Резултати от Търсенето

  1. K

    Комета Орион Булпап

    Със сигурност няма как да стане без да се пипне както трябва.Викам някой колега да каже,как прави два барабана на 80 джаула :),но май мисията невъзможна при 225 кубика и 200 бара работно....
  2. K

    Комета Орион Булпап

    Здравейте,колеги.Някой да е засилвал Ориона в 6.35 до 270-280 м/с с тежкото JSB?Ако има колеги дето са,бих се радвал да споделят инфо,относно брой изстрели и направени интервенции по пушката.
  3. K

    Theoben

    Красота в .25 кал.,фабрично настроена да стреля тежкото JSB(34 грейна )с прилична скорост.
  4. K

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    Фредрик с кратка демонстрация на системата Smooth Twist X:
  5. K

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Новости от Хатсан: Дървеният приклад доста добре седи на булпапа според мен.
  6. K

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    Новият FX CROWN.Концепция подобна на “Импакта“,само че този път в класически вид карабина.Външно регулируем регулатор,възможност за смяна на калибрите,регулиране на мощноста чрез промяна на настройките на пружината на ударника и трансфер порта.Интересното в случая е и новата “Smooth Twist X“...
  7. K

    Комета Орион Булпап

    Мисля че модератора си е същия,както и цевната кутия.Най-забележима е разликата в планката между тях.Липсва една редица "вентилиращи"(в случая по скоро за олекотяване)отвори.Предполагам че цевта е скъсена толкова или приблизително,колкото е разликата в дължината между 300см3 и 225см3 резервоар.
  8. K

    Комета Орион Булпап

    Нова Мини версия на булпапа на Комета.Според данните на официалният им сайт с 10 санта по къса от по-големия си събрат(630mm спрямо 730).Теглото е намалено с 300 грама,както и обема на резервоара от 300 на 225 кубика.Гледам в табличката с данните вече не фигурира калибър 7.62,както преди.Лично...
  9. K

    Kral Arms

    Нови продукти за 2017.Весели празници!
  10. K

    Комета Орион Булпап

    http://www.cometaairgun.com/en/air-rifles-orion-bp-airgun.php Орион Булпап с нова визия.Влиза в продажба от 15 декември.Междувременно в Комета продължават тестовете в калибър 7.62 мм с цеви собствено производство.Дано за 2017 да имаме приятни .30 калиброви изненади от този производител(...и на...
  11. K

    Комета Орион Булпап

    На мен булпапчето ми харесва и като визия и като характеристики от това което прочетох за него.Определено има какво да се желае по отношение на дизайна от към естетика,но мисля че испанците са се ръководили от функционалността в случая.Изглежда ми прикладиста и удобна пушка.Пулсара на Дейстейт и...
  12. K

    COMETA LYNX V10 AIR RIFLE

    Колегата ме изпревари :) Ще допълня само че се предвиждат версии на булпапа и на карабината(Ориона) в .30-ти кал.Резервоара на булпапа е 300cc(225cc в класическия вариант).Слагам линк към едно ревю(в .25 кал.),на испански е,но накрая може да се видят резултатите от стрелбата,като скорости и брой...
  13. K

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Вчера ровичкайки се из нета попаднах на това: Компресорче за високо налягане:меид ин чайна,произход:яко съмнителен.Намерих(за сега)два различни производителя:MAISI(mod:HP-007)!? и SQY(mod 102)!?Изглеждат на пръв поглед напълно индентични.Това което привлича вниманието е цената,струват кажи речи...
  14. K

    Walther / Umarex

    В САЩ се очаква цена около 800$,за Европа из нета го срещах на цени от 800-1100 евро.Ще има и в кал.6.35 на 70 джаула.За разлика от Доминатора работното налягане е 200 бара,палнителя е от Ротекс с вместимост на чашки с дължина до 9мм,което впредвид мощноста на пушката в случая е недостатък,Eun...
  15. K

    Walther / Umarex

    Нов модел на Walther: Walther Maximathor :
  16. K

    WEIHRAUCH - немско качество за ценители

    Привет на всички колеги!Ужасно красиви пушки,крайно време е да изкарат едно такова бижу в 6.35мм
Нагоре