Варненска група - SEA WOLVES

andi

Редовен Потребител
Някога някой беше пуснал линк на руски сайт прогноза за времето ?
Ползвах го, и беше точен, но при една преинсталация го загубих .....
 

dberov

Редовен Потребител
Колеги, аз ще помоля ако има някой калкулатор който да изчислява грейн в грам да го постне.
 

andi

Редовен Потребител

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Днес за пореден път вместо да стрелям, един час чистих стрелбището, щото явно всички смятат, че трябва само да си стрелят и да свинят(което скоро смятам да променя). Смених и велпапетата, но като свалих старите установих, че 15сантиметровите талпи в центъра липсват, и вече и транспортните ленти зад тях са тръгнали да поддават. :eek: Така че скоро ще се наложи стрелбището да излезе в авариен ремонт. ;)
 

chakal

Новодошъл
Здравейте, днес минах през стрелбището и се запознах leopardars и anibis. Направи ми силно впечатление желанието им да помогнат в избора ми на първа пушка. След 200 зададени въпроса от моя страна за , получих и толкова отговори :cheers: - благодаря за което !

Пушката е избрана, ще се купува след 15-20 дена. След което, ще се виждаме по-често, не само за стрелба, ами и за барбекюта и кръчми :)

Поздрави.
 

adro

Потребител
Колеги днес ще ходи ли някои в Белослав? Ще се радвам да мина да простреляме заедно.'
 

anibis

Редовен Потребител

димитър

Потребител
Здравете колеги.
Имали желаешти за Китка-10.03.13.Неделя- /Барбекю & Стрелби/ :rambo:
Поздрави.
 

mitaka

Потребител
Много съм желаещ но съм на работа :'( Най много да се видя с Ачката в гостилница Аксаково на скара ама без бира ;)
 

Tesla

Потребител
MAD MAX написа:
Днес за пореден път вместо да стрелям, един час чистих стрелбището, щото явно всички смятат, че трябва само да си стрелят и да свинят(което скоро смятам да променя). Смених и велпапетата, но като свалих старите установих, че 15сантиметровите талпи в центъра липсват, и вече и транспортните ленти зад тях са тръгнали да поддават. :eek: Така че скоро ще се наложи стрелбището да излезе в авариен ремонт. ;)
Това с транспортните ленти може да се уреди. Ако правилно разбирам, има откъде да ги вземем безплатно даже ще ни благодарят 700 мм на 20 мм от 2 до 20 метра.
 

lynx

Редовен Потребител
Колеги, коя е тази фирма във Варна която зарежда бутилки с въздух и пункта за зареждане се намира под мост?
Цикония ли е или някоя друга?
Аз знам, че Цикония е в централната част на града и не мисля че има мостове/надлези наблизо.
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Под моста зарежда "парахода", така му е прозвището на човека.
Имаше още един пункт, който беше на цирковата площадка....пак негов, но големият компресор е под моста...Аспаруховия. В едно малко фургонче беше.
Компресора е голям и хубав, ама не иска да пълни на 300 бара, не че не може.
Цикония пълнят до ХЕИто. Улицата се казва "Подвис".
Ако има промени някакви, нека варненци ме поправят.
Трябва да има още един пункт за пълнене, който е в района на мебелна палата, на Дойчин от Агромарк.
Аз там обаче не съм зареждал никога.
 

lynx

Редовен Потребител
Ясно, мерси много! :yes:
В темата за бутилките ще напиша защо вече не иска да пълни на 300 бара.
 

chakal

Новодошъл
Под моста има две места за пълнене на бутилки, но пълнят до 235 бара, занимават се с водолазни драми и явно такова налагягане ползват и на двете места. Едното се намира като се слезе надоло към малкия мост - следва ляв завой, точно на излизане от завоя в дясно има отбивка и импровизиран паркинг - там е едното място . Човека се казва Тодор.

Другото място е в същата посока, но се продължава по малкия мост и се завива в дясно към Родопа - веднага след скара-бирата. Кара се около 50 метра успоредно на канала и в дясно има две сини метални врати - човека се казва Христо.

Имам телефони за връзка и на двете места, незнам дали е уместно да ги постна тук, ако има някой заинтересуван, ще ги дам на лично.

А сега аз да попитам, за утре - събота, има ли някаква организация за стрелбището, някой ще ходи ли ?
 
Нагоре