Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

Dominus

Редовен Потребител
Щом те тегли айшето какво да кажа ;)
Цигансаката любов ръжда не хваща :D
Ама то много пари това нещо. Я вземи помисли преди това!
Като ще се прави, а те всичките плачат за това си вземи един втора ръка и си направи приклад по поръчка. Пак по-добре ще е
 

fishermaniac

Потребител
Някой има ли достоверна информация колко мм. ход има иглата като я удари ударника,за средните мощности кал 5.5
 

staif

Редовен Потребител
fishermaniac написа:
Няма значение,все ще е от полза.Ако трябва да се гадае бих казал 1 мм,но кой знае.
заеби тези гадания -не вършат работа ,а и никой не може да ти каже колко точно е ,но можеш да си го ограничиш този ход по собствено желание(върни се малко назад в темата ;) има един клип който ще ти подскаже
ето тук:
http://forum.airguns.bg/http://forum.airguns.bg/phpBB3/viewtopic.php?p=164061#p164061
 

sts1969

Редовен Потребител
Здравейте! Преди няколко страници бях питал, колко е дълъг резервора на АТ 44 дългата (long) версия 230cc. Ще съм балгодарен ако някой колега измери неговият и ми каже...и от къде до къде е мерил. Благодаря предварително! :cheers:
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Здравей моя е дълъг точно 52,4 см това е с тапата за зареждане и с основата на боиния клапан иначе само цилиндъра без нищо по него е 48 см.Но все пак имаи едно на ум че има малки разлики в производството на тези резервоари.

Sent from my HTC One using Tapatalk
 

st_beer

Редовен Потребител
sts1969 написа:
Супер! Значи имат 9см. разлика ...мерси! :cheers:
Идеално става това за което си мислиш. Като го смениш разликата между облечената цев и цилиндъра става много малка. Ако скъсиш и още малко заглушителната камера направо ще заприлича на едгън или крикет хасаня.
Браво много добре си го издокарал проеката :bravo: :bravo:
 

praetorian

Редовен Потребител
Късото АТ приблизително 345 м/с с лекото ЖСБ ;) ;) ;) Точност - перфектна, като за дистанции над 50 метра си иска по- тежки съчми и това е :). Брой изстрели- 3 барабана, отиващи на едно място.Въпроса е, дали баракудите ще полетят добре при скорост от около 280 м/с.... ???
 

anibis

Редовен Потребител
sts1969 написа:
В момента е така:

Приклада е станал един път! :yes: Малко мешана скара задницата,Крикет предницата ала Едгън ама са е получило добре.

Не се занимавай да правиш вътре СМ-ра шайби и втулки,пълна лудница е,не можеш да намериш като хората съосие, винаги клепчи-дърпа на някъде.
Затова си направи един хубав стрипер, то това е едно от най важните неща-тишината.
Колегата ilko_dim съм му виждал два стрипера,а единия съм го чувал :eek: на тръба-шрауд по спомен мисля беше 18мм звучеше все едно има Вайски СМ пълна тишина за 45дж пушка. :confused: Та ето ти едни стрипери като модел http://imageshack.us/a/img822/7449/web10e.jpg http://imageshack.us/a/img72/7268/img1971small.jpg
 

sts1969

Редовен Потребител
На снимката е вече заглушен с 3 шайби...по-дълъг няма да става, сега е 80 см, облякох тръбата с термосвиваема шлауфка за да няма кънтене...но резервоара ще се лекува с Упсарин :music: Колкото до модела...сам си го избрах да е смесен между Едгън и Крикет...това ми харесва от двата модела. Спусковият механизъм е вграден в дървото (нямам нужда от осмици) като свободният ход може да се регулира, сега е около 2мм. Цевта съм я подпрял с 6 винта на по 120 градуса ...вместо само с 2 :cheers:
 

ilko_dim

Потребител
Благодаря , Миро, за похвалата , ама не е чак като Вайраух . Просто си иска повече обем за това.При мен целта беше да опъна цевта , и да отрежа въздуха отзад , а за другого - каквото стане . Иначе може да се помисли за глушене с някаква гума ;). :cheers:

А колкото до преторианеца - мишените мноооого охкат , когато изпъне някоя с такива скорости ;) :crazy: :rambo:
 

lynx

Редовен Потребител
Първият модел чашки от тези които си показал е 2,85 грама , а втория е 2,0
Трудно ще ги засилиш с 290м/сек., на Асана ще му дойде нанагорно.
Аз съм пробвал втория модел, те са български и не са много лоши но искат сериозна мощност и са надкалибрени.
Трудно влизат в цевта.
 

ToHKa

Редовен Потребител
Вторите проектили "VooDoo" няма да ги намериш може би, но съвсем скоро излизат на пазара отново, пак в оръжие.ком .
1.9 гр. ,ще ти трябват поне 80-90 J да стреляш добре с тях. Под добре разбирай 270-280 м/с и нагоре.
 

praetorian

Редовен Потребител
Вчера говорих с Наско, който ги правеше.Още малко търпение и :rambo: :rambo: :rambo: :rambo:Ще има в различни калибри и тегло ;)
 

оги-пз

Редовен Потребител
praetorian написа:
Вчера говорих с Наско, който ги правеше.Още малко търпение и :rambo: :rambo: :rambo: :rambo:Ще има в различни калибри и тегло ;)

Е те тва чукане чаках , да стрелям с хубави съчми и да не мисля ренджи какво ще яде. :cheers:
 
Нагоре