Варненска група - SEA WOLVES

DoDo

Потребител
Миналата събота към обяд ходихме на мястото след Побити камъни, но нямаше никой там.
Утре ще има ли някой на това място ? Да не сте намерили някое ново стрелбище или ходите все в Белослав да :rambo: ???
 

venciru

Редовен Потребител
Скарата (шкембенцето) и биричката ни е на път - комплекс "Звездица" (този на БЛРС със стребището с паничките) :cheers:. Това се отнася за НЕживеещите в Тополи ;). Ферибота не работи до 10.09 :(.
 

petkof

Редовен Потребител
venciru написа:
Скарата (шкембенцето) и биричката ни е на път - комплекс "Звездица" (този на БЛРС със стребището с паничките) :cheers:. Това се отнася за НЕживеещите в Тополи ;). Ферибота не работи до 10.09 :(.
Ферибота работи от повече от седмица! :) Черпенето от Вас! ;)
 

big_dragon

Редовен Потребител
venciru написа:
Скарата (шкембенцето) и биричката ни е на път - комплекс "Звездица" (този на БЛРС със стребището с паничките) :cheers:. Това се отнася за НЕживеещите в Тополи ;). Ферибота не работи до 10.09 :(.
Готов съм да се включа.
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Времето върви, казвайте какво правим за Националната?! Давайте да се преброим тук. Накрая ще мислим и за пазаруването. До тук както разбирам сме сигурни (живот и здраве) Аз, Петьо(BADBOY), Петко(Petkof) и Драго(BigDragon).
 

petkof

Редовен Потребител
Освен изброените до тук, има ли вече и други, които ще идват на срещата в Русе?Трябва да се обсъди и менюто за скарата! ;)
 

big_dragon

Редовен Потребител
petkof написа:
Освен изброените до тук, има ли вече и други, които ще идват на срещата в Русе?Трябва да се обсъди и менюто за скарата! ;)
Аз предпочитам свинската диета от към врата или гърдичките... :meat:
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Стрелбището ни след ремонта е станало невероятно уютно! Мяза малко на финландска сауна. ;) ;) :yahoo:
 

lynx

Редовен Потребител
Късметлии сте вие, ей! ;)
Дайте някоя снимка да се подразним и ние и да ви завидим благородно! :cheers:
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
lynx написа:
Късметлии сте вие, ей! ;)
Дайте някоя снимка да се подразним и ние и да ви завидим благородно! :cheers:
Толкоз се вживях в стрелбата, че забравих да направя снимки с телефона! Другия път.
 
A

Anonymous

Гост
Успех на всичи варненци в Русе !!! Аз съм на рейс и няма да мога да видя за какво става въпрос, ще разказвате като се върна.
 

C/E

Потребител
И още едно пожелание за точни попадения от "тези които са в морето". :)
Само в "десетката"!
:rambo:
 

Capt. Nasko

Потребител
Успех и от мен, от тези по моретата. За малко пропускам мероприятието, но от 28ми Сеп. трябва да съм си вече стъпил на Варненска земя
 

Tesla

Потребител
Вчера реших да посетя стрелбището след Побити камъни, за стрелба и барбекю. Доста голям пожар е вилнял там. Честно казано достраша ме да остана, току виж се появил някой горски и ми лепнал акт за огън на открито, от друга страна тревата е поне половин метър суха, а нямах високи мишени... Решението беше почти светкавично, диска на Satriani в СД то (колата някак си върви по бързо на него) и по най бързия начин на Долище под крушата, за щастие беше свободна. Късмета не свърши дотук, намерихме тлеещи въглени в огнището, което ни спести дългото разпалване на барбекюто. Останалото го знаете стрелба пържоли бира ... Това което не знаете, след третата бира дойде и спонтанното :) решение за попълване на арсенала. Последва разговор с Big Dragon в Русе ( за което огромно благодаря) и един Хътсън си смени местожителството..
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Tesla написа:
решение за попълване на арсенала. Последва разговор с Big Dragon в Русе ( за което огромно благодаря) и един Хътсън си смени местожителството..

Гарантирам ти - дуууволен ша останеш.... Слави с него като за последно втория кръг направи резултат колкото Евите - че даже по-убав от някой.. Честито !!
 
Нагоре