danubeairguns.com - магазин за въздушно оръжие

radosten

Потребител

Attachments

  • IMG_20240202_121210.jpg
    IMG_20240202_121210.jpg
    611 KB · Прегледи: 124
  • IMG_20240202_121139.jpg
    IMG_20240202_121139.jpg
    528 KB · Прегледи: 124

Hidden

Редовен Потребител
Павка, би било добре да се посочи в описанието на сайта каква е точността на измерването. Иначе казано, какво показва при мерене: дали 100 м или 100.0 и т.н.
 

shaman

Редовен Потребител
Павка, би било добре да се посочи в описанието на сайта каква е точността на измерването. Иначе казано, какво показва при мерене: дали 100 м или 100.0 и т.н.
Благодаря.. добавих максималните отклонения в меренето :)
 

shaman

Редовен Потребител
Прибрах се вече.. другата седмица започвам най напред да въвеждам цевите на Lothar Walther ;-)
ако някой има заявка за определена цев ще помоля да ми пише!
 

The PuNiShEr

Редовен Потребител
Прибрах се вече.. другата седмица започвам най напред да въвеждам цевите на Lothar Walther ;-)
ако някой има заявка за определена цев ще помоля да ми пише!
Нали не си забравил заявката ми за Lothar Walther ,виж си WhatsApp-a ;)
 

Frankeiy

Потребител
Само да кажа...
Оня ден писах на Павката за едно пистолетче.Споделих му,че само на обяд мога да говоря по телефона.
На другия ден точно на обяд ми се обади да се разберем.Естествено го обремених и с други въпроси,на които в друг магазин надали биха ми отговорили.
А пистолета...вече е в мен за по малко от 24 часа.
Та накратко-за мен вчера по телефона и по вайбъра не контактуваха продавач и купувач,а съмишленици в хобито.
И накрая-Павка,вече знам защо никнейма ти е Шаман-защото се занимаваш с индианци като мен.
Поздрави.
 

Hidden

Редовен Потребител
Само да кажа...
Оня ден писах на Павката за едно пистолетче.Споделих му,че само на обяд мога да говоря по телефона.
На другия ден точно на обяд ми се обади да се разберем.Естествено го обремених и с други въпроси,на които в друг магазин надали биха ми отговорили.
А пистолета...вече е в мен за по малко от 24 часа.
Та накратко-за мен вчера по телефона и по вайбъра не контактуваха продавач и купувач,а съмишленици в хобито.
И накрая-Павка,вече знам защо никнейма ти е Шаман-защото се занимаваш с индианци като мен.
Поздрави.
Какво е пистолетчето? :)
 
Нагоре