Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от страната и чужбина.

peko

Редовен Потребител
ФТКС
С Бенке няма проблем. Може да питаш Аврам (Bakalina), ако ще идва с кола насам за състезанието, дали няма да може да я донесе. Той се познава с братята Бенке.
 

Djubey

Редовен Потребител
ФТКС
Две куртки и хроно поръчах , дойдоха с DHL не си спомням шипинга ,но беше нормален като цена.
Авраам ще идва със самолет .
 

emci74

Редовен Потребител
В понеделник бях във Вип Бургас. Частично отворен е,защото къртят плочките. Голям прахоляк и мизерия е,всичко е покрито с найлони и ,ако има промоция на Щаери ще си стоят под найлоните още, най-вероятно
 

Djubey

Редовен Потребител
ФТКС
Замина и тоя в Бургас :-[ .
Бе виждам проблем че са стояли все пак ако има някакви проблеми това са щаер и обслужването е над топ нивото , един мейл и след седмица всичко е оправено.
 

Kifa

Редовен Потребител
ФТКС
Рискуваш пичелиш,не рискуваш,не пичелиш...:),некои момчета рискуваха и си имат по много Штаери:D.А сега сериозно,Astra от какво те е страх,ЕС-потребителя е защитен верно е ,че в съвременният свят всеки ти пробутва това което има а не това от,което ти имаш нуждано (дори и в медицината е така:() ,но пък винаги можеш да им откажеш или върнеш!
П.С.
И побързай,че записването за Балканското парти изтича днес..май!
:rambo:(от писаното от теб,разбирам,че си способен да разбереш добронамерен хумор :cheers:)
 

kid

Редовен Потребител
ФТКС
В понеделник бях във Вип Бургас. Частично отворен е,защото къртят плочките. Голям прахоляк и мизерия е,всичко е покрито с найлони и ,ако има промоция на Щаери ще си стоят под найлоните още, най-вероятно
На 23-тата минута вече го нямаше наличен:D:D
 

astra

Редовен Потребител
Astra от какво те е страх,ЕС-потребителя е защитен
Ами страх ме е от това, което ми се случи - дръпнаха ми веднага парите и след 1 час се опитаха да ме измамят.
Сега си чакам парите обратно - отнемало до 8 дена, ако пак не ме е излъгал, че ги е превел.
И кой се предполага, че трябва да ме защити? Банката ли? Попълнете, казват, нужните формуляри за отказ от плащането и ще ви дадем отговор до 45 дни...
Голяма защита, няма що!...
Ти можеш ли да си безразличен към едни 5-6000лв., които ей така ти изчезват по сметката на измамника? Щото аз нещо не мога да си го позволя...
 

Kifa

Редовен Потребител
ФТКС
Така е а и никой не може да те овъзмезди за нервите и т.н.,но стойноста на парите е относителна за един 5-6 хил. са,като 500-600 за втори и 50-60лв. за трети....нещо като в притчата за бедната вдовица,но както и да е,успех!
 

astra

Редовен Потребител
С Бенке няма проблем.
Няма проблем, както няма и отговор на моето запитване вече трети ден...
Ако така си неглижират потенциалните клиенти, какво остава, ако нещо се обърка и трябва да връщат стока или пари?...

Питах по-горе за Варга от eurosooting. Дали е коректен и доставя ли, както ми писа за 1 седмица до Бг? Някакъв личен опит от пазаруване с него?
Там я има моята мечтана Щаер ХФТ, само дето е леко скъпарски ценообразувана.... Леле тоя филм край няма...
 
  • Харесвам
Reactions: Sen

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Мисля че има някакво състезание и всички стрелци ще са там. А и Бенке и Варга са такива. В Чехия цените не са най-изгодните и той не е от най-бързите. Но е коректен.
 

astra

Редовен Потребител
В Чехия цените не са най-изгодните и той не е от най-бързите. Но е коректен.
Писа ми шипинг - 40 Евро, на сайта му пише 22 Евро.
Пушчицата също е към 200 лева по-скъпа от Крале... А бе, ако пренебегнем това, сигурно е коректен ;)
 
  • Харесвам
Reactions: Sen

peko

Редовен Потребител
ФТКС
В Чехия ДДС-то е 21% в немско 19. Също работи през курса на кроната към еврото.
 

astra

Редовен Потребител
В Чехия ДДС-то е 21% в немско 19. Също работи през курса на кроната към еврото.
Това хубаво, но аз ясно го питах снощи: колко ще ми е шипинга, понеже на сайта ти пише 22Евро, а ти ми пишеш 40 Евро? И какъв е метода на плащане.
Тази сутрин се събуждам със следния отговор: ти си пусни поръчката през сайта, пък ние ще попълним сумите!... :) :) :)
НА такъв търговец ти би ли поръчал? Защото при това ниво на комуникация, ми изглежда лекинко съмнителен...
 
  • Харесвам
Reactions: Sen

Djubey

Редовен Потребител
ФТКС
Аз си купих 2 пушки от частни лица в Англия с представително плащане без да ги познавам. Имаш някакво странно чувство за конспирация.
 

Djubey

Редовен Потребител
ФТКС
Твоя гледна точка " младежо" , не съм запознат със старобългарския . Ама явно всички са измамници на тая планета .
Поздрави , жив и здрав :cheers:
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Пан Варга го познава цял свят, аз също съм се срещал и комуникирал доста с него. Ясно си е написал условията по които работи онлайн. Магазина му е съпътстващо не основно занимание, има цели седмици в които не работи и не отваря и жена му го замества. Него го търсят повече за лични срещи, консултации, напътствия, тренировки, ремонти. Работи само по банка или с нал. платеж в Чехия само. Аз мога да изкажа положително мнение относно човека когото лично познавам, затова и съм изказал моето мнение.
Това, че неговия начин на работа не ти харесва и не е като китайски онлайн магазин, не го прави ненадежден.
След като иска да направиш поръчка, за да ти направи официална оферта и плащането е в последствие по банка, какъв е проблема?
 
Нагоре