Walther / Umarex

njatanasow

Редовен Потребител
Много добре изглежда Оги,но имам една идея за да бъде картинката пълна ;)
 

praetorian

Редовен Потребител
На мен приклада много ми харесва, макар да не е мой тип.Само имам една забележка:Таз цев седи яко хилаво на фона на громоздкия приклад ???Някакси като присадена и висяща.Губи се естетиката.Оги, това е мое мнение де. :cheers:Инак, честито и от мен :)
 

njatanasow

Редовен Потребител
Оги,дано добиеш представа какво съм искал да ти кажа ;) :cheers:

 

Attachments

  • IMG_0647.JPG
    IMG_0647.JPG
    305.6 KB · Прегледи: 309

julioano

Потребител
Вижте какво може Валтер с висока скорост,на 50 м.във вятър .
 

Attachments

  • Снимка0007.jpg
    Снимка0007.jpg
    417.1 KB · Прегледи: 283
  • Снимка0006.jpg
    Снимка0006.jpg
    935.8 KB · Прегледи: 253
  • Снимка0008.jpg
    Снимка0008.jpg
    452.1 KB · Прегледи: 294

Milen

Потребител
Забрави да напишеш, че всичките 22 изстрела са в размера на 20 ст.
 

lynx

Редовен Потребител
Ихаааа, добре сте го напънали тоя Доминатор :bravo:
Чашките сигурно са 1,17 ЖСБ , нали?
 

julioano

Потребител
Чашките са 1.17 ,и не е напънат на макс а е на метан .Забележете как работи редуктора с допълнителната камера ,и то с не мерени чашки ! Днес ще пробвам с баракуди -мерени и после мога да вдигна с още 30 м. за да разбера ,къде е тавана на жсб като точност ,аз гоня 2 см. на 50 м. Излиза че разхода е 10.9 см2 / дж. за 22 редукторни от 200 до 130 бара, просто нямам думи - постигната мечта... още можееее
 

TeXHo

Потребител
Имам при мен един Доминатор 1250 с проблем. Проблема е, че изпуска през цевта при завиване на резервоара.
Като отворих БК, видях и защо - в леглото на клапана се бяха набили стружки, но по-лошо, на самия клапан му е паднало покритието (може би хром?) точно на затварящия ръб. След почистването, понякога затваря, понякога - не. Някой ще може ли да помогне на колегата с намиране/изработка на буталцето на клапана?
 

Attachments

  • IMG_0471.JPG
    IMG_0471.JPG
    218.8 KB · Прегледи: 158
  • IMG_0472.JPG
    IMG_0472.JPG
    360.6 KB · Прегледи: 156

lynx

Редовен Потребител
ТеХно, защо не пробваш преди да правиш нов детайл, да махнеш люпещото се покритие, излъскваш до огледален блясък контактуващите детайли и повърхности с водна шкурка 2000 или още по-фина?
Според мен ще стане и няма да пропуска.
 

TeXHo

Потребител
lynx написа:
ТеХно, защо не пробваш преди да правиш нов детайл, да махнеш люпещото се покритие, излъскваш до огледален блясък контактуващите детайли и повърхности с водна шкурка 2000 или още по-фина?
Според мен ще стане и няма да пропуска.
Защото не си намерих шкурките ;)
За краткосрочен план, това би било добро решение, но ако влезе дори малко влага, ще почне да ръждясва и пак да пуска. Мислех и за шлайфане и последващо хромиране, но нямам опит с хромирането - не знам къде да го нося и дали ще го направят хубаво...
 

Milen

Потребител
Шлайфай като започнеш от шкурка номер 400 и завършиш на 2000 и си О.К. Аз използвах дрелка за целта. :cheers:
 

andi

Редовен Потребител
И аз на бормашината : 600, 1500, 2500 . И няма проблеми .
 

rosento

Потребител
Дойде ред и на Валтерчето да му обърна внимание .Решил съм да му направвя куикфил за зареждане ,съответно трябва да се махне старата тапа с манометъра от цилиндъра.Пробвах да развия манометъра но не помръдва .Може ли някой да даде едно рамо и да ми каже как да махна старата тапа с манометъра без да го повредя.Цилиндъра е малък 150 кубика алуминиев. :)
 

njatanasow

Редовен Потребител
rosento написа:
Дойде ред и на Валтерчето да му обърна внимание .Решил съм да му направвя куикфил за зареждане ,съответно трябва да се махне старата тапа с манометъра от цилиндъра.Пробвах да развия манометъра но не помръдва .Може ли някой да даде едно рамо и да ми каже как да махна старата тапа с манометъра без да го повредя.Цилиндъра е малък 150 кубика алуминиев. :)
На ръка не става (поне първия път)има си шестограмен ключ за това.Отвиването става от вътре,има и друг начин но е възможно да нараниш нещо ;)
 

valens1968

Редовен Потребител
ФТДМ
Назад в темата съм писал как се разглобява резервоара стр. 20 пост 297.
Чертеж на куик фил за алуминиев резервоар на стр. 27 пост 391. Успех :cheers:
 

rosento

Потребител
valens1968 написа:
Назад в темата съм писал как се разглобява резервоара стр. 20 пост 297.
Чертеж на куик фил за алуминиев резервоар на стр. 27 пост 391. Успех :cheers:
Извинявам се ,но на служебния компютър не се отваряха снимките - вече видях за какво става на въпрос.Благодаря ви ! :)
 
Нагоре