Варненска група - SEA WOLVES

A

Anonymous

Гост
Според рапорта на Здравко в 10.00 сме там.Колеги,кажете някой ще донесе ли скара,да знам дали да нося пържоли(и вино естественно)
 
A

Anonymous

Гост
Аз мога да донеса скара,само да има грузински каскети и да не вали утре. :yes:
 

petkof

Редовен Потребител
Здравко написа:
Аз мога да донеса скара,само да има грузински каскети и да не вали утре. :yes:
Докторе, тъкмо щях да те призовавам да преброиш "каскетите" за скарата! ;)
 

DoDo

Потребител
Ъ-ъ-ъ ... някой от празничния екип да иска да ме вземе утре сутринта ? ??? :)
 
A

Anonymous

Гост
Мисля да присъствам утре. Взимам си и 2 вилици, че едната може да се изкриви, ако попадне на по-здрав кокал. ;) DoDo не те знам къде живееш, но ако си ми по път, мога да те взема.
 
A

Anonymous

Гост
Често празник - на тези, които няма да дойдат днес.
Останалите с които ще го отбележим както си трябва, ще им честитя като се видим.
 
A

Anonymous

Гост
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК, БЪЛГАРИЯ !!! :cheers:
Вземан Харито и идваме
 

DoDo

Потребител
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК БЪЛГАРИ !

rook в Цветния квартал живея (над стадион Спартак и ХЕИ) :) Ако си далеко, някой колега който е по-близо да :sos: :)
 
A

Anonymous

Гост
Днес е двоен празник. Национален празник и Макс има да черпи за модераторското място...не пропускааааам. ;) :cheers:
 

C/E

Потребител
ЧЕСТИТ ТРЕТИ МАРТ! ДА ЖИВЕЕ БЪЛГАРИЯ!

......тези, които няма дойдат днес на мероприятието са мислено с вас, колеги!

Наздраве и приятно прекарване! :cheers:

 

DoDo

Потребител
В това хубаво време ще ме оставите да цъкам пред PC-то ли :( ... Хааайде вземете ме, че много искам да :rambo: :)
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
ЧЕСТИТ НАЦИОНАЛЕН ПРАЗНИК!
Аз съм майка до 11.00 и след това тръгвам!
 

venciru

Редовен Потребител
Честит празник и от мен на всички!!!
Днес бе хубав ден за БЪЛГАРИЯ и за Варненската група. Времето щеше да е идеално, ако го нямаше ветреца. Той почти не попречи на стрелбите и никак на "официалната част". Много е добре човек да се види с приятни хора и да :rambo: :cheers: :rambo: :cheers: :rambo:. Бяхме пак над 20 души и посещаемостта продължава да расте за наша радост.
Между другото поради по- ранното ни тръгване забравих нещо. Който беше днес "снабдителя", в неделя да ми напомни да внеса моята лепта заедно с лихвите за 4 дни ;). Всичко минало през цевите,скарата и чашите бе на висота.
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
С голяма скръб се разделих с Вайха в 4.5, но съм доволен че остана в Групата, да си го наглеждам! На Светльо да му е честит, вече видях че много го радва! :)
 
A

Anonymous

Гост
Макси, много съм ти благодарен :yahoo: :bravo:
В момента съм без думи, мога само ще кажа : ИИИИИИИИИИИИИХХХХХХХХХХХХХАААААААААААААААААААААААААААААААА
 

vanko

Редовен Потребител
Akela1 написа:
Макси, много съм ти благодарен :yahoo: :bravo:
В момента съм без думи, мога само ще кажа : ИИИИИИИИИИИИИХХХХХХХХХХХХХАААААААААААААААААААААААААААААААА
Ха да ти е честита Светльо и много радост да ти носи :bravo: Облажавате се вие покрай Макса,блазе ви :) Сега да не вземеш да зарежеш Суматрата :no:
 
Нагоре