Haenel 312 , 311

Valo

Потребител
Aми като го сърби човек - ще се чеше...
То там е дерта - когато зачешеш старата краста, нещата излизат извън контрол. Търсих цев за една "Славия", но ми предложиха за 312-ка. Взех я. Сега сглобявам Хайнел 312. Почти съм го събрал, с изключение на приклада и диоптъра. Да, зная, че продават мерници, но цената ме стряска. :(
 

F.Pehlivanov

Редовен Потребител
То там е дерта - когато зачешеш старата краста, нещата излизат извън контрол. Търсих цев за една "Славия", но ми предложиха за 312-ка. Взех я. Сега сглобявам Хайнел 312. Почти съм го събрал, с изключение на приклада и диоптъра. Да, зная, че продават мерници, но цената ме стряска. :(
Те са ти останали най-лесните неща за намиране. Не бой се, от харчене на пари не се умира.
 

F.Pehlivanov

Редовен Потребител
ОТНОСНО КОЛЕКТИВНАТА ПОРЪЧКА. Аз мога да я направя, не ми е проблем нито езика нито плащането. Даже мога да ги взема и от място нещата, ама за 20 евро да отклонявам камион, малко тъпо ми изглежда. Стига да не сме повече от 4-5 човека, ще направя поръчка.
 

Пурко

Потребител
To ако се съберем няколко души, просто ще се раздели доставката - не е рационално да се занимаваме с логистики, камиони и прочие.
 

F.Pehlivanov

Редовен Потребител
На 10 Септември ще направя поръчка от Вафен центъра. До тогава може да ми пращате какво искате на лично. С предимство са старите потребители, за новите не ми се рискува излишно.
 

Пурко

Потребител
A
На 10 Септември ще направя поръчка от Вафен центъра. До тогава може да ми пращате какво искате на лично. С предимство са старите потребители, за новите не ми се рискува излишно.

Ako се включа в поръчката и Вие сте съгласен, разбира се, ще ви пратя парите авансово по най-удобен за Вас начин - няма да има излагации за дребни суми...
 

xpresident

Редовен Потребител
Колеги, Хайнела е класика на две епохи. Притежанието и е въпрос на престиж. Цената на частите е съответстващо на качеството. Не всяка пушка е правена в завода на Шмайзер. Заместители на части могат да се правят на принтер, струг или лазер, но тук се цени всяко болтче да е оригинално.
А на Бахамите.... много е топло :D
 

F.Pehlivanov

Редовен Потребител
Колега, мислиш ли, че тези части /които ги продават на меко казано, нескромни цени/ са оригинални? Всичко е новодел, призван да отговори на търсенето.
И кое не е оригиналното в продаваните части? И защо мислиш, че някой трябва да продава на толкова колкото е изгодно на другия? Лично се засегнах от този коментар, защото и аз имам диоптрици за продаване.
 

6tangata

Редовен Потребител
https://www.waffencenter-gotha.de/s...eibe-fuer-Dichtung-HAENEL-312-3-121::355.html
Това май трябва да е оригинално. При мен е и е пълен таша'. Не бик дал и 50 стотинки. 2 пъти по-тънко от оригиналното и не става за нищо. Бяха ми изпратели гумения демфер....изрезка от маркуч. Абе и там са малко мошенници ама като нямаш избор. Има и оригинални части на 100 %. Има и други дефектни, правени нови части...направо дефектни.....ама не питай учило, а старило.
 

Valo

Потребител
Лично се засегнах от този коментар, защото и аз имам диоптрици за продаване.
Сори, нищо лично - не съм искал да засегна никого.
В дясно са цените, на които са продавани Хайнел 312.
Сравнете с цената на диоптъра.
 

Attachments

  • untitled.JPG
    untitled.JPG
    277.1 KB · Прегледи: 40

F.Pehlivanov

Редовен Потребител
Сори, нищо лично - не съм искал да засегна никого.
В дясно са цените, на които са продавани Хайнел 312.
Сравнете с цената на диоптъра.

Защо ми показваш глупости? Кво ме интересува колко е струвала пушката на времето.
Веднага ти сравнявам цената на диоптрика със сегашната. ДОВОЛЕН ЛИ СИ ОТ РЕЗУЛТАТА?
https://www.waffencenter-gotha.de/s...R/Diopter-komplett-HAENEL-312-3-121::383.html
 

6tangata

Редовен Потребител
https://mobile.frognews.bg/article/194870/
Аз искам ново Жигули за 5000 лв., толкова е струвало май, с капаро 1500;) Жигули, най добрата кола....имаше една песен :)
Мацката не я искам....искам си колата....
На кой да дам капарото.....
 

Valo

Потребител
Защо ми показваш глупости? Кво ме интересува колко е струвала пушката на времето.
Веднага ти сравнявам цената на диоптрика със сегашната. ДОВОЛЕН ЛИ СИ ОТ РЕЗУЛТАТА?
https://www.waffencenter-gotha.de/s...R/Diopter-komplett-HAENEL-312-3-121::383.html
То и мен не ме интересува колко струва сега, но и аз ти чета глупостите. Хайде да не се заяждаме, а?
 

F.Pehlivanov

Редовен Потребител
То и мен не ме интересува колко струва сега, но и аз ти чета глупостите. Хайде да не се заяждаме, а?
Е как не те интересува, нали ти е необходим диоптрик и приклад?
Щот не те интересува си огледал обявите за диоптрици, нали?
 
Нагоре