danubeairguns.com - магазин за въздушно оръжие

shaman

Редовен Потребител
LogoAEA.jpg

Доста трудно ми беше да намеря доставчик за тази марка, но мисля, че успях най-после !
Очаквайте най-късно началото на февруари първа доставка :)
 

Stefan_top

Потребител

The PuNiShEr

Редовен Потребител

Бай Колю

Редовен Потребител
Евалла, Павка. Адски ти се кефя колко си постоянен и упорит. Браво!
За първия рожден ден на магазина за въздушно оръжие ти пожелах за втория рожден ден и горния етаж да се напълни с пушки.
Както е тръгнало - ще се реализира ;)
 

tvt1968

Редовен Потребител
Павка, от руските проектили Kvintor само за забавление ли имаш, може ли да се намерят чашки за стрелба, по конкретно за Domed питам?
 

shaman

Редовен Потребител
Павка, от руските проектили Kvintor само за забавление ли имаш, може ли да се намерят чашки за стрелба, по конкретно за Domed питам?
За момента само от тях имам.. След месец някъде може да направя поръчка от руснаците, но засега нямам
 

tvt1968

Редовен Потребител
Благодаря, Павка! Преди време имах възможността да пострелям с такива чашки в калибър 5.5 мм и останах много доволен от тях, като съотношение цена- качество са перфектни - лично мое мнение... Бях ги поръчал в Базар Бг, комай от Стара Загора, но вече обявата липсва.
Лек и спорен ден!
 

Hidden

Редовен Потребител
Ако можеш да поръчваш от руснаците, би ли проверил дали може да внесеш консумативи за пружинните им пушки: маншети, цевни уплътнения, пружини, мерни прибори?
 

The PuNiShEr

Редовен Потребител
View attachment 113237

Доста трудно ми беше да намеря доставчик за тази марка, но мисля, че успях най-после !
Очаквайте най-късно началото на февруари първа доставка :)
Павка , обърни моля те внимание на булпапа от прикачения линк :
Акцентирам върху приклада и сайдлевъра, виж моля те при теб ще има ли този продукт, евентуално в кой калибър, и дали ще бъде конкретно със този си вид (сайдлевър,приклад и голям пленум ) ?
Или евентуално на поръчка ще бъде ?
 

shaman

Редовен Потребител
За съжаление Никито малко избърза..

Нямам наличности на такава пушка - имам само една, която ми бе пратена от колега за проба и малко настройки...
И едва ли ще мога да доставя точно този модел, който търси Петър :( като гледам са с доработки.
 

The PuNiShEr

Редовен Потребител
За съжаление Никито малко избърза..

Нямам наличности на такава пушка - имам само една, която ми бе пратена от колега за проба и малко настройки...
И едва ли ще мога да доставя точно този модел, който търси Петър :( като гледам са с доработки.
Проронвам сълза Павка :'( Попитай поне дилъра си за точно този модел, без значение в кой калибър може евентуално да се внесе !!!
Елит версията я доработват Американците, ако има късмет може да се направят от тях бройки и за Европа, стига дилъра да може да го уреди все пак. Пушката изглежда супер елементарна, с едри сглобки и крепежи 5 мм мисля, цевта се законтря с винт който е на нея към цевната кутия, и този трансферпорт изработен директно на цевта,уаууу, радва ме. Регулатора на видеопрезентацията работи страхотно, едва ли наживо ще е различно, сайдлевър с допълнително заключване(осигуряване против самоотваряне) ,ако не греша това е и система комбинирана със невъзможността от двойно зареждане по погрешка, има го и при 72 калибър. Пленум 220 цц и спирам да пиша щотооооо :rambo::rambo::rambo::rambo::rambo:
 

Gadnqra

Редовен Потребител
За съжаление Никито малко избърза..

Нямам наличности на такава пушка - имам само една, която ми бе пратена от колега за проба и малко настройки...
И едва ли ще мога да доставя точно този модел, който търси Петър :( като гледам са с доработки.
Петьо, не знаех, а я видях и много ми хареса. Изглежда много добре, солидна изработка и жалко, че Павката няма да я зарежда.
 
Нагоре