Бенчрест турнир 12,13-07-2014г Варна

anibis

Редовен Потребител
Хайде малко остана :music:
Вкарах вълчата глутница да се зареждат,че да нямам проблеми с тока! :D
Колеги ме попитаха на лични, дали ще е двудневно състезанието.
Някой могат и да не дойдат само заради това че съм го направил двудневно състезанието. :rolleyes:
Та реших самото състезание да е в неделя 13.07 както е обявено ще се стрелят х-3 мишени.
Съботния ден ще е за прострелка на пушките,раздумка, и скара бира. :music:
Казвайте от сега, ако нещо не сте доволни? :rolleyes: :cheers:
...
Съдия на състезанието ще бъде Атанасов,помощник/може би/ дядо Данчо. :bravo:
Ще сме там от петък следобед :sniper2: :sniper2:
Така ще изглеждат медалите,ще бъдат готови понеделник,или вторник.
http://s1130.photobucket.com/user/miroslavcho7/media/ben4rest1_zps348b9933.jpg.html
 

Fire Horse

Потребител
Батка, сори за спама, но на обратната страна на медалите "ANIBIS" ли ще пише?
 

Fire Horse

Потребител
Не, напротив. Мисля, че по този начин се отдава дължимото и на организатора/ите. Който не е организирал мероприятие той не знае колко е трудно.
 

anibis

Редовен Потребител
Поляната е окосена,благодаря на бат Драго! :cheers:
Почистено е и място за палатките,само трябва да дойдете. :sniper2:
Когато влезете в с.Китка има табела,осеновата чешма,хващате тоя път, той ви води до мястото.
Няма как да го сбъркате ще чуете джумбиша. :confused:
 

sts1969

Редовен Потребител
За колко часа смятате да обявите старта в Неделя? Както ми е тръгнало, миналата Събота бях на работа извънредно,тази Събота също може да съм на работа :mad: но за Неделя ще дойда ако не за друго...поне като зрител. :pardon:
 

big_dragon

Редовен Потребител
anibis написа:
...
Когато влезете в с.Китка има табела,осеновата чешма,хващате тоя път, той ви води до мястото.
...
Когато излезете от с.Китка в посока с.Круша, на 1.5км. в ниското след един овчарник с бетонна ограда има цветна табелка на ляво по афалтов път за Осеновата чешма.
Осеновата чешма е веднага в отбивката в ляво, вие продължавате и на около 300 метра стигате до зидан навес с чешма на самият асфалтов път.
Това е вашето място...
 

Attachments

  • untitled.JPG
    untitled.JPG
    70 KB · Прегледи: 46

anibis

Редовен Потребител
sts1969 написа:
За колко часа смятате да обявите старта в Неделя? Както ми е тръгнало, миналата Събота бях на работа извънредно,тази Събота също може да съм на работа :mad: но за Неделя ще дойда ако не за друго...поне като зрител. :pardon:
Към 10:00-10:30ч
Предполагам към толкова часа ще сме готови всички,но винаги има изключения. :cheers: :music:
 

Dominus

Редовен Потребител
Направо не остана.
Трите хикса е готов да хапне нещо вълчо :)
 

Dominus

Редовен Потребител
Споко бе, аз съм записан на друго мероприятие.
Ще има време и за вълчо.
Пък и на открито не е като на закрито.
 

anibis

Редовен Потребител
Dominus написа:
Споко бе, аз съм записан на друго мероприятие.
Ще има време и за вълчо.
Пък и на открито не е като на закрито.
Заповядай!
Це,це сега няма да има тръпка,щом те няма теб!
Няма да е интересно!
 

dberov

Редовен Потребител
Днес завърши още едно мероприятие в с. Китка с организатор Миро/anibis, скромно но интересно, вятъра беше много променлив и на пориви.
Няколко човека заявили участие не присъстваха така че го изкарахме по спокойно и както е по книга, по 3 кръга в категория до 16J и ФАК.

Понеже Миро беше ангажиран с прибиране на инвентара от трасето ме помоли да постна резултатите от днешното класиране.



Класиране в категория ФАК – 5.5

Състезател Пушка Точки Х -сове

1. anibis / Мирослав Иванов Деийтстет МТС 724 21
2. dberov / Димитър Беров Крикет Стандарт 723 19
3. methaa / Кирило Павленко Дейтстер Реинджър 682 7
4. bio_game1/ Росен Иванов Самоделка Марсиянка 679 7
5. Валентин Иванов Самоделка Марсиянка 678 10
6. Злати Шумаров Дейстейт МVT 673 9



Класиране в категория до 16J - 4.5

Състезател Пушка Точки Х -сове

1. Валентин Иванов база Валтер 715 19
2. Злати Шумаров Дейстейт МVT 700 14
3. bio_game1/ Росен Иванов Самоделка Марсиянка 696 13
4. Евгения Каяджиева Дейстейт МК4 696 11
5. оги-пз / Огнян Каяджиев Дейстейт МК4 676 9
6. Адриан Малев Бенжамин Мародер 585 1


Ето и снимки на съдийските таблици с резултатите.








Медалистите във ФАК 5.5




Медалистите в до 16J - 4.5




Обща снимка за двете категории




И нашите съдии Дядо Данчо и Ники Атанасов.



Петков от Варна дойде за малко с FX BOSS-а та извън състезанието Оги, Злати и Аз направихме по няколко изстрела за група на 70 метра. Останах очарован от пушката а когато взехме мишената мога да се похваля с най добрата група около 5мм. :yahoo:
Мишената обаче не е в мен и не мога да кача снимка....




Пропуснал съм да направя снимка на всички присъстващи, дано някой друг е направил и качи такава. Съжалявам че нямаше и видео, отново имаше комични ситуации ;) ..... за мен е важно е че си изкарахме чудесно.
Понеже съм нащракал доста снимки (87 бр.) направих албум който поствам по долу като Slideshow.



http://s1149.photobucket.com/user/dberov/slideshow/Kitka

ДО НОВИ СРЕЩИ!
 

ininia

Потребител
ФТКС
Съжалявам,че си провалих присъствието!Загубих си очилата,а без тях съм кьорав като къртица. Това ми развали яко настроението и самочувствието и си тръгнах без време.
А бях първи на мястото още в петък след обед и имах голям мерак да стрелям с новия гладиатор МК2!
Много съжалявам,че не можах да се видя с дядо Данчо и Ники.Моля да ме извинят :cheers:
 

sts1969

Редовен Потребител
ininia написа:
Съжалявам,че си провалих присъствието!Загубих си очилата,а без тях съм кьорав като къртица. Това ми развали яко настроението и самочувствието и си тръгнах без време.
А бях първи на мястото още в петък след обед и имах голям мерак да стрелям с новия гладиатор МК2!
Много съжалявам,че не можах да се видя с дядо Данчо и Ники.Моля да ме извинят :cheers:
Олеее...ти пък защо си си тръгнал след толкова път? :eek: И аз се чудих къде си по снимките от Неделя...хем се видяхме в Събота :hi:
 

оги-пз

Редовен Потребител
Мероприятието беше екстра , дано следващия път да има повече народ.
На Петков ФХ-ме изненада приятно от към мощ и точност а Беров разцепи мрака с неговата група
 

dberov

Редовен Потребител
оги-пз написа:
Мероприятието беше екстра , дано следващия път да има повече народ.
На Петков ФХ-ме изненада приятно от към мощ и точност а Беров разцепи мрака с неговата група

Ако Ники не беше ни изгонил щяхме да разцепим и дървото къде беше мишената че Злати направо беше залепнал за FX BOSS-а.
 
Нагоре