Хасковска група.

рангел

Потребител
Аз съм петък целия ден и събота до обяд най много.
Миро звънкай като дойдеш петък да разпием. Щъ водя на пържен шаран. Всички са поканени
 

methaa

Редовен Потребител
Значи го оствяме за събота. Миро, ако ще идваш в петък, предлагам всички се съберем и да направим скара в събота към 10-11 и да не бързаме да приклюваме.
Този път ще прескочим кафето [emoji14]ardon:
 

methaa

Редовен Потребител
http://sinoptik.bg/haskovo-bulgaria-100730435/10-days
Притеснява ме дали ще можем да стигнем до мястото. Ако е прекалено калено ще трябва да разчитаме на 4х4 или да сменяме мястото. В Гарваново също е много хубаво, само трябва да измислим сянка. Аз мога да измисля един чадър...
 

methaa

Редовен Потребител
Господин Жеков, вече сте повишен в чин командир на хасковските сухопътни войски. ЧЕСТИТО!
 

Without_a_trace

Потребител
Кире голем си ! Раздаваш чинове както Б.Б реже ленти :lol: .:cheers:

Аз ... така като ме гледаш, какво трябва да направя, че да ме понижиш в длъжност, в чиято длъжностна характеристика не пише, че трябва да пия бира в 10 сутринта ?
 

methaa

Редовен Потребител
Кире голем си ! Раздаваш чинове както Б.Б реже ленти :lol: .:cheers:

Аз ... така като ме гледаш, какво трябва да направя, че да ме понижиш в длъжност, в чиято длъжностна характеристика не пише, че трябва да пия бира в 10 сутринта ?
Нали членуваш в хасковската група... няма как. Ако не се пречупиш ще ти приложа методите на... изтрих снимката за твое добро :eek::D
Началника преосмисли своето поведение и си промени мирогледа :lol: Повече няма да отказва бирата :bravo:
 
Последна промяна:

methaa

Редовен Потребител
Спокойно! Освен че можеш да растеш нагоре в йерархията, може както настрани така и надолу. След като полеем новото ти назначение, ще те понижим в друг чин :lol:
 

sniper elite

Потребител
Брееееееееееееее ,много почепки се насъбраха,как ще оцелееем не ми се мисли.:).
 

methaa

Редовен Потребител
Такаааа за да няма дублажи и за да се разберем от сега.
Ще купя 3 килограма пържоли и 2 килограма наденица както и по кило краставици и домати, ще взема чинийки, чаши, вилички, безалкохолно...3 бутилки, 3х2 литра бира.
Всичко това за 6 човека. Ако някой ще кани приятели, ще идва с половинките си или се чувства по-гладен или по-жаден, моля да пише в темата :D
Весо ще вземе барбекюто и дървените въглища.

Магазина е на 5мин с колата тъй че каквото и да свърши (освен месото) веднага ще можем да си го купим.
 

sts1969

Редовен Потребител
Кире, новобранска ли ще правите на някой :D
Пада ви се по литър бира и по кило месо, поне двама от вас ще са шофьори, а единият е разследващ полицай...като се замисля ако ви опандизи пияни зад волана, ще е добър старт на кариерата :D:D:D:cheers:
 
Последна промяна:

methaa

Редовен Потребител
Светльо, ние сме сериозни хора. Ще сме там цял ден. Ако нещо се обърка Миро няма да ми даде точки за преднина пред останалите на следващото състезание ;):D
 

sniper elite

Потребител
Да се разберем ,кой за какво черпи.............. да е ясно че да не ПРЕСКОЧИМ някой :D.
Сирене и лютите чушки от мен,да мина метър:p.
 

Without_a_trace

Потребител
Кат гледам колко мЯсо е предвидил Киро ... дано барбекюто да е голямо :). Ако се поставя на земята някой да вземе лопатка или поне тесла да обезопасим мястото, да не стане някой фал в тази трева :).
Щом всеки ще взема по нещо аз ще купя 2 хляба :D.
 

methaa

Редовен Потребител
На Весо барбекюто има стойки и останалите чалъми, ще минем без лопата.
 
Нагоре