Резултати от Търсенето

  1. SEPULTURA

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    Да ти кажа..помислих си го,ама ме домързя да ръчкам регулаторите и пробвах както си бяха 170/150. С какво налягаде предлагаш да пробвам? Какво мислиш?
  2. SEPULTURA

    Фейсбук група ВЪЗДУШНИ ПУШКИ

    Всеки може да е,от недоволен от тунинга клиент до недоволен комшия от вдигания шум от копресори/стрелби ,примерно
  3. SEPULTURA

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    Ами знам,че е за по-големи налягания,примерно 170-180 бара. Но преди да харча пак пари за глупости,ще изчакам да видя какво ще кажат колегите с Maverick sniper 6.35,защото имам някакъв спомен ,че пушките им са по 115J+ без волфрамов чук и налягане към 130-150 бара (по смътен спомен)
  4. SEPULTURA

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    Днес имах време да пробвам как е новия (.25) 700 хеви лайнер 1:16 и резултатите от към точност с ZAN 2.27грама (35гейна) и HN 2.20 грама (34грейна) са отлични. Стреля ги супер точно. На 80м пет от пет 9 волтови батерии - "всичкото туш" :D Доволен съм от лайнера от към точност. :sniper2: Обаче...
  5. SEPULTURA

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Колега,май си нямаш никава идея какви са цените на airsoft-a Доста скъпо хоби е :D
  6. SEPULTURA

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Ти стига се хвали,че ще хване уроки накрая и ще изпляска :D А това,че основно се обсъжда tuxing тук е ,защото много хора го притежават. Другите марки/видове компресори са единични бройки в този форум
  7. SEPULTURA

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    UPgrade на Maverick VP с 700мм heavy liner. Тъйкато никой от колегите правили такава манишулация не е споделил никави снимки и инфо,кое и как,реших аз да отделя време за това. Нужните неща за преминаване към по-дълга цев на FX пушки: 1 700mm heavy liner 1:16 от @shaman 2 Удължител за тръбата в...
  8. SEPULTURA

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Ако компресора ти е в атво-стоп,проблема най-вериятно е от релето ,което се управлява от манометора. Пълен боклук са тези релета. Пробвай да шунтираш релето,вържи мотора директно към червеният бутон за включване. Имай впредвид ,че така няма да ти работи авто-стопа и сам трябва да спираш...
  9. SEPULTURA

    Снимки на вашите пушки

    Богат човек си ти.. :D
  10. SEPULTURA

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Та,кой каза,че китайците няма да тикнат стандарта от 300бар макс ,нагоре? https://wg-aea.com/products/aea-airguns-compressor?utm_source=Klaviyo&utm_medium=campaign&_kx=czzanhLJ2EUJCyCqed9qNLQrv2qg6RbXYuDxYHgcQN4.UEMBZc
  11. SEPULTURA

    Оръжейни изложения и панаири

    Малко хАмеркаски въздухарки. На мен ми допадна "чупещата" с пълнителя :sniper2:
  12. SEPULTURA

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Китайска му работа. Поне не стават инциденти с тях. Проблемите им иначе се отстраняват от 10 мин до 1 час макс :D Моя днеска го подкарах за 10 мин.
  13. SEPULTURA

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Махалил ли си скоро главата за да почистиш буталото и цилиндъра му? Ако не си няй-вероятно е събрал чернилка. В упътването го пише това,че на ако спре да помпи първо се прави това. Моя днес също спря да помпи и махал главата да почистя (ама не снимах) имаше доста чернилка от маслото предполагам...
  14. SEPULTURA

    Снимки на вашите пушки

    Колега,малката оптика на Hatsan Jet2 от какво разстояние се гледа? В смисъл става ли за пистолет? И как е образа на макс зуум,размазва ли?
  15. SEPULTURA

    Снимки на вашите пушки

    Един FX Maverick VP с 700сс бутилка - визуално НЕ приятно изживяване: къса пишка с голямо мъдо :D Поръчал съм от @shaman 700мм хеви лайнер ,който ще оправи нещата със симетрията :cool: Цевта че бъде удължена с удължител изработен от @The PuNiShEr , a шрауда ще го удължа с това...
  16. SEPULTURA

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Разликата в теглото между бутилки Tuxing 580сс и 700сс с клапани на FX и напомпани на 300 бара. Мисля,че май никой не ги е мерил за инфо. 580сс 700сс
  17. SEPULTURA

    Оптики за нощно виждане Arken ZULUS HD 5-20X и ZHD520R

    Има ли модел на Arken Zulus с граден балистичен калкулатор с оптиката,без да се ползват приложения на телефона? Искам завършено устройство без допълнителни,приставки,приложения и тъпотии хаха
  18. SEPULTURA

    Huben GK1 Pistol скъп,но мощен semi-auto пистолет

    Снимките са от нета. Аз все още нямам удоволствието да притежавам това технологично постижение на инженерната,плевматическа мисъл. :D Спираха ме 2 неща : 1. Нямаше опции за приклад като на RP (но вече има) 2. Цената :D Все още се боря с мисълта да дам 3500-4000лв (вече не е 2800лв) за...
  19. SEPULTURA

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    И как е реалността 1:16 спрямо 1:18? Някакви наблюдения?
  20. SEPULTURA

    AEA оръжия

    BinTac T9 semi automatic pistol
Нагоре