FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

The PuNiShEr

Редовен Потребител
Петьо,нещо не е вред! За слъгове съм пас но за чашките ....имам доста опит.Там скорост от 5 м/с няма такова значение.Сега разбрах ,че е стреляно в хале,демек на закрито.Ако на 50 метра ги вкарва в един калибър на 80 м.групата не трябва да е повече от 10 мм. без да пипа настройки.Май ще мина към групата на съмняващите се! ;)
Недей бате Ники, не отивай там. Ще дойде Малин на Банево и ще се червиш от срам ;), че и елексир няма да има тогава, Малин ще го пие :D
 

shaman

Редовен Потребител
Петьо,нещо не е вред! За слъгове съм пас но за чашките ....имам доста опит.Там скорост от 5 м/с няма такова значение.Сега разбрах ,че е стреляно в хале,демек на закрито.Ако на 50 метра ги вкарва в един калибър на 80 м.групата не трябва да е повече от 10 мм. без да пипа настройки.Май ще мина към групата на съмняващите се! ;)
;) Халето е 50 метра.. останалите 30 са извън халето!

За мен е важно, че човека е доволен.. Дали преувеличава?? - не знам..
По принцип няма смисъл да ме лъже - все пак това беше предвидено само за мен, за да ми покаже как се държи пушката, а не да се хвали пред хората :)
 

Amfo

Редовен Потребител
Излиза, че Фх не са били кенефи, ами собствениците нещо не умеят да боравят с тях, така ли?
Тъкмо бях решил да сменям моя за Хасан...
Аз ще ти купя един хасан, само си избери кой и ми приготви импакта така ,както ти го пратиха ,когато го купи . ;)
 

Бай Колю

Редовен Потребител
Модераторски Екип
Загложди ме любопитството и си поръчах една кутийка Exact King Heavy 2.2 грама - да ги пробвам на Вулкан 6.35 при 125 джаула ;) .
 

The PuNiShEr

Редовен Потребител
Загложди ме любопитството и си поръчах една кутийка Exact King Heavy 2.2 грама - да ги пробвам на Вулкан 6.35 при 125 джаула ;) .
Ще останеш потресен мисля, при тези мощности скоростта ще бъде ехеее 337 м/сек :)
 

Бай Колю

Редовен Потребител
Модераторски Екип
Калкулатора я дава че ще е около 337м/с. - няма да бъде в свръхзвукова скорост. Интересно ми е попаденията как ще са.
Да не пусна и аз една мишена на 100 метра :rambo:
 

shaman

Редовен Потребител
Калкулатора я дава че ще е около 337м/с. - няма да бъде в свръхзвукова скорост. Интересно ми е попаденията как ще са.
Да не пусна и аз една мишена на 100 метра :rambo:
337м/с при тази температура ще е свръхзвукова !
 

mitkogolf

Потребител
Павката е един път,зареден от всякъде,ако при него няма изобщо не търся другаде!!!!!
 

shaman

Редовен Потребител
Павка, първото, което направих, беше да прегледам мунициите при теб
Не видях Exact King Heavy.
Иначе, знаеш ;) ти си №1
Нали знаеш, че съм мързелив :)
Има много неща в магазина, които ги няма още на сайта !

Затова, ако ти трябва нещо - просто чукни ;)


Ама дай да говорим тук по темата, че ще ни изгонят феновете на FX :)
 

SEPULTURA

Редовен Потребител
Калкулатора я дава че ще е около 337м/с. - няма да бъде в свръхзвукова скорост. Интересно ми е попаденията как ще са.
Да не пусна и аз една мишена на 100 метра :rambo:
Мойте лични впечетления са ,че чашките летят точно до към 280-290м/с макс,но пробвай да видим какво ще стане при теб.
 

REMUS

Потребител
Има ли запознати с Пантера. Интересува ме дали има разлика в бойния клапан при различните калибри. Някъде бях срешнал че имало разлика в тежестта или нещо подобно, но не се сещам къде го видях това. Интересно ми е дали при големите калибри променят нещо за да постигнат по-голяма мощност.
 

The PuNiShEr

Редовен Потребител
Има ли запознати с Пантера. Интересува ме дали има разлика в бойния клапан при различните калибри. Някъде бях срешнал че имало разлика в тежестта или нещо подобно, но не се сещам къде го видях това. Интересно ми е дали при големите калибри променят нещо за да постигнат по-голяма мощност.
Няма разлика при различните калибри клапана, самият клапан има втора версия след стоковия, заради тънката част преди уплътняващата зона която се кривеше.
 

REMUS

Потребител
А рекламата за прецизната стрелба и много добре направената карантия вярна ли е или мит.
Има ли вече колеги които я ползват.
Имам интерес към тази пушка, но първо не съм решил в какъв калибър да е и второ не съм сигурен че е нещо повече от моя Импакт.
Имам предвид като точна стрелба. За мощността в калибър 5.5 няма как да стане по-висока, тъй като в момента Импакта стреля добре с 40 грейнови слъгове с 301м/с. В калибър 5.5 няма по-тежки а с повишаване на скоростта се влошава точността. В следващите калибри, няма особено голям избор на слъгове и затова избора на пушка става доста сложен.
Затова приемам съвети всякакви.
 

Ivan888

Редовен Потребител
Едва ли ще постигнеш по добра точност с нея при високите скорости. Но с импакта може да ги пробваш на 320 + M/s. Да видиш как са като точност
 
Нагоре