Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от страната и чужбина.

lynx

Редовен Потребител
Здравей и добре дошъл във форума.
Специално за ПирамидЕър(както и други сайтове базирани в Щатите), аз лично бих те посъветвал да ползуваш фирма посредник, ще си спестиш време и нерви.
За някои от стоките, които се купуват от там е по-добре да се плати комисиона на посредник и да спиш спокойно, че нещата ще ти пристигнат до вратата.
За доставки от Щатите, бих ти препоръчал тази фирма:
http://delivery-shop.com/
Вършат добра работа, вече няколко души от форума сме им ползували услугите.
 

icokolarov

Новодошъл
Здравей и добре дошъл във форума.
Специално за ПирамидЕър(както и други сайтове базирани в Щатите), аз лично бих те посъветвал да ползуваш фирма посредник, ще си спестиш време и нерви.
За някои от стоките, които се купуват от там е по-добре да се плати комисиона на посредник и да спиш спокойно, че нещата ще ти пристигнат до вратата.
За доставки от Щатите, бих ти препоръчал тази фирма:
http://delivery-shop.com/
Вършат добра работа, вече няколко души от форума сме им ползували услугите.


Благодаря! Ще направя запитване веднага!
 

Frankeiy

Потребител
Здравейте.
Опитваме се с един още по неук от мен приятел да вземеме една пушчица от Крале, но имаме казус по финализирането на поръчката.
Когато си избера метод на плащане ми сумира пушката, транспорта, некакви около два лева за картата. Дотук добре, но ми изписва и някакво "тах" 70 лева, което преводача ми го превежда като данък, но пък ми го няма в тотала. Та ако може някой с опит с тези неща да разясни загадката ще му бъда благодарен.
Аха.. А има ли смисъл от по скъпата доставка, по бързо ли е или по сигурно.
Поздрави.
 

xpresident

Редовен Потребител
Данъка ти е част от общата сума, няма да ти ги надчислят. Няма смисъл от по-скъпа доставка, обикновенната идва за 7-9 дена с UPS до врата.
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
shop.by = "Торговый портал" - платформа, която ти е събрала търговци от цялото руско пространство.
Нещо като руско али или олх-а....
Цени и стоки всякакви, възможност за плащане - ограничени за от към нашенско. Експорт с куриери - хептен ограничен, за подобни стоки - практически нулев.
 
Последна промяна:

dberov

Редовен Потребител
Към, по-неопитните или тия които тепърва ще опитват внос на В. оръжие или каквото и да е свързано с хобито - ползвайте услугите на посредник или колега, който има опит. Скоро очаквам в тая тема, колега от Русе да писне относно внос на една оптика от Алито, която му задържаха уж за обмитяване, но работата стана толкова дебела, че в момента момчето го дават на прокурор в софийски съд с обвинителен акт за незаконно и нелегално внасяне на оптически прибор, все едно е терорист. Евала обаче на колегата, че не се предава и ми каза че ще ги съди до дупка. Така и трябва, щото ако всеки вдигне ръцете, подобни случаи ще продължат и ще се увеличават. Дано всичко приключи в негова полза, че да се създаде прецедент, който да се ползва в нужда при подобни ситуации.
 

Sen

Редовен Потребител
Ужас :eek: Тези идиоти наистина прекалиха! Как може такова нещо, сума народ сме купували от там...!
Митак, дали ще има смисъл за останалите и за вбъдеще? Както знаеш, нашата съдебна система не е базирана на прецеденти.
 

dberov

Редовен Потребител
Нищо повече не мога да кажа.
Когато има развитие и надявам се успешно приключване на случая, колегата сам ще опише одисеята от - до.
 

barbaron

Редовен Потребител
Ема... така само муха хвърлена... какво да правим и какво да НЕ правим??? Тромавата съдебна система може да ни остави нас неосведомените много дълго в изчаквателен период... Аз мислих скоро да си "внеса" по-нов модел на оптика, ама след думите написани от многоуважаемия колега Беров - се замислям дали да влизам в приключение...
 

bleu81

Редовен Потребител
Аз поръчвах от там консумативи за фвб80 и по спомен пристигнаха с български пощи за приблизително 15 дни.
 

astra

Редовен Потребител
Въпрос за Мундилара. След като поръчах на Крале Щаер HFT, а той се опита да ми пробута Hunter който бил същия...Отказах му цялата поръчка за близо 3000евро и избягах. Писах на Мундилара за Щаер HFT и той ми поиска 500евро капаро, за да поръчал пушката, която няма налична и си даде срок 3-4 седмици.... След опарването с Крале, някой с впечатления от Португалския Мундилар? Егати стана страшно да пазаруваш вече и от белите държави! Всеки те дебне да те прекара.
 

andrey.y

Потребител
Колега тази фирма: www.armadapontica.com миналата година бяха представител на Steyr. Правиш запитване и ти казват колко време е доставката, оставаш капаро но цените бяха много добри и нямаш цена за доставка (магазина е в София). Възможно е да са си загубили правата на представител, няма информация на сайта, попитай ги!
 

astra

Редовен Потребител
bez Доколкото си спомням от разговор по тлф с тях преди няколко месеца, те дори нямаха представа, че са дилър на Щаер….

Мундилар и той като Крале - аз му искам HFT или FT Щаер, той ми предлага Hunting, понеже била точно каквото ми трябвало…

От два дена съм се вкарал в кошмарен филм, вървейки след мечтата си - да си придобия Шаер за FT. Изглежда все по-неуловима тази ми мечта, докато си чакам Крале да ми върне парите, които ми взе веднага, а след 1 час - да ми изпрател Hunting с хамстер - била същата като HFT... само лекинко забравя да спомене липсата на патентования стабилизатор.


Както и да е, колеги, моля да споделите опит, ако имате с Варга и euroshooting. Там я имат моята пушчица-мечта, но без препоръка, не смея да натискам повече бутончето CHECK OUT.
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Докато умните се наумуват, лудите се налудуваха...........
Такъв крейзи дей - на лов за Щаери, и то у нас, цццц - няма да има скоро........Ама ти искаш да е от чужбина.
 
Последна промяна:

Djubey

Редовен Потребител
ФТКС
Аз съм пазарувал от тях. За една седмица ми дойде поръката до вратата.
 

astra

Редовен Потребител
Докато умните се наумуват, лудите се налудуваха...........
Такъв крейзи дей - на лов за Щаери, и то у нас, цццц - няма да има скоро........Ама ти искаш да е от чужбина.
Усетих малко късно, че съм проспал "късмета" си ;)
LG110 с хромираните цеви, отлежавали поне 5 години под щандовете на ВиП-а, на половин цена...

Май? Някакъв опит в посока колко са сериозни?
Иначе имат моята мечтана играчка...

Аз съм пазарувал от тях. За една седмица ми дойде поръката до вратата.
Опс, прочетох го, веднага щом пуснах въпроса си. Какво си купи от тях и колко е шипинга до Българско?
 
Последна промяна от модератор:
Нагоре