Варненска група - SEA WOLVES

Bee Varna

Потребител
В субота идвал Миро и Светльо, ти си нещо изоставаш :))))


Отправлено с моего iPad используя Tapatalk
 

Bee Varna

Потребител
Колега любезно ми позволи вчера да направя няколко истрела от неговата пушка. " това не съм аз стрелял, това стечение на куп обстоятелства но съчми сами попадали в една и съща дупка от първата съчма, въпреки на приложени от мен усилия да ги направя в друга посока те упорито летяха в едно място :)))))"


Отправлено с моего iPad используя Tapatalk
 

Bee Varna

Потребител
Рита, нищо, ти успяваш да я укротиш :))))


Отправлено с моего iPad используя Tapatalk
 

sts1969

Редовен Потребител
Варненци, свирнете ако решите да сеете олово в Събота. Може да се разберем за сборен пункт и да се изчакаме когато дойда от Провадия...че идея си нямам къде стреляте в момента ???
 

anibis

Редовен Потребител
Светльо заповядай в 13,00ч на паркинга на Метро,ще те взема от там.
 

xpresident

Редовен Потребител
Ще дойда и аз в събота, за час-два поне, да се запозная и със Светльо.
Миро, не ми давай манометър, то така не пречи да се стреля, изпуска заседмица около 50 бара. Просто ме дразни и искам да го оправя. Ще си поръчам манометър.
Ако някой има ключ, моля да го донесе.
 

tirex

Потребител
Аз смятам да дойда, че днес ме подгониха пчелите :).
Ти ще бъдеш ли утре?
 

tirex

Потребител
И аз ще гледам да дойда към 11.00ч.

P.S. Ако някой иска да го взема отнякъде, да пише!
 
Последна промяна:

ivanko70

Новодошъл
Здравейте, искам да Ви попитам, тъй като не съм влизал тук, може ли някакви координати на място където се събирате?
освен това виждам има доста добре запознати с ПСП-та, може ли съвет за Хатсан БТ 65 Елит, заслужава ли си парите мисля за 6.35 калибър, в краен случай 5.5, тъй като големия трудно се намира. мисля си за стрелба около 70-100м .
 
Последна промяна:

terzosub

Потребител
Здравейте ! Не съм от Варна но разбрах,че във Варна имало човек който може да ми направи зарядна станция да си я ползвам за АТ-44 искам да стрелям на метан.Ще съм Ви много благодарен ако някой сподели нещо.Или ми даде тел. на човека да се свържа с него.За връзка с мен на лс или тел.0878 353039 Лъчезар.Още веднъж благодаря Ви.
 

lynx

Редовен Потребител
Разтресе ли ви хубавко?
4.3 по Рихтер въобще не е слабо!
 
Последна промяна:
Нагоре