Резултати от Търсенето

  1. тачи

    Старозагорската група

    Кога в неделя? Най-после да се видим и отупаме пепела от пушкалата, че от април не сме правили това...срамота е! Каним всички...ще има бира и мръФки! До неделя...
  2. тачи

    Старозагорската група

    Здравейте пневмоснайпери, аз също съм съгласен за неделя, но повечето прогнози говорят за дъжд:(. Дъждът обаче с нищо не пречи на пиенето на бира...тъй че предлагам ако наистина вали да "разпънем мишените" при "Кмета" :cheers:...и да се "оцветиме" подобаващо за Цветница! Очаквам вашите мнения и...
  3. тачи

    Старозагорската група

    Добра вечер на всички, утре ще заформим излизане. Ще прозвъня всички телефони, които имам за да уточним час. Лека нощ!
  4. тачи

    Старозагорската група

    Колко му трябва на човек, малко слънце, суха полянка, малко мръвки, много бира, хубава компания...и ето ти готина сбирка. Ако има и пушки...заредени и мишени повалени :rambo:, това е вече идеалната сбирка. Днес такава се случи и кефове всеки получи;). Баси изби ме на поезия. Отдавна не бях се...
  5. тачи

    Старозагорската група

    Здравейте заралийски аркебузери, мисля че дойде време да отупаме праха от пушкалата...Както Преториянецът отбеляза по-горе, днес се чухме с него и каним всички от групата утре следобяд да се видим на по бира и решим за неделния излет...Пишете или звънкайте за утре. Лека нощ и довиждане утре.
  6. тачи

    Старозагорската група

    О, най-после някой прописа в този форум...не зная за вашите пушки ама аз имам едно ПЦП дето не е виждало въздух от септември миналата година, сигурно о-пръстените му са станали на прах, ще се наложи да се накиснат в мноооого бира за да уплътняват както трябва;):cheers:. То, наистина че сме...
  7. тачи

    Старозагорската група

    Това Гамо сигурно е 45-ти калибър...то асъл в Заралийската група се навъдиха само артилеристи ;)останахме само една-две пушчици .177. Иначе сбирката стана чудесна, за което благодаря на всички участници. Времето е обещаващо, трябва да зачестиме тези мероприятия...че съм забравил как се държи...
  8. тачи

    Старозагорската група

    Дубрутру...понеже снощи се накюмурих ноо силно и главата ми днес се люшка между състоянията на тъпа болка и непонятна безтегловност приемам с радост предложението за неделя. Благодаря на Милко, че е написал посланието до мен с едър шрифт, та успях да го фокусирам, прочета и осъзная...;)Тогава...
  9. тачи

    Старозагорската група

    Здравей Андрей и добре дошъл във форума и групата! Преди да започнеш да дупчиш, режеш и "тунинговаш" пушката постреляй малко с нея, почуствай я...излез със нас няколко пъти изстреляй поне две три кутии съчми и тогава ще решиш какви са ти очакванията и изискванията към нея. Аз съм сигурен, че...
  10. тачи

    Старозагорската група

    Честита Новата 2016 година!!! Колеги и приятели, на вас и на семействата ви желая здраве, късмет и много радост, нека и през 2016 хобито ви носи безброй приятни изживявания по сбирки, срещи и състезания!!! Наздраве и за много години!!!:cheers:
  11. тачи

    Старозагорската група

    Честита Коледа на всички, аз утре ще закарам Цеко и Ли Ан до София и се надявам да се върна до след обяд и ако успея ще дойдем с Теодора на полянката. Ще бъда във връзка с теб Илко или с Милко за да се разберем допълнително. Ще се радвам да се срещнем и постреляме заедно!!! До утре...
  12. тачи

    Старозагорската група

    Добре заварил Докторе, за работата си прав, но нямаше начин да се отскубна, някои неща са ме чакали два месеца...Честита Коледа на теб и семейството!!! Здраве и късмет през Новата 2016!!!
  13. тачи

    Старозагорската група

    Ето ме...завърнах се вчера, от днес започнах бачкане...утре ще съм на работа и за съжаление ще пропусна "поляната" мамка му...желая ви да си изкарате готино...утре вечер ще се видим непременно:cheers:
  14. тачи

    Старозагорската група

    Ники, да си жив и здрав, ти и името ти!!! До 120...! :cheers:
  15. тачи

    29.11 - FT Open 2x30 Стара загора

    Успех на всички участници в състезанието, браво на организаторите!!! Стискам палци...!
  16. тачи

    Старозагорската група

    Здравейте Груп'та, надявам се че всичко при всички вас е наред. Аз вече съм вкъщи и се чувствам много добре и се стремя ( ;) ) да изпълнявам всички препоръки на лекарите и физиотерапевтите, всеки ден излизаме с Теодора на все по-дълги пешеходни разходки, за сега с две патерици...надявам се скоро...
  17. тачи

    Старозагорската група

    :eek::rambo:
  18. тачи

    Старозагорската група

    Здравейте заралийски аркебузери, както вече разбирате следя форума неотлъчно, радвам се че в неделя се събирате отново на полянката. Желая ви всички цели да са поразени, както и всички бири да са пресушени а мръвките изплюскани!!! При мен всичко е наред слава Богу...оперираха ме преди десетина...
  19. тачи

    ЧЕСТИТКИ, ПРАЗНИЦИ, ХВАЛБИ. ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО. Нова придобивка.

    Благодаря ви за хубавите пожелания приятели! Днес те наистина са ми нужни...надявам се всичко да мине гладко и скоро отново да се видим по трасетата за ФТ.:cheers:
  20. тачи

    Старозагорската група

    Благодаря на всички които се отзоваха, още един чудесно прекаран ден сред приятели от хобито, жалко че Милко липсваше. Днес тематично стреляхме само с пружинки-не сме забравили беше наистина кеф...е имаше и ПЦП-та но извън класирането;). Благодаря още веднъж, завиждам ви за срещата...и до нови...
Нагоре