Baikal MP-661K Drozd

оги-пз

Редовен Потребител
Дойде дълго желаната играчка.О както разбрах за въпросното животно много исках да го имам и накрая се реших ,кеф цена няма.Въпреки по-скъпата доставка и нежеланието на представителите на Байкал за България да ми доставят желания пистолет си го доставих сам.
При първи допир се усещат леки луфтове в тунинг кита от долу пълнителя леко играе.Приклада е закрепен много добре и се сваля за секунди.
Когато започнеш да стреляшшшш е тогава забравяш ,че това е пластмасова играчка :rambo: :rambo:.
За сега още не съм се оборудвал с бутилки и маркучи за пълнене, въпреки че в комплекта имам представка за 12г-со2, която събира по 3-шишенца не можеш да си доставиш пълния кеф.3-те шишенца свършват много бързо.
По добре е с 88-гр со2 , но и там свършва адски бързо со-то.
Та ще се ъпгрейтвам с пожарогасител около 2-3кг ,той ще ми е за пренос пейнтболска бутилка и гъвкав маркуч , тогава кефа от бързата стрелба ще е пълен.
Дрозда ми дойде с пълен чип-тунинг с темп на стрелба 600-900-1200 изтрела в минута.

А ето и снимки на въпросното чудо на Руската техника.
http://varkolakaaa.snimka.bg/hobby/ayisheto.723190.30841671
 

tzocho

Потребител
Да ти е честита новата придобивка! :cheers:
Дано да му насмогваш откъм въздух и амуниции ... :)
 

оги-пз

Редовен Потребител
От днеска официално сме на правилния газ(метан) :crazy: :rambo: :rambo: :rambo: , но за съжаление нямам батерии да пробвам какво става. :(
В неделя ще има отзиви.
 

kacushiro

Потребител
Браво колега ! Това зверче изглежда наистина феноменално,като от междузвездни войни е :rambo: Сподели наистина каква е цената за това удоволствие и как по-точно го поръча ?
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
оги-пз написа:
От днеска официално сме на правилния газ(метан) :crazy: :rambo: :rambo: :rambo: , но за съжаление нямам батерии да пробвам какво става. :(
В неделя ще има отзиви.

Адаш, на това нещо конструкцията на колко бара държи ? Метана до дупка ли го зареждаш или на 100-на бара ?
 

оги-пз

Редовен Потребител
Понеже не знам как ще държи конструкцията клапани и тн.... си взех от пеинтболския магазин бутилка с клапан ,който не пуска повече от 58бара налягане , а именно со2 работи на такова налягане.
Тези клапани са направени за со2 системи да можеш да си минеш на въздух без да правиш доработки.
 

оги-пз

Редовен Потребител
Тази седмица ми дойде хроното.Последва моментално замерване на машината на со2 и на метан.
На со2 даде скорости около 120 мс ,но на метан вече нещата стоят по друг начин с метана стреля около 170мс и това е без никакви доработки ,освен че напаснах електроударника както са казали руснаците.
Следващата седмица ще му правим по дълга цев и тогава ще видим още колко ще качи.Ще има и още доработки ,но за тях когато ги направя. :cheers: :rambo:
Много съм доволен от играчката става супер за забавление и разтоварване от напрегнатото ежедневие.
 

lynx

Редовен Потребител
Оги, пусни някое клипче да видим стреля ли, не стреля ли.... ;)
Таквос чудо още никой от нас не е виждал на живо.
 

оги-пз

Редовен Потребител
Ще го видите как стреля на състезанието и на бъдещи мероприятия.Разбира се ,че ще направя и клипче по-нататък.
Ето ни след пластичната операция.

Сега искам да увелича волтажа ,но ще видим какво ще стане в приклада има пакет от 4 батерии 1но още не съм вързал към централното захранване.

В неделя замерихме дзвера и даде скорост от 195м-с.
С новото захранване се надявам да качи още скоростта.
Играчката си заслужава всеки лев , само дето много скъпо идва стрелбата на картечен режим.
Търся евтини топчета , но не намирам за сега , ако някой знае нещо да помага.
 

оги-пз

Редовен Потребител
Изтрелването на топчетата става от пълнителя и руснаците пишат че въздуха мачка тези които са по-надолу от 3 топче и това го пишат за обикновенния вариант с нормалния пълнител ,при мен моторчето постоянно подава топчета на горе и ще става мазоло.
 

danielmirkov

Новодошъл
Здрасти и аз имам подобно зверче от няколко години :rambo: но моето е със стандартен пълнител с 30 съчми с 300,450и600 изтрела в минута и с режими по един изтрел по три и шест.
Още като го купих му сложих дълга цев и го преправих за литиево йонни батерии.Модифицирах пълнителя за пейнболска бутилка ,сложих му и бързомер.
Получи се доста приятна играчка и е доста шумна голям кеф
:crazy: :rambo:
 

Attachments

  • IMG_20140506_093523.jpg
    IMG_20140506_093523.jpg
    846.4 KB · Прегледи: 151

pook

Новодошъл
Приятели им ли някой да си продава Дрозда или от някъде да се внесе.
Мерси
 
Нагоре