Варненска група - SEA WOLVES

leopardars

Потребител
Как прекарахте днес на побити камъни? И на мен ми се идваше но бях зает.
http://www.trivago.bg/%D0%B0%D0%B2%D1%80%D0%B5%D0%BD-448581/%D1%85%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%BB/%D0%B1%D0%B8%D1%82%D0%BE%D0%B2%D0%B0-%D0%BA%D1%8A%D1%89%D0%B0-%D0%BA%D1%8A%D0%BC-%D1%8F%D0%B7%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%80-%D0%B7%D0%B4%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%B5%D1%86-1349134
Днес прекарах чудесно на това място. Може да направим една среща на групата там. Не е много подходящо за стрелба (има много хора) но за распивка с барбекю е супер. Може и с преспиване. Хотелската част не е цвете но за спане става.
 

big_dragon

Редовен Потребител
Да се похваля на групата!
Имам промяна в подписа. :yahoo:
Моринито остава във Варна...
 

kvn

Потребител
Малко снимки от вчерашната сбирка на групата от вчера от мен :

301hhsp.jpg

hw0ro4.jpg

4l4jtl.jpg

11ahklv.jpg

34gtzme.jpg

svoxzb.jpg

2cfp2tu.jpg

vc8bn.jpg

osva4j.jpg

s2f6z8.jpg

33d8inl.jpg

29ej3as.jpg

333gvet.jpg

34skl1g.jpg

5u1lk3.jpg

1z39pc9.jpg

4r3mud.jpg

54943o.jpg

2znmi5h.jpg

2ytxity.jpg

eir3uc.jpg


П.С. Ако някой знае как ,нека им намали размера подходящ за форума.
 

adro

Потребител
Някой сеща ли се за оръжеен магазин отворен в неделя, останал съм без чашки :eek:
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Много нови пушки в Групата - никой не обявява черпене! ;) :D ;)
 

anibis

Редовен Потребител
За моя Вълчан ще почерпя в неделя,но за Петковия BOSS не знам ;) :pardon:
 

petkof

Редовен Потребител
Тя работата е направо за скара! ;) Трябва да попритегна моята, че попрегоря, но не знам дали ще е уместно да я палим в стрелбището?Другият въпрос е риба с бяло вино или "червена" скара с червено вино? ;) Разбира се е добре да се знае бройката. :)
 

anibis

Редовен Потребител
petkof написа:
Тя работата е направо за скара! ;) Трябва да попритегна моята, че попрегоря, но не знам дали ще е уместно да я палим в стрелбището?Другият въпрос е риба с бяло вино или "червена" скара с червено вино? ;) Разбира се е добре да се знае бройката. :)
Петко казвай,и аз съм в кюпа ;) какво,що няма проблеми,за да почерпим. :meat: :cheers:
 

leopardars

Потребител
Честито за новите пушки и да оправдаят очакванията ви. Само не разбрах хвърлихте ли по една холестеролна бомба на скарата или нищо не съм изпуснал :cheers: .
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
leopardars написа:
Честито за новите пушки и да оправдаят очакванията ви. Само не разбрах хвърлихте ли по една холестеролна бомба на скарата или нищо не съм изпуснал :cheers: .
Хвърлихме само по 1 кило олово, а, и малко мезета. ;)
 
A

Anonymous

Гост
Здравейте!
От сравнително скоро(има-няма 2 месеца) придобих пушката на колегата "ангел иванов", но уви-досега не съм имал време да и се порадвам.
Дали някой няма да ходи да гърми идната събота (08.06) и няма желание да покаже как се прави на един абсолютен лаик. :)
Досега съм притежавал (и продължавам, де) само Гамо ЦФХ 5,5, без абсолютно никакви подобрения и с оптика Валтер 4х32.
Благодаря предварително на отзовалите се!
Поздрави!
 
Нагоре