Хасковска група.

Without_a_trace

Потребител
Днеска стана много хубава сбирка, много приятна стрелба, много приятна компания и се запознах с още един добър стрелец макар и в огнестрелното ( Жеков да споменеш на бат' Коце, че съм го похвалил :cheers:). Около 17 часа към на се присъедини sniper elite, и падна голяма забава с неговата комета ..... и моето АТ, искрено се забавлявах и забравих за грижите, които имам ..... Кирето днес освен, че докарах един равен с него бенч :D, стреляше толкова много, че по едно време цевта и модератора му бяха близо до 0 градуса :cheers:.
Освен, че стреля много ... направи и едни от най-добрите снимки :mad:.
Нова дисциплина beer target
IMG_0603.JPG IMG_0605.JPG IMG_0606.JPG IMG_0610.JPG IMG_0612.JPG IMG_0613.JPG IMG_0614.JPG
 

anibis

Редовен Потребител
Браво,браво здраво стреляте вие от Хасково,и като гледам само жулите на 50м. Бенча.Да взема тая събота или неделя да ви дойда на гости:rambo::cheers:
пс.Много поздрави на Коцето!:cheers:
 

Zhekov

Потребител
Браво,браво здраво стреляте вие от Хасково,и като гледам само жулите на 50м. Бенча.Да взема тая събота или неделя да ви дойда на гости:rambo::cheers:
пс.Много поздрави на Коцето!:cheers:
Заповядай, добре си дошъл,ще хапнем,пиине,постреляме пак и акъл ще дадеш.:D:winner::cheers:
 

Without_a_trace

Потребител
Има ... у нас ..... :cheers:. Цял етаж свободен....
Тъкмо след сбирката ще се съберем ..... на маса .... няма да се налага да пестиш сили.
 

methaa

Редовен Потребител
Днес всеки има повод за радост и хвалби, но всичките бледнеят пред този на нашия началник.
Да му е честита новата работа и нека всеки ден от нея да е по-приятен от предишния.
Началник, честита ти сбъдната мечта!!!
:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

НОМЕР 1!!!
 

anibis

Редовен Потребител
Има ... у нас ..... :cheers:. Цял етаж свободен....
Тъкмо след сбирката ще се съберем ..... на маса .... няма да се налага да пестиш сили.
Еми значи ме очаквайте в събота,маси имали, или да вземам моята,като гледам от снимките една маса е,на Кирито,та да знам де.
 

anibis

Редовен Потребител
Ок,вземам моята,кажете ми кога ще ви е удобно,от петък или от събота?Искам да сте всички на рубежа,за да постреляме както трябва.
 

methaa

Редовен Потребител
Аз съм свооден в събота до 5 и в неделя от обяд.
 

sniper elite

Потребител
Маси няма :D,ама имаме походни столчета:lol:.
Много ръбесто на тез маси:p.
 

methaa

Редовен Потребител
Еееех таз комета. Много хубаво пушкало излезе, само едно нещо не ми харесва в нея - не е пцп [emoji14]
 
Нагоре