FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

Georgi Atanasov

Редовен Потребител
Според мен не е в шока работата( сегашната цев ми е с шок в 4.5мм и стреле слъгове идеално) За 6,35 май е малък пленума. Моята цев оригинално също беше стандартна и с шок, но 700мм в 5,5 и леките слъгове ги стреляше много добре, но искаше да им се намери точната скорост, 4-5 м/с на горе или на долу даваха осезаема разлика, а тея хибридните ги стреля точно толкова добре колкото чашките. На твое място бих се пробвал… аз обаче много обичам да си правя експерименти, а не всички сме еднакви :)
 

Вилян

Потребител
Ами то и аз обичам да експериментирам, но нещо приоритетите са други към момента. А за леки слъгове с които да пробвам - освен хибридите нещо друго да препоръчаш ? Мислех си за JSB Knockout-ите, те са 2.17гр т.е. поне по тегло са близо до хевитата с които съм настроивал пушлето. Не съм толкова наивен да очаквам същите групи и т.н., но какъв е опита ти с тях ? И в .25 или в .251 ?
 

NME

Потребител
Моето фх дриймлайн .25 с пластмасовия приклад, както си е от магазина , стреля еднакво добре с жсб кинг и хибридите мк2 . Когато стрелях по хартия , хибридите ги групираше горе вдясно. Когато отидох да стерлям по шишета , хибридите си бяха в центъра.
 
  • Харесвам
Reactions: Sax

NME

Потребител
С фх-а стрелях само с жсб кинг и когато получих хибридите от Павката , реших да проверя каква е скоростта (275м\с) и каква ще е разликата в попаденията между двете. Жсб-то бяха в центъра, а хибридите , горе вдясно , около 5 см и три бяха в една дупка. Затова на клипа , първия изстрел се целя долу вляво .
 

Georgi Atanasov

Редовен Потребител
Ами то и аз обичам да експериментирам, но нещо приоритетите са други към момента. А за леки слъгове с които да пробвам - освен хибридите нещо друго да препоръчаш ? Мислех си за JSB Knockout-ите, те са 2.17гр т.е. поне по тегло са близо до хевитата с които съм настроивал пушлето. Не съм толкова наивен да очаквам същите групи и т.н., но какъв е опита ти с тях ? И в .25 или в .251 ?
Аз бих пробвал и двата варианта, но точен отговор за .25 не мога да ти дам понеже в .25 стрелям с вулкана по тежки слъгове- 38-42 грейна. Но пък мисля че имам останали jsb в 6,35 които съм взимал за проби и мога да ти изпратя след неделя да пробваш и да не се набутваш с цели кутии.(пари не търся, само си поемаш еконта)
 

Вилян

Потребител
мога да ти изпратя след неделя да пробваш и да не се набутваш с цели кутии.(пари не търся, само си поемаш еконта)

Мерси за което. Мисля да поръчам няколко различни кутии, може и от тези новите дето са различни видове накуп. И да не групират добре, лесно се изпуква една кутия ;), пак ти благодаря!
 

rashko

Редовен Потребител
С този лайнер в 6.35 JSB Knockout MK2 стреля много добре.
20076 Slug Liner A 34-40 gr. 01:21
 

Вилян

Потребител
Е да, ама моя не е Slug Liner A, а STX. Ще поръчам още от Хевитата МКII (наистина са пелетите за тази пушка), и освен хибридите, които вече имам, и малко КО 2.17гр и H&N Slug HP II 2.33gr. Това ще е засега... и каквото пушка покаже и графика на проекта по който работя ... ;)
 
Последна промяна:

mitkogolf

Потребител
Продава ли се обшивката която е около лайнера,че нещо не я намирам,между другото трябва ми за 700мм.цев ако на някой му се намира???
 

jonithegame

Новодошъл
Продава ли се обшивката която е около лайнера,че нещо не я намирам,между другото трябва ми за 700мм.цев ако на някой му се намира???
 

Ivan888

Редовен Потребител
 

rashko

Редовен Потребител
 

wakafaka

Редовен Потребител
Колеги имам няколко въпроса към тези които имат .30 калибър FX Panthera/Dynamic/Impact.
1.Какви максимални скорости постигате със тежки слъгове H&H(54грейна) 3.5 гр с различните дължини на цевите(500 и 600мм).
2.някой с разглобен FX slug liner в .30 калибър може ли да измери и да напише външния диаметър на цевта(сламката)?
Благодаря предварително.Питам защото мисля да сменям цевта и на другата пушка и се чудя дали да не я направя с къса цев 7.62.Не виждам смисъл да слагам и на другата пушка 700мм лайнер за толкова леки проектили.
 

миро123

Потребител
Колеги имам няколко въпроса към тези които имат .30 калибър FX Panthera/Dynamic/Impact.
1.Какви максимални скорости постигате със тежки слъгове H&H(54грейна) 3.5 гр с различните дължини на цевите(500 и 600мм).
2.някой с разглобен FX slug liner в .30 калибър може ли да измери и да напише външния диаметър на цевта(сламката)?
Благодаря предварително.Питам защото мисля да сменям цевта и на другата пушка и се чудя дали да не я направя с къса цев 7.62.Не виждам смисъл да слагам и на другата пушка 700мм лайнер за толкова леки проектили.
динамина при 130 бара редуктор 54 грейна хн на 23 колелото ги стреля с 335м/с със същите настройки 68 грейна джавелин ги мята с 290м/с
 

The PuNiShEr

Редовен Потребител
Колеги имам няколко въпроса към тези които имат .30 калибър FX Panthera/Dynamic/Impact.
1.Какви максимални скорости постигате със тежки слъгове H&H(54грейна) 3.5 гр с различните дължини на цевите(500 и 600мм).
2.някой с разглобен FX slug liner в .30 калибър може ли да измери и да напише външния диаметър на цевта(сламката)?
Благодаря предварително.Питам защото мисля да сменям цевта и на другата пушка и се чудя дали да не я направя с къса цев 7.62.Не виждам смисъл да слагам и на другата пушка 700мм лайнер за толкова леки проектили.
10.08 мм.
 

wakafaka

Редовен Потребител
динамина при 130 бара редуктор 54 грейна хн на 23 колелото ги стреля с 335м/с със същите настройки 68 грейна джавелин ги мята с 290м/с
Това с 700мм цев ли е?
Благодаря.

Само че аз съм много разочарован от тия слъг лайнери.Лайнера който купих е на 4 месеца(пазен е не е хвърлен някъде).Вече има ръжда вътре.Оня ден така и така беше разглобена пушката викам да го изчистя.Взех шомпола с накрайници за 5.5(още не съм си купил четка за 6.36) и кво да видя като дигам от парцала-падат малки шупли от олово.Да има изстреляни общо 400 слъга(~350 H&N,30-тина от насковите и 20-тина Алтароса).Толкова мръсна цев не съм виждал.След като свърши да пада това олово пълних цевта с вестници 5,6 пъти и стрелях като и по вестниците имаше олово.Накрая ми омръзна да я чистя и я сглобих.Иначе сега стреля точно.Като ми остане време ще я мина с паста за полиране.
 
Нагоре