Варненска група - SEA WOLVES

C/E

Потребител
Sol написа:
След доста време:
http://timbuktu.snimka.bg/sports/ftt-29 ... 9.27094864

ПС: Поздрави на всички колеги, с които не сме се виждали отдавна :cheers:!

Sol, къде си на снимките?....не те виждам или си се променил така, че не мога да те позная! :D

Надявам се да се видим през юни, като се прибера в Бг и да :rambo:

Поздрави и наздраве :cheers:
 

Sol

Потребител
C/E написа:
Sol, къде си на снимките?....не те виждам или си се променил така, че не мога да те позная! :D

Надявам се да се видим през юни, като се прибера в Бг и да :rambo:

Поздрави и наздраве :cheers:

Къде... Пак зад обективчето ;)... А, променил съм се - с една година назад :quiet:!
Разбира се, че ще се видим! Дотогава - всичко най-добро :cheers: :goodbye:...
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Благодаря на Драго за проявения майсторлък(за пореден път) и за чудесната преместваема стойка, която измайстори за стрелбището! :yes:
 

big_dragon

Редовен Потребител
Моля, няма за какво!
Ето я и въпросната стойка:
 

Attachments

  • IMG_20120513_094511.jpg
    IMG_20120513_094511.jpg
    73.8 KB · Прегледи: 152

petkof

Редовен Потребител
Тая стойка ще е,изглежда много ценна! :)
Браво Драго!Имаш черпене! :cheers:
 
A

Anonymous

Гост
Купувам шублер втора употреба(не електронен),нямам пари за нов,ако някой от варненската група има излишен,да ми се обади на тел:0899657198 ,може и да се разделя с някоя кутия JSB от Петковите.Предварително благодаря.
П.П.Не го пускам съобщението в темата за покупко-продажби,защото мисля,че все ще се намери някой във Варна.
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Днес за първи път взех сина ми (на 10 години) с мен на стрелбището. Досега никога не бе проявявал грам интерес към пушките ми и стрелбата. Не ги беше и докосвал. И днес реши да опита. Само след 4-5 изстрела колкото да се ориентира в това което му обясних набързо (все пак си има доста специфика нашата стрелба), и не пропусна нито една мишена на дистанции от 10 до 50 м. като се научи да работи с паралакса, да сваля под убойната зона на близките дистанции, и да презарежда Ер Уолфа. На 30м. в мишените, от 5 изстрела направи 3 десятки. :eek: И така почти половин кутия ЖСБ. Накрая гордо ми заяви, че само мишените с намалена убойна зона са му интересни?! :D И ми обясни, че накрая като видял че е паднало налягането почнал да компенсира по-малко на близките и затова продължил да ги сваля. ^-^ Явно късмета на начинаещия.
 

batnan

Редовен Потребител
Някъде из форума имаше предложение за детска лига :yes: до15 години
 

ROLAND

Потребител
MAD MAX написа:
Днес за първи път взех сина ми (на 10 години) с мен на стрелбището. Досега никога не бе проявявал грам интерес към пушките ми и стрелбата. Не ги беше и докосвал. И днес реши да опита. Само след 4-5 изстрела колкото да се ориентира в това което му обясних набързо (все пак си има доста специфика нашата стрелба), и не пропусна нито една мишена на дистанции от 10 до 50 м. като се научи да работи с паралакса, да сваля под убойната зона на близките дистанции, и да презарежда Ер Уолфа. На 30м. в мишените, от 5 изстрела направи 3 десятки. :eek: И така почти половин кутия ЖСБ. Накрая гордо ми заяви, че само мишените с намалена убойна зона са му интересни?! :D И ми обясни, че накрая като видял че е паднало налягането почнал да компенсира по-малко на близките и затова продължил да ги сваля. ^-^ Явно късмета на начинаещия.

Браво на младия колега!
И ние така почнахме навремето. Бащите ни бяха прекалено заети с профсъюзи, конгреси и партийни събрания. Добре, че беше ОСО да си уплътняваме времето през лятната ваканция. Това е страхотно хоби и би помогнало на доста млади хора по отношение придобиването на навици и дисциплина.
 
A

Anonymous

Гост
Не че ми е работа да се бутам, предупреждавам - нищо не разбирам - да не ме изядете с парцалите. Пиша само да съобщя, че в Магнум има чашки JSB, на някой може да му е интересно.
Поздрави!
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Диди написа:
Не че ми е работа да се бутам, предупреждавам - нищо не разбирам - да не ме изядете с парцалите. Пиша само да съобщя, че в Магнум има чашки JSB, на някой може да му е интересно.
Поздрави!
А цени случайно да си видял/а?
 
A

Anonymous

Гост
сега се правят, ще ги има на сайта до края на деня.
 

4i4o

Потребител
Здравейте колеги! Имам едно питане,къде във Варна мога да си закупя тефлон за изработка на маншети?
 

anibis

Редовен Потребител
4i4o написа:
Здравейте колеги! Имам едно питане,къде във Варна мога да си закупя тефлон за изработка на маншети?
Мога да ти кажа къде ще ти направят маншет и то много добър,но къде се продава тефлон за машети не знам. :cheers:
 

4i4o

Потребител
Много съм благодарен за светкавичния отговор.Но имам условията да си го изработя сам,само материал да намеря.
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
От тефлон маншет едва ли ще е добре да се направи - правилния материал е полиуретан, но ако искаш пробвай и сподели разочарованието си после :D ;)
 
Нагоре