БР ТУРНИР

anibis

Редовен Потребител
Слагам тия две дати за БР Турнира във Варна!
Искам да гласувате и която дата има повече желаещи тя ще остане.
8-9-ти-15-16-ти :cheers:
Нямам пушка за бенч, но със сигурност ще мина да ви видя ако е тогава...

Оги само пушка да искаш,две в 16дж и една във ФАК която си избереш...:)
 
Последна промяна:

sts1969

Редовен Потребител
Един глас за 8-9 Август, съображенията ми не са свързани с мен (която и дата да е ще ми е удобна), а защото мисля че ще има повече участници.
 

anibis

Редовен Потребител
И аз съм за 8-9 август, къде ще нощуваме...
Състезанието ще се проведе или в събота,или в неделя,дата точна още не знам.
За нощувки не мога да помогна.
Пламене може да дойдеш на точната дата която и да е тя,за самото състезание.
Вече ако искаш един ден по-рано да си във Варна е друг въпрос,то че ще има стрелби деня преди състезанието,който е дошъл ще стреляме и лафим.
 
Последна промяна:

оги-пз

Редовен Потребител
Ако ще се събираме ден по рано е добре да се съберем на фичоза като миналата година.
 

anibis

Редовен Потребител
Забивам датата за турнира!
09.08.2015г. Успех на участниците.:winner:
....................................................................................
Огито е прав миналата година се събрахме на бунгалата на фичоза,ако ще се събираме един ден преди състезанието е хубаво да се знае кой ще е във Варна.
Желателно е всеки който има маса да си е носи,аз има хубава маса,но другите маси за нищо не стават.
Но най важното е да се съберем около 15човека/в двата класа/ за да стане състезанието.
 
Последна промяна:

anibis

Редовен Потребител
Далеч е от Варна Фичоза 25км. Раше,там е малко по-затънтен плажа,и няма навалица,както е по варненското крайбрежие.:cheers:
 

rashko

Редовен Потребител
Ок, щом се го определили за място явно има защо.
 

anibis

Редовен Потребител
Ок, щом се го определили за място явно има защо.
Миналата година Оги беше на почивка,и заедно ходихме на плаж,и друг път съм ходил точно на Фичоза на плаж и на палатки,и е нямало навалица.
 

оги-пз

Редовен Потребител
По принцип в почивните дни се понапълва с хора , но общо взето е спокойно и готиното е, че има голям навес с BBQ.
Имат бунгала за 4 човека мисля 60лв. Имат и по малки и не е мизерия.
 

anibis

Редовен Потребител
Както се очертава,състезание ще има.:)
Пускам файл за да видите какви ще са ви медалите.:winner:


11770526_1056454687722722_1127658780_o_zpshrdskv8k.jpg
 

sts1969

Редовен Потребител
:bravo:Миро, предвиди малко място и за дата, хубаво е да се знае кога се е състояло. (живот и здраве):cheers:
 

оги-пз

Редовен Потребител
Дата нарочно няма, за да не отпадне състезанието и после да останат грешни медали.
 

anibis

Редовен Потребител
Колеги, искам със сигурност който ще идва на състезанието да потвърди отново.
Чак тогава ще сложа дата на медалите,медалите още не са готови. След като видя че има достатъчно участници,веднага ще добавя и датата на самия БР Турнир!:cheers:
......................................................................................................................................................................................................................................................
Тия дни ще отида до Фичоза, за да запазя места,нали там ще е гала вечерята:D
Както писа Оги има 2-ки 3-ки,и бунгала с четири легла. Мисля леглото беше 15лв,но ще проверя и ще пиша.
Хубавото е че има доста голяма беседка-маса,отстрани с две BBQ-та,така че купона ще е на макс вечерта преди състезанието.:rambo::cheers:
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Хубавото е че има доста голяма беседка-маса,отстрани с две BBQ-та,така че купона ще е на макс вечерта преди състезанието.:rambo::cheers:

Не се казва купон, а работа по понижаване на пулса. Няколко пъти ми се е случвало, след тежка вечер, сутринта да нямам пулс /почти умрял/ и да се класирам. Иначе една нервност, едно треперене... :cheers:
 

sts1969

Редовен Потребител
Не се казва купон, а работа по понижаване на пулса. Няколко пъти ми се е случвало, след тежка вечер, сутринта да нямам пулс /почти умрял/ и да се класирам. Иначе една нервност, едно треперене... :cheers:
И ся к'во...ще ме накарате да пропия ли :D:D:D Миро да се записвам ли пак, мен си ме знаеш :cheers:
 
Нагоре