Варненска група - SEA WOLVES

simeon40

Потребител
Честит да ви е на всички. С приятели го отразихме подобаващо цяла вечер с колите, преди 30мин се прибрах ;) А от Трошево нагоре какво е яко малиииииии.... За мен лично събота вечер ще е отново дълга вечер :D
 
A

Anonymous

Гост
А честито!
Аз като гледам през прозореца пътищата на Владиславово май и таз година зимата изненада тези, дето ги почистват.
 
A

Anonymous

Гост
Че то ги изненадва всяка година :)
А тоз руския сайт взе че позна в прогнозата.. Трябва да им го кажем на тез от пътното :)
 

veso94vn

Потребител
joy_boy написа:
Че то ги изненадва всяка година :)
А тоз руския сайт взе че позна в прогнозата.. Трябва да им го кажем на тез от пътното :)
Еми като се съберем да пострелям запиши GSM-ма им и дайм звъннем ;)
 
A

Anonymous

Гост
утре май ще бъде истинско каляване на волята, малко тип "луд умора няма" ;)
 
A

Anonymous

Гост
bat_lamboo написа:
утре май ще бъде истинско каляване на волята, малко тип "луд умора няма" ;)

на мен днес ми беше най трудно запалването.. с газово, и бензинова система която не е съвсем изправна :)
пък то колко снежец е, те от балкана ако ни видят ще ни се смеят :)
 

NATAN

Потребител
joy_boy написа:
bat_lamboo написа:
утре май ще бъде истинско каляване на волята, малко тип "луд умора няма" ;)

на мен днес ми беше най трудно запалването.. с газово, и бензинова система която не е съвсем изправна :)
пък то колко снежец е, те от балкана ако ни видят ще ни се смеят :)
Същият проблем + летни гуми :(
 
A

Anonymous

Гост
абе аз не се притеснявам от шофирането до там, имам доста години опит в места където снегът е 4 месеца плътно, но стоенето там ще е клинч :) нищо- както каза Ачката- 2 чифта гащи и 2 пуловера под якето и всичко е точно :)
 

st_beer

Редовен Потребител
Като ви чета постовете май работата при Вас е доста сериозна със снега. Тук вали покривите и тревните площи са побелели ама пътя си е чистичък няма снежна покривка и е меко времето температурите са положителни. Идеално време за :rambo: :rambo: :rambo: :rambo: :rambo: и :cheers: :cheers: :cheers: :cheers:
 
A

Anonymous

Гост
Тук вали но снега е мокар и се топи като става на каша,която довечера като стегне ще се превърне в лед и ако не наръсят с луга пътищата през ноща,утре ще има фигурно пързаляне... :crazy: :-\ :cool:
 
A

Anonymous

Гост
st_beer написа:
Идеално време за :rambo: :rambo: :rambo: :rambo: :rambo: и :cheers: :cheers: :cheers: :cheers:
На мен идеала ми за време за :rambo: :rambo: малко се различава от днешното.
Обаче пък е идеално за нощен дрифтинг по паркингите на големите хипермаркети ;)
което пък предполага отсъствието на :cheers: :cheers:
А като знам откога не съм стреля и откога я чакам тази неделя. От последното ми ходене на стрлбището преди две седмици, са минали сигурно 3-4 месеца. Аз няма да идвам тази неделя, Бай Ачо ми взе втория чифт гащи :sorry:, преди две седмици взе на Петкоф якето... :D
 
A

Anonymous

Гост
Ела, аз ш'та згрея! ;)
Здравко написа:
и ако не наръсят с луга пътищата през ноща,
Оптимист :D
st_beer написа:
Като ви чета постовете май работата при Вас е доста сериозна със снега.
Ами, гевезелъци... :D
вятъра е "малко кофти", тази сутрин (около 6-6,10ч.) едва влязох в колата, за да отида на работа. Дърпам вратата да я отворя, а вятъра я затваря, ако ме е гледал някой от страни сигурно се е смял доста. А в Аксаково има една педя сняг и два пъти повече вятър!
Неделята е ден за стрелби!!! :rambo:
 
A

Anonymous

Гост
аз поне закърпих някви нови зимни гуми отпред, че инак скръб.. но пътя до тв кулата (разбирай от левски до виница че инататък си е екстра).. а и ние тука нали имаме късмет с безплатната луга (морска вода..) та се надявам да поливат обилно довечера..
Инак положението около ТВ Кулата беше такова:
 

Attachments

  • DSC01490-vga.jpg
    DSC01490-vga.jpg
    233.9 KB · Прегледи: 108
  • DSC01500-vga.jpg
    DSC01500-vga.jpg
    192 KB · Прегледи: 89
  • DSC01502-vga.jpg
    DSC01502-vga.jpg
    95.9 KB · Прегледи: 89
  • DSC01505-vga.jpg
    DSC01505-vga.jpg
    174.6 KB · Прегледи: 141

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Ако и утре времето е като днес, аз ще се въздържа от излизане. :'( Просто няма да ми е кеф.
 
A

Anonymous

Гост
MAD MAX написа:
Ако и утре времето е като днес, аз ще се въздържа от излизане. :'( Просто няма да ми е кеф.

поне да не вали сняг, че аз стрелнах 10 пъти и ме дожаля за пушката.. хем бях "на сушина".. ама тоз вятър върти снега и..
 

veso94vn

Потребител
То ако е така и аз ще се въздържа.Но за всеки случай ако може някой да остави GSM номера си,че ако времето е добро сутринта да звънна,и да се разберем ако може дана изчака на Аспарухов мост че не знам пътя.
 
A

Anonymous

Гост
А да разбираме ли, че все пак има някакви сигурни участници? или утре сутрин във форума ще се изясни (според времето)
 
Нагоре