ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

Дончо Иванов

Редовен Потребител
Ето ти ги как се навързват и със съответните резби.
От кривата двойка си развиваш мъжкото QRC с дифтунгата.
От тези снимки,моля те посочи кое ти трябва!?Почти сигурно имам всичко на снимките.
 

nikokolev73

Потребител
Има ли някъде майстор за тия китайските компресори за тия боклуци откак съм го вземал само проблеми един път не съм помпил и са счупи боклука му с боклук ако някой го иска 200лв
 

shaman

Редовен Потребител
Какво му стана ? По принцип се ремонтират лесно и китайците пращат сравнително евтино части.
 

Дончо Иванов

Редовен Потребител
Има ли някъде майстор за тия китайските компресори за тия боклуци откак съм го вземал само проблеми един път не съм помпил и са счупи боклука му с боклук ако някой го иска 200лв
От къде си колега?Какво му стана?Не ще да върти?
 

nikokolev73

Потребител
Спука се предпазния клапан запуших го и сега и
Здиша от някъде и не вдига налягане иначе работи
Но манометъра не мърда проверих третата степен полиамидчето е добре а части нито знам как да поръчам нито ми се занимава
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Сигурен ли си, че правилно работиш с него?
За да избие предпазен клапан, значи си вдигнал излишно много налягане.
При закачен съд/бутилка/пушка за пълнене ли стана?
Ако затапиш само маркуча(демек затворен кран) налягането бързо се вдига заради малккия обем.
Трябва да имаш закачен съд с отворен кран за пълнене, за да почне да вдига налягане и да го видиш това налягане на манометъра.
 

Дончо Иванов

Редовен Потребител
Спука се предпазния клапан запуших го и сега и
Здиша от някъде и не вдига налягане иначе работи
Но манометъра не мърда проверих третата степен полиамидчето е добре а части нито знам как да поръчам нито ми се занимава
Как си го запушил?Нямаш ли резервни пластини?
 

nikokolev73

Потребител
Късно отворих крана на бутилката много бързо изравни налягането и докато отворя и бам а в комплекта няма пластини и кво праим 700лв на вятъра без дори и един път да си напомпил
 

Дончо Иванов

Редовен Потребител
Покси
Късно отворих крана на бутилката много бързо изравни налягането и докато отворя и бам а в комплекта няма пластини и кво праим 700лв на вятъра без дори и един път да си напомпил
Споко,дай адрес да ти пратя.
 

nikokolev73

Потребител
Намерих пластините след един час ровене из шкафовете сега са чудя как да извадя покси пола от тия миниатюрни дупчици баси простотиятя дето направих ако знаех че ще намеря пластините
 

nikokolev73

Потребител
Сложих пластината сега пък изпуска от тръбичките дето са захванати в най горната част колкото и да стягаш няма оправия днеска
Ще си поиграя още малко и ако не стане е твой
 

DeadShot

Редовен Потребител
Колеги,някой ползва ли китайска помпа? Гледам ги,че варират от 30 до 300лв. Проблема е че всички са ми еднакви. Ще се радвам някой да сподели опит. Предполагам има нещо читаво измежду тях.
 
Нагоре