БР ТУРНИР

anibis

Редовен Потребител
И да не забравя че....
Двата класа 15лв в един клас 10лв.:cheers:
 

Dominus

Редовен Потребител
Ти пък най-златния си избра :D
[emoji1] [emoji1] [emoji1]


Павка трудничко ще ти е.
Аз ако се боях от трудности щях да спя по цял ден [emoji1]
За разлика от други на мен трудното не ми е неприянто [emoji1]
Горенаписаното беше експеримент в подкрепа на разговор с колега от форума и приятел. И за да разсея вече тотално всички съмнения да попитам: Как всъщност ме виждаш там? [emoji38]
 
Последна промяна:

оги-пз

Редовен Потребител
Аз виждам всеки на всякъде.
То трудното е интересно де на мен що все повече ми харесва ФТ щото ми е трудничко и то доста.Не мога да спра да се клатя и това ми е най трудното.:cheers:
 

Dominus

Редовен Потребител
Ако тренираш упорито, развиваш стойка и хват, променяш приклада за по-голям комфорт ще започнеш да я държиш в центъра на БР мишена и няма да излизаш повече от 1-2мм от него. Но не трябва да тъпчеш на едно място.
 

petkof

Редовен Потребител
За да не шарите трябват комбинирани тренировки за сила и задържане на позиция.Много подходящо е косенето с ръчна коса.Пък като метнеш някоя ливада все изскача по нещо!:D:D:D
 

Dominus

Редовен Потребител
Пеца, това е за стрелба прав. От ФТ трябва тялото да носи пушката без да се напрягат мускули. Ама то и при прав е долу-горе така.
 

petkof

Редовен Потребител
Да,за пози прав и от коляно е нужно това,защото там е най трудно.Но пък и съвсем без напрягане не става.Ако пък и не си натрениран няма да можеш да си носиш пушката!:lol::cheers:
 

Dominus

Редовен Потребител
Става, става. Напоследък стоя прав с пушка в ръката по 5 мин.Стигал съм до 15 изстрела без да я свалям. За ФТ-то пък си виси буквално.
Затова писах, че е нужно да се търси комфорт при всяка поза, а не да се тъпче на едно място (да копираш другите)
 
Последна промяна:

anibis

Редовен Потребител
Здравейте! :cheers:
Както се очертава може би няма да има състезание,пазарджишката група няма да идват на състезанието.
Оги си е продал микробуса,а колата на Злати е нещо в бокса,та заради това не могат да присъстват на състезанието.
За сега има двама сигурни,които ще дойдат това са Рашко и Светльо,обадиха ми се още 2-3ма колеги,но те не са на 100% сигурни,ще се разбере другата седмица,в края дали ще могат да дойдат.
Искам от вас,който смята да идва на 08.08. във Варна на състезанието,да пише тук в темата,защото не се ли съберем 7-8 човека в клас най малко, няма да има състезание.
 

sts1969

Редовен Потребител
??? Аз съм навит да дойда дори само да постреляме и да се видим, така и така ми е на път за плажа на който ходя. Ще изчакаме и ще видим. :cheers:
 

vas2308

Редовен Потребител
ФТКС
И ние с жената мислехме да идваме.
.тъкмо спазарихма тъщата да гледа детето
 
Нагоре