Резултати от Търсенето

  1. Gadnqra

    ЧЕСТИТКИ, ПРАЗНИЦИ, ХВАЛБИ. ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО. Нова придобивка.

    Честит Гергьовден! Носете имената си с гордост!
  2. Gadnqra

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    И аз го имах същия, преди да ми го откраднат от "прокуратурата".
  3. Gadnqra

    Тези въздушни пушки хатсан голям турски боклук бе!!!

    Реално, в този ценови клас, не всичко е добро, а тези които стават, се нуждаят от допълнителни доработки. И Крал, и Хатсан, и Сам Янг и т.н. Сподели, какъв модел е пушката и какви проблеми прави.
  4. Gadnqra

    Имаш ли право на стрелба с ВО в частен имот

    Точно така е и това ни е проблемът - България не е Швейцария и нашето общество не е, като тяхното.
  5. Gadnqra

    НОВИНИ

    Това не е нищо. В няколко сайта са си добавяли и неща, които са откровена лъжа. Например: "Компютър със софтуер за настройване на мощността на оръжията." Такава вещ не е откривана в дома ми и липсва в протокола, където са описани иззетите вещи. Абе, голям фарс. Тайно се надявам, да ми върнат...
  6. Gadnqra

    НОВИНИ

    Тези безобразия са допуснати, защото се търси показност. При някои колеги, са иззети пушки, които никога не са били при мен. При други са иззети, само такива, които са идвали за настройка, или обслужване. Върви им разбери логиката. Целият проблем, можеше да се реши за 1 ден, като се използват...
  7. Gadnqra

    Вицове и смешки

    :D
  8. Gadnqra

    Имаш ли право на стрелба с ВО в частен имот

    Някои от тези права струват по над 1000 живота годишно и то повечето на жени, деца и невинни хора. Представи си, на съученик на сина ти, му пишат двойка, а той го приема много тежко. На другия ден, влиза в училище с пистолета на баща си и натръшква половината клас и учителката, а синът ти е от...
  9. Gadnqra

    НОВИНИ

    Дискусията започва добре. Скоро ще разберат, че ние не сме престъпници. https://www.focus-news.net/novini/Bylgaria/Bulgarska-oruzheina-asociaciya-Ne-mozhem-da-zabranim-prodazhbata-na-vuzdushni-pushki-i-pistoleti-2080455
  10. Gadnqra

    Хатсан 1000s

    Пушката трябва да се прегледа, от някой колега, който има опит. Свържи се с групата от твоя град и ще ти помогнат. Разделът е "Регионални групи", от главното меню на форума.
  11. Gadnqra

    НОВИНИ

    Не знам за Чък Норис, но мен вече официално ме провъзгласиха за "зловещ гений". :D
  12. Gadnqra

    НОВИНИ

    https://forum.airguns.bg/index.php?threads/%D0%A3%D1%87%D1%80%D0%B5%D0%B4%D1%8F%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B5-%D0%BD%D0%B0-%D0%A1%D0%BF%D0%BE%D1%80%D1%82%D0%B5%D0%BD-%D0%BA%D0%BB%D1%83%D0%B1-%D0%BF%D0%BE-%D1%81%D1%82%D1%80%D0%B5%D0%BB%D0%B1%D0%B0-%D1%81-%D0%B2%D1%8A%D0%B7%D0%B4%D1%83%D1%88%D0%BD%D0%BE-...
  13. Gadnqra

    Фейсбук група ВЪЗДУШНИ ПУШКИ

    https://forum.airguns.bg/index.php?threads/%D0%A3%D1%87%D1%80%D0%B5%D0%B4%D1%8F%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B5-%D0%BD%D0%B0-%D0%A1%D0%BF%D0%BE%D1%80%D1%82%D0%B5%D0%BD-%D0%BA%D0%BB%D1%83%D0%B1-%D0%BF%D0%BE-%D1%81%D1%82%D1%80%D0%B5%D0%BB%D0%B1%D0%B0-%D1%81-%D0%B2%D1%8A%D0%B7%D0%B4%D1%83%D1%88%D0%BD%D0%BE-...
  14. Gadnqra

    Учредяване на Спортен клуб по стрелба с въздушно оръжие

    Добре е да се надяваме на най-доброто, но да сме подготвени и за най-лошото. Обсъждането и обмислянето на такива стъпки, ни прави по-подготвени. Така, че едно връзване на гащите, никога не е излишно.
  15. Gadnqra

    Вицове и смешки

    :D
  16. Gadnqra

    Хатсан 1000s

    С оптика ли стреляш, или на механични и какви чашки ползваш?
  17. Gadnqra

    Вицове и смешки

    :D
  18. Gadnqra

    Фейсбук група ВЪЗДУШНИ ПУШКИ

    За съжаление, такива са ни законите. Тоест, закон за въздушното оръжие няма.
  19. Gadnqra

    Вицове и смешки

    :D
  20. Gadnqra

    Epic airgun

    Няма по-голям от Бай Хасан. А ФХ и Вулкан са си най. Любими марки са ми и трите. Напоследък и АЕА ми се набиват в полезрението.
Нагоре