • Китка 29.09.23 (1) (Copy).JPG
    Китка 29.09.23 (1) (Copy).JPG
    148.3 KB · Прегледи: 105
  • Китка 29.09.23 (2) (Copy).JPG
    Китка 29.09.23 (2) (Copy).JPG
    156.2 KB · Прегледи: 90
  • Китка 29.09.23 (4) (Copy).JPG
    Китка 29.09.23 (4) (Copy).JPG
    92.9 KB · Прегледи: 93
  • Китка 29.09.23 (5) (Copy).JPG
    Китка 29.09.23 (5) (Copy).JPG
    164.4 KB · Прегледи: 84
  • Китка 29.09.23 (6) (Copy).JPG
    Китка 29.09.23 (6) (Copy).JPG
    108.4 KB · Прегледи: 89
  • Китка 29.09.23 (9) (Copy).JPG
    Китка 29.09.23 (9) (Copy).JPG
    124.6 KB · Прегледи: 113
  • Китка 29.09.23 (7) (Copy).JPG
    Китка 29.09.23 (7) (Copy).JPG
    91.5 KB · Прегледи: 122

petkof

Редовен Потребител
Йордан написа:
Задушени на фурна с картофки моркови чесън и малко подправки са направо мозък :cheers:
Виж ти пловдивчани кви рецепти знаят! :clap: :) Пък ний на жар, като първобитни! :D На здраве! :cheers:
Нищо чудно да я пробваме рецептата! :crazy:
 

aspirin

Потребител
Гледам още една хубава пушка пътувала за Варна!
Браво на тез Варналии, наи-хубавото оборудване все при тях..............................

..............а пък първите места на състезанията - все в София!!!!! :)
 

dberov

Редовен Потребител
Гледам още една хубава пушка пътувала за Варна!
Браво на тез Варналии, наи-хубавото оборудване все при тях..............................

..............а пък първите места на състезанията - все в София!!!!!

Чак пък всичките първи места в София, май не е баш така ;)
 

димитър

Потребител
Има още едно място на Китка за среща.
Но то е резервен вариант. ;)
Малко снимки.

Поздрави.
 

Attachments

  • Китка 21.09.13 (22) (Copy).JPG
    Китка 21.09.13 (22) (Copy).JPG
    207.7 KB · Прегледи: 119
  • Китка 21.09.13 (20) (Copy).JPG
    Китка 21.09.13 (20) (Copy).JPG
    183.9 KB · Прегледи: 102
  • Китка 21.09.13 (23) (Copy).JPG
    Китка 21.09.13 (23) (Copy).JPG
    124.4 KB · Прегледи: 92
  • Китка 21.09.13 (24) (Copy).JPG
    Китка 21.09.13 (24) (Copy).JPG
    204.9 KB · Прегледи: 103
  • Китка 21.09.13 (25) (Copy).JPG
    Китка 21.09.13 (25) (Copy).JPG
    144.7 KB · Прегледи: 108

pavkata_1234

Потребител
Здравейте колеги! Как стои въпроса с паркоместата около очната клиника "Света Петка"? Налага ми се утре да ходя там...(към 8,30часа)
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
pavkata_1234 написа:
Здравейте колеги! Как стои въпроса с паркоместата около очната клиника "Света Петка"? Налага ми се утре да ходя там...(към 8,30часа)
Не е много лесно, но все ще намериш къде да паркираш наоколо, особено в тоя час.
 

dinkata

Редовен Потребител
Понеже не получих отговор в темата за 5-я рожден ден на форума... реших да питам тук... дали това се отнася за постовете между мен и CaMyPau ?!
димитър написа:
Прекъснете прекупва4ите на /въздушно оръжие/
в форума ,както и многото постове между /братов4еди/ на никой не му е интересно.
Ако отговорът на въпроса ми е "ДА" искам да кажа няколко неща.. Първо: Смятам, че дори да не се познаваме или сме се виждали веднъж... можеше да ми пишеш на мен или CaMyPau вместо да молиш публично модераторите да ограничат какво си пишем в абсолютно свободен форум !
Второ... на останалите членове на форума също е възможно да не са им интересни постове от маси на "Китка", но никой нищо не е казал и няма и да каже !!!!
Трето... От къде на къде някой може да ни/ми казва какво да си пиша в форума било то и модератор при положение, че не нарушавам правилата... а още по - малко да ми го казва човек, който даже не може да напише правилно името си ?!
димитър написа:
Най добри пожелания.
Димитар.
Пак казвам, че не ме познаваш и не тая лоши чувства... тези които ме познават могат да го потвърдят, но ме подразни подхода ти.
 

димитър

Потребител
Здравейте.
Цитат на: димитър
Първо искам да се извиня / не съм разбран правилно/
Второ то -си е така.
Третото- не може да напише правилно името си ?!- това така съм решил.Да не си вадим тапиите
Не се засягай нищо лошо /ще се радвам да се видим/ Варна.
Друго няма, и не е добре да трупаме постове в абсолютно свободен форум !
П.С.
Грешно ме разбра.
Аз винаги пиша така.
Поздрави.
 

st_beer

Редовен Потребител
dinkata написа:
Понеже не получих отговор в темата за 5-я рожден ден на форума... реших да питам тук... дали това се отнася за постовете между мен и CaMyPau ?!
димитър написа:
Прекъснете прекупва4ите на /въздушно оръжие/
в форума ,както и многото постове между /братов4еди/ на никой не му е интересно.
Ако отговорът на въпроса ми е "ДА" искам да кажа няколко неща.. Първо: Смятам, че дори да не се познаваме или сме се виждали веднъж... можеше да ми пишеш на мен или CaMyPau вместо да молиш публично модераторите да ограничат какво си пишем в абсолютно свободен форум !
Второ... на останалите членове на форума също е възможно да не са им интересни постове от маси на "Китка", но никой нищо не е казал и няма и да каже !!!!
Трето... От къде на къде някой може да ни/ми казва какво да си пиша в форума било то и модератор при положение, че не нарушавам правилата... а още по - малко да ми го казва човек, който даже не може да напише правилно името си ?!
димитър написа:
Най добри пожелания.
Димитар.
Пак казвам, че не ме познаваш и не тая лоши чувства... тези които ме познават могат да го потвърдят, но ме подразни подхода ти.
А бе ейййййй бракооооо много агресивен си станал в свободния форум :p :p :p :p :p :p
Не те познаваме като такъв чиляк с пушка ;) ;) ;)
 

dinkata

Редовен Потребител
димитър написа:
Друго няма, и не е добре да трупаме постове в абсолютно свободен форум !

Добре, а това как да не го "разбера грешно" !? Как по - ясно да кажа, че мога да си пиша колко и каквото си поискам, щом не е извън правилата на форума !?

п.с. KING Киро, не ми говори ти за агресия, като не съм аз човека, който заплашвам колеги с бой на лично ! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :cheers:
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
dinkata написа:
.. не съм аз човека, който заплашвам колеги с бой на лично ! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :cheers:

Барачет, кой тъ сапунисва на лични бре... ?!??!? Баси докачливия си станал. Да не са ти направили нещо ония лошите русенци дето само на глупости те учат ;) ;) ;) Я се усмихни - тук сме само приятели ! :cheers: :cheers:
 

st_beer

Редовен Потребител
dinkata написа:
............................................... като не съм аз човека, който заплашвам колеги с бой на лично ! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :cheers:
Ти ме бъркаш с френския Хитър Петър. Нямам спомен да съм заплашил някой на ЛС с бой. Ако има такъв човек в тоя форум нека го напише.
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
st_beer написа:
dinkata написа:
............................................... като не съм аз човека, който заплашвам колеги с бой на лично ! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :cheers:
Ти ме бъркаш с френския Хитър Петър. Нямам спомен да съм заплашил някой на ЛС с бой. Ако има такъв човек в тоя форум нека го напише.

Миро, ако нещо те е ядосал кажи - аз ще го напляскам. Ама на лично че да го заболи повече :bastun: ;) ;) ;)
 

djboby

Потребител
Оги как ти се събра в устата да го кажеш това. Два дена така мило сме се държали с момчето. Опитахме се да го вкараме в грях момчето пустия му инат неще. ;)
 
Нагоре