Варненска група - SEA WOLVES

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Sol написа:
Другата неделя се надявам да разполагам с Баракуди, купени и донесени от Германия. Поръчах си и JSB-та, макар че при тях едва ли ще има разлика в качеството. Най-малкото ще видя има ли наистина такава при Баракудите и каква им е цената там - ако е изгодно ще си доставям на двадесетина дена - месец, понякога и по-често (може и не само за себе си). Някой правил ли е този експеримент, че ако няма смисъл да го отказвам още от сега?
Винаги си струва да се провери, макар че цената от там ще е неминуемо по-висока. Но да видим.
 

Sol

Потребител
MAD MAX написа:
Винаги си струва да се провери, макар че цената от там ще е неминуемо по-висока. Но да видим.

Ако е малко по-висока, но изработката не е като "за България", ще преглътна цената. За всеки случай съм поръчал по пет - шест кутийки, около вторника ще ги имам (ако не ми мине котка път :(), надявам се на помощ за установяване на качеството :sos: .
 

petkof

Редовен Потребител
Благодаря за пожеланията, да ви се връщат многократно.НАЗДРАВЕеееееееее! :cheers:
 
A

Anonymous

Гост
Е щом по това време можеш още да пишеш, значи можеш още да пиеш! ;)
Да си жив и здрав!
Хай НАЗДРАВЕ!!!
:cheers: :cheers: :cheers:
 

valenti

Потребител
Днес един колега от нашата група, май има РОЖДЕН ДЕН, и той се казва Жоро!
Честит Рожден Ден ,приятелю Джорджи! Пожелавам ти много радост и щастие ! Да си жив и здрав!
:bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:
 
A

Anonymous

Гост
Охооо ... кой се бил пръкнал на тая дата ;)
ЧРД Джорджи , много здраве, сбъднати мечти и нова пушка ти желая :cheers:
А ние се чудехме как ще се организираме за неделя :D
То ... и ракията ако е готова :crazy:
 

Sol

Потребител
Честит празник, Джорджи ! Много радост, успехи в начинанията, щастие и най-вече здраве! (как се римува само с "наздраве"!) :cheers:
 
A

Anonymous

Гост
Жоро,ЧРД....голям да ти порасне... ;) да ти стане като на ТЕЦ-а комина ;) ,ама на моя "Бати" да вика :crazy: ,Жив и здрав да си,да хилядиш и да не забравиш да почерпиш в неделя ... :bravo: :cheers: :cheers: :yahoo:
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Дано да се оправи времето до неделя, че както не съм идвал две седмици, направо смятам да се на**ра от :rambo: :exclaim:
 
A

Anonymous

Гост
не бях влизал няколко дена-
1) Честит Рожден Ден, Джорджи! много здраве и щастие, другото го има по магазините :)

2) за времето- както забелязвате, можем само да се молим- един ден е дъждовно и духа, друг ден е дъжновно и не духа, трети ден е сухо и духа, четвърти ден е сухо и духа да си е-е м-й-а-а :) и изобщо метрррролозите въобще не познават с тяхните изчисления :write:
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Утре предлагам да се съберем на Камчия към 10.00 ч., че вече рано се стъмва! ;)
И ако вали няма да е лошо да имаме метални гадинки. :write:
 
Нагоре