Walther / Umarex

rosento

Потребител
valens1968 написа:
Ще напиша коментара и тук защото резервоара на Хамерлито е същия като на Валтер Доминатор.

Днес реших да си разглобя резервоара за профилактика и да си направя проект за куик фил. Разглобяването започва от задната тапа откъдето се пълни. Става с показания инструмент на снимката. Манометъра се развива след това от там с дълъг шестограм 18мм.
Шестограма трябва да е с размер 16мм. аз съм с алуминиев 150 кубика-явно не са еднакви.
 

le_corbeau

Потребител
Чета, чета... ама не разбрах как се монтира модератор на тази пушка, след като няма резба на цевта. Сигурно с притягане на някакъв пръстен ... или с направата на резба...
Питането ми е свързано с един дълъг разговор с колегата andi по въпроса;.. Кое PCP да си купя...след 45 мин. разговор отидох до най-близкия магазин за оръжие и си купих като негова - 1250 Walther Dominator
 

hlapeto

Потребител
le_corbeau написа:
Чета, чета... ама не разбрах как се монтира модератор на тази пушка, след като няма резба на цевта. Сигурно с притягане на някакъв пръстен ... или с направата на резба...
Питането ми е свързано с един дълъг разговор с колегата andi по въпроса;.. Кое PCP да си купя...след 45 мин. разговор отидох до най-близкия магазин за оръжие и си купих като негова - 1250 Walther Dominator

Повтори разговора с колегата , но не го карай да ти показва неговата , че... :crazy:
 

le_corbeau

Потребител
Че кво..
Няма да ме уплаши, я...
Най-много и мойта да стане като неговата...ако се съгласи, разбира се ...
Ама кой бяга от едни пари ... дето го гонят
 

hlapeto

Потребител
le_corbeau написа:
Няма да ме уплаши, я...
Най-много и мойта да стане като неговата...ако се съгласи, разбира се ...

Внимавай какво си пожелаваш!
;) ;) ;)
Колегата може да публикува , ако желае една снимка , ама след 23:00.
...малко е като филм на ужасите!
 

M_I_T_A_K_A

Потребител
le_corbeau написа:
Че кво..
Няма да ме уплаши, я...
Най-много и мойта да стане като неговата...ако се съгласи, разбира се ...
Ама кой бяга от едни пари ... дето го гонят

Анди ще се окаже голям манипулатор, не съм вярвал че някой ще иска като неговата пушка ;)
 

hlapeto

Потребител
M_I_T_A_K_A написа:
le_corbeau написа:
Че кво..
Няма да ме уплаши, я...
Най-много и мойта да стане като неговата...ако се съгласи, разбира се ...
Ама кой бяга от едни пари ... дето го гонят

Анди ще се окаже голям манипулатор, не съм вярвал че някой ще иска като неговата пушка ;)

Лягам си.

...ама ,като се сетя - ще спя на светната ламБа!

;) ;) ;)
 

dinkata

Редовен Потребител
Мдаааааа ... комбинацията е нещо между на баба Яга метлата и магическата пръчка (от корен на орех) на магьосника от ОЗ :)
Ноооо си е най - точната и убийствена пушка във форума :shootup: :shootup: :shootup: :shootup: :trompet: :trompet: :winner: :gunner: :gunner: :worship: ;) ;) :cheers:
 

azzaro

Потребител
За всяка гарга,нейното гардже е най-хубавото ;).А между Анди ,валтер и липърс има особена връзка ;) ;).
 

hlapeto

Потребител
Има две неща , които гледам със съжаление , колкото и да съм закоравял вече.
Малко мокро котенце , само без майка си и те гледа с едни такива голееееми , влажни очи .... и на Диян пушката.
:sorry:


azzaro написа:
....А между Анди ,валтер и липърс има особена връзка ;) ;).
Една такава необяснима!
 

lynx

Редовен Потребител
^-^ Хареса ми, малко прилича на БСА-ер10 с теобенско зареждане.
WALTHER%20ROTEX%20R8.jpg
 

andi

Редовен Потребител
Изглежда интересно . Сетили са се най-накрая да сложат куик-фил и резба на цевта .
И за да бутнат цената са сменили много скъпия 300баров резервуар с няколко пъти по-евтин 232баров (но само 200см3) .Може и редуктора да е по-евтин. Цевта е ЛВ , според мен оригиналната на 1250 и на 850 е по хубава от обикновената нарезна на ЛВ.
Поне са оставили цевната кутия същата , това е голям + .
 

lynx

Редовен Потребител
Разрових се в нета да потърся впечатления от хора, които са я изпробвали.
Най-вероятно редуктор има на 99%, въпреки че това не е упоменато в рекламните брошури.
Спрягат я като леко променен 850 Airmagnum облечен в приклад на Минели, наподобяващ новите БСА.
Някъде из сайтовете пишело, че е с едностепенен спусък което ако е истина ще е доста неприятно.
Иначе по принцип хората които са я изпробвали се изказват много положително.
На фона на конкурентните модели от този клас, цената на тази пушка е плашещо ниска.
Дано отвътре не е наблъскана с пластмаси и цам.
Ще изчакаме да се появят снимки на карантията, да видим какво се крие под капака.
Ето мишена на 20 метра, 8 изстрела:
IMG_0198_zpse100a8a2.jpg
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Аз не знам какво го умувате толкова. Като я гледам си е чист Доминатор с по-евтино и голямо шише и дървен приклад. Всичко друго според мен си е същото. Спусъка тоже. Ако е евтин приклада може да си взема един че тоя сегашния ми е малко тежук за мъкнене из гората и съм върнал пластмасовия. Единственото разумно нещо, което първо е трябвало да пипнат е спусъка. Иначе си е нов бардак със старите кур . . и.
 

andi

Редовен Потребител
Оги , сегашните скъпи 300 барови резеревуари са 150 и 180 - алуминиеви и 205 и 260 см3 - стоманени . Този е 200 см3 и то на 232 бара - на въздух ще стреля колкото с много по-лекия 150 кубиков - файда никаква освен визията и поевтиняването.
Цевната кутия и карантията за какво да я сменят - проверена във времето и безпроблемна .
А за спусъка едва ли са се трогнали , не е маркетингово - имат си достатъчно скъпи модели с прекрасни спусъци .
 
Нагоре