Резултати от Търсенето

  1. Fire Horse

    Русенска група - DANUBE POWER

    Момчета и момиче, На 12-ти януари почитаме Света Татяна Римска. Тя е великомъченица, която е почитана в християнския свят както от православни, така и от католици. По същество: Честит Имен Ден на Таня (vita). Да си ни жива и здрава и да те радва любимото хоби. Наздраве .... при бачо Иван! :cheers:
  2. Fire Horse

    Русенска група - DANUBE POWER

    ;) Не, цуцка, тебе имах предвид. Ама не видях, че си се записала
  3. Fire Horse

    Русенска група - DANUBE POWER

    Ами както обикновено - към 19.00 часа. Най-късно 19-30.
  4. Fire Horse

    Русенска група - DANUBE POWER

    И ко стана с`я. Май само тримца ще бъдем утре вечер. Момичето не се обажда, малък Иван се покри ..........
  5. Fire Horse

    Русенска група - DANUBE POWER

    Груп,тЪ Честита Нова година (и от мен със закъснение). Да вземем да уговорим една сБирка на Мануш войвода - да открием годината. Ей тъй, за здраве :cheers:
  6. Fire Horse

    Русенска група - DANUBE POWER

    Честит имен ден на Стефан Романов (luft9waffe) и на Стефан Станчев (shooter)! Да сте живи и здрави и дълги години да се занимавате с любимото хоби! Наздраве :cheers:
  7. Fire Horse

    Русенска група - DANUBE POWER

    "Джихадисти се возят на крадени от България скъпи джипове. Коли с родна регистрация са засичани все по-често сред членове на организацията "Ислямска държава", сочат данните на родните спецслужби........."...
  8. Fire Horse

    Русенска група - DANUBE POWER

    Размазахме се!
  9. Fire Horse

    Русенска група - DANUBE POWER

    Май ще се оформи сБирка :cheers:
  10. Fire Horse

    Русенска група - DANUBE POWER

    Who the fuck is "Вамка"?
  11. Fire Horse

    Русенска група - DANUBE POWER

    :cheers: Честит Рожден Ден на бачо Иван - ivodoc! Да си ни жив и здрав, бачо Иване, и с кака Ема да се радвате на много внуци!
  12. Fire Horse

    Русенска група - DANUBE POWER

    Начи, груп`тъ, аз се бележа. Ще направя резервация. ПП - за дрескода - с пищови (в куфарчета) е разрешено :cheers:
  13. Fire Horse

    Русенска група - DANUBE POWER

    Е, що не този? Че персоналът на Веселяка вече боб хвърля за нас :cheers:
  14. Fire Horse

    Национална среща яз. Копринка - 27-28.9.2014 г.

    Е, след като ще си семейно наистина не става да ги зарежеш. :cheers: Значи друг път ще гребем ;)
  15. Fire Horse

    Национална среща яз. Копринка - 27-28.9.2014 г.

    Милко, имах предвид гребане не в рекичката, а в язовира! В рекичката е скука.
  16. Fire Horse

    Русенска група - DANUBE POWER

    Груп`та, някой ще ходи ли на Копринка?
  17. Fire Horse

    Национална среща яз. Копринка - 27-28.9.2014 г.

    Станимире, сериозно се замислям да дойда с един каяк на срещата, но само ако и ти донесеш своя ;) Да направим една разходка из Копринка!
  18. Fire Horse

    Русенска група - DANUBE POWER

    Рогати хронографи имат Павката и Романов. Не знам дали утре ще дойдат на поляната. Аз не съм сигурен дали ще мина, защото ще работя.
  19. Fire Horse

    Русенска група - DANUBE POWER

    Ми ще взема малко мезе и бира и ще дойда. Някой да звънне на Романов.
  20. Fire Horse

    Русенска група - DANUBE POWER

    Момчета и момиче. Малко занемарихме сБирките напоследък. Да вземем да измислим нещо за утре вечер, а?! :cheers:
Нагоре